Início Grupos GGE - Czech+Slovakia

POTREBUJEM POMOC

mám učet na ktorý neviem heslo. normalne by som si ho obnovil cez email lenže ten email na ktorý mám ten učet som zmazal
neviete niekto ako získať to heslo alebo či mi dajú učet na iný email aj ked im v podstate nemožem dokázať že je to moj email?

Comentários

  • Alex4 (SK1)Alex4 (SK1) SK1 Postagens: 1
    A neukladal si si to heslo do prehliadača? Tam skús pozrieť, mne to už veľakrát zachránilo účty na rôznych stránkach
  • pista2611709 (CZ1)pista2611709 (CZ1) CZ1 Postagens: 43
    MikiPlayer (SK1) napsal(a):
    mám učet na ktorý neviem heslo. normalne by som si ho obnovil cez email lenže ten email na ktorý mám ten učet som zmazal
    neviete niekto ako získať to heslo alebo či mi dajú učet na iný email aj ked im v podstate nemožem dokázať že je to moj email?
    Je mi to líto, ale hodněkrát se to stalo hráčům ale tato hra je úplně na ..... a úplně na ní vývojaři kašlou, do budoucna plánuji se všemi hráčemi že podáme petici aby se ggs o tuto hru více staralo protože na to fakt serou 
  • Romantik193 (CZ1)Romantik193 (CZ1) CZ1 Postagens: 13
    editado 30.03.2021

    Bylo dáno oznámení, že zítra 31.3.2021 má proběhnout aktualizace Okresy a budovy památky, v textu je psáno Okresy a Relikvární budovy. Nevíte někdo, co je tím míněno? V oznámení na GGE tomu pro změnu říkají distrikty, a to také není moc srozumitelné.  

Sign In to comment.