Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

[Dyskusja] Aktualizacja 30.08.2021

2»

Komentarz

• wygo (PL1)wygo (PL1) PL1 Posty: 36
    hmm-popieram przedmówcę-nagrody to masakra jakaś, nie współmierne do poniesionych kosztów w wojsku      i zabawkach-ale ja nie o tym-i teraz wielkimi literami moze któryś moderatorów przeczyta i zajarzy ;                  KIERYŚ DAWNO  TEMU, MOZE W INNEJ BAJCE , BYŁ TAKI ZWYCAJ ZE O PRZERWACH W GRZE            NA  AKTUALIZAJĘ INFORMOWAŁO SIE GRACZY W OGŁOSZENIACH-                                                          i to był bardzo dobry zwyczaj  którego nie zmieniajcie/chociaż tego nie zmieniejcie jak juz wszystko inne                 s..   cie  ups zepsuliscie/
  • kanonik (PL1)kanonik (PL1) PL1 Posty: 25
    Kiedyś jak nam nagrody zabierali jak dawali kowalskiego , to zapewniali że nic nie stracimy na tym.... A teraz krok po kroku okradani... Nagroda - 1-3 żetony podniesienia lub budowy? śmiech na sali
    Srebra nie przybywa prawie wcale i na zakupy u kowalskiego nie ma kasy
    Genialny balans
  • Gebet (PL1)Gebet (PL1) PL1 Posty: 350
    Gram w to prawie 10 lat (sic!) a i tak po tylu aktualkach-rozczarowaniach, aktualakch- wqrzajkach potrafią mi jeszcze ciśnienie podnieść.
    Natomiast są i pozytywy jeszcze mniej czasu będę spędzał na grze ;-)
    Black Sun 4ever
  • u was raczej jestem pewby prcuja sami chorzy ludzie,poniewaz nikt zdrowy tam by nie pracowal i wymyslal takie rzeczy co zrobiliscie z krukami,i obcymi,coraz wiecej jest slupow,powodzenia/
  • cycu 48 (PL1)cycu 48 (PL1) PL1 Posty: 16
    a obcego i kruka to do konca juz ze[su;iscie zreszta nic nigdy dobrego dla ludzi nie daliscie tylko kasa i rubiny sie tu licza 
  • pol12333 (PL1)pol12333 (PL1) PL1 Posty: 8
    to może z innej beczki niech nam dadzą  takie same same oferty ja na serwerze niemieckim gdzie za 2 pln mogę kupić po 5k defa weteranów 
    ale tego nie zrobią 
    bo są równi i równiejsi zawsze serwer niemiecki był pod ochronką i dawali tam wszystko za "psie" pieniądze 
    ale niestety my tego nie doświadczymy 
    co do aktualizacji ? my jako serwer polski jesteśmy w "kaczej duszy " z nami się  nie liczą 
    szkoda że ggs robi aż taki dysproporcje , była kiedyś mowa o połączeniu serwerów , i my jako polski serwer gdzie byśmy byli " w edenie"
  • Mario 1972 (PL1)Mario 1972 (PL1) PL1 Posty: 134
    Bo ta firma ma jedną stawkę cenową i ona jest przeliczana po kursie Euro/PLN. Tyle że 40 euro dla Niemca ma inną wartość nabywczą niż dla Polaka i przez to takie różnice są :)
    marskrzy @ pl 1
Sign In to comment.