Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

[Dyskusja] Zmiany w punktacji Zewnętrznych Krain

Tu jest miejsce na Wasze opinie na temat zmian w punktacji Zewnętrznych Krain.

Informacje o zmianie są dostępne tutaj.

Prosimy o kulturę wypowiedzi i wypowiadanie się na temat.

Komentarz

• kanonik (PL1)kanonik (PL1) PL1 Posty: 25
    edytowano 28.09.2021
    Chyba celowo tak zrobiliście że się nie da teraz was skontrolować czy dobrze naliczacie, lub przenosicie nagrody.
    Uniemożliwiacie sprawdzenie wyników po ostatnim przeliczeniu.
    Nie da się już zobaczyć jaką nagrodę się dostanie ( ile wojska wpadnie o 3 w nocy kiedy będziemy spać)
    Nie ma możliwości kontroli czy nagrody prawidłowo sie przeniosą na zieleń bo nie widzimy teraz przysłygujących nagród po ostatnim przeliczeniu ;/

Po kij nam ten komunikat przez 3h? zamknijcie od razu serwer ....  

• Somebody4 (PL1)Somebody4 (PL1) PL1 Posty: 40
    Któregoś dnia, chyba trzeciego pokazywało mnożnik 1,8- 2,2 a mi po odjęciu wcześniejszych punktów i podzieleniu przez podstawę jaka była przy mnożniku 1,0 wyszło, że miałem przemnożone tylko przez 1,7.
    Somebody4 @ pl 1
  • kanonik (PL1)kanonik (PL1) PL1 Posty: 25
    edytowano 11.11.2021
    Polski serwer olany jak widać. Nawet odpowiedzi nie ma żadnych.
    Dziś 11 listopada. Na e-mail dostaliśmy powiadomienie o zewnetrznych krainach że jest zamiana miejsc
    a tymczasem w rzeczywistości mamy budowanie budynków.
    Tak GGE panuje nad informacją.

• jedyni przyjaciele jakich mamy na mapie 
    chwała im 
    https://prnt.
    sc/2390sg2
  • Artysta dał zakaz ataków 
    czy coś ich łączy ?
    https://prnt.
    sc/26d4qf5
  • ja tam nie gram , szkoda mi zdrowia na ten kolejny element kantowania graczy, gram na sztormie zawsze mam 200k akwamarynu ale tu też cos jest nie tak brak dobrych fortów, tylko 40 i 50 , to jest cos nie do rzecznego czy ktoś to kontroluje? nawet jak kupie szybką łódkę za rubiny  to i tak nic to nie daje bo w dalszym ciagu brak dobrych fortów, nie dziwię się że mój mąż zrezygnował z tej gry i że wiele zamków na mapie to fantomy , tam nikt nie gra, ludzie rezygnują, ale ja się nie dziwie tu jest wszystko robione przeciw graczom, pozdrawiam Monika
  • interesujące, jest rok 2022, a wpisy są z listopada 2021roku, ależ dyskusja,  to i tak nie ma sensu na tej grze bez kasy i tak  nic się nie zmieni chcesz mieć moc kupuj dekoracje za rubiny, te z gry powiedz sobie są mało dobre , nagrody za grę są śmieszne , mam znajomych co nic nie kupują traktują tą grę jako zabawę i myślę że to dobry kierunek , pozdrawiam wszystkich graczy, Monika:))
Sign In to comment.