Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

[Dyskusja] Aktualizacja 30.08.2021

Tu jest miejsce na Wasze opinie na temat wczorajszej aktualizacji.

Prosimy o kulturę wypowiedzi i wypowiadanie się na temat.
«1

Komentarz

 • cube9 (PL1)cube9 (PL1) PL1 Posty: 42
  o jasny uj ale się wszyscy rozgadali :)
 • grem (PL1)grem (PL1) PL1 Posty: 63
  Nikt nie zabiera głosu to wcale nie znaczy że wszyscy są zadowoleni, raczej jest to wynikiem głębokiego przekonania że jaka kol wiek dyskusja nie ma sensu, bo i tak nikt tego nie bierze pod uwagę, przykład z poprzedniej aktualizacji bodajże lipcowej, ludzie pisali, prosili efekt żadnej reakcji lub jakiejkolwiek odpowiedzi (słownie zero), więc z kim tu dyskutować :'( .
  Ogólnie wszystkie te ostatnie aktualizacje są do bani, czy ktoś to odblokuje a potem to jeszcze ulepszy, no i ile mu to zajmie czasu, to już chyba latami trzeba liczyć, zajmują się raczej pierdółkami typu zmiana ikonki lub tym podobnie ażeby coś ulepszyć wcale się nie kwapią np.dać jakieś lepsze nagrody na eventach (np.do kupienia u nomada itp.), w premii logowania ( no bo co to za nagroda dekoracja typu park, teatr, lub jakieś surki lub słabe wojsko),  podobnie najemnicy pod zamkiem albo koło fortuny (dobre co najwyżej parę rubinów  bo reszta nic nie warta)  i tak dalej, ale tego nie zrobią bo nie chcą lub nie potrafią, jednym słowem sknery i partacze, jedno co im się udało zrobić  to że  gra już komercyjna bo nie darmowa  jak wyświetla reklamy, więc ci co kupowali to będą kupować dalej (chyba że zmienią zdanie i im się odechce >:)), a inni co nie kupowali to i tak pewnie nie kupią, jedno pewne coraz mniej graczy co grają aktywnie a coraz więcej tzw. słupów co by to nie znaczyło, a oni już zabrnęli z tymi aktualizacjami w ślepy zaułek i nie wiem czy potrafią coś jeszcze wymyślić ciekawego, raczej się z opiniami nie liczą bo i po co jak sami wiedzą co najlepsze dla gry prawda  :).
  grem @ pl 1
 • Krewetka (PL1)Krewetka (PL1) PL1 Posty: 20
  Swieta prawda:)
  Krewetka @ pl 1
 • gadanie właśnie podbijam obcego hordą wciekłych WIEWIÓREK co jak na gre strategiczną z zamkami jest normą w planie  atak TĘCZOWYCH FLAMINGÓW 

  Więc zmiany są 
  czerwona.malwa @ pl 1
 • ursa56 (PL1)ursa56 (PL1) PL1 Posty: 22
  co się dzieje , od wczoraj  gracze  piszą mi  o rozebranych  kasztelanach na ich kontach , ja też mam to samo ,jaka jest tego przyczyna , proszę o szybką odpowiedz ,tak nie może być że wchodzimy na gre  i mamy takie niechciane niespodzianki , 
 • wszewc (PL1)wszewc (PL1) PL1 Posty: 44
  moje kaszki tez rozebrane i wyzerowane liczniki stoczonych bitew.................... suport nad tym pracuje, jakas zenada
 • u mnie szczęśliwie nie występuje problem kasztanów nudystów z wyzerowanym rekordem. Jeśli chodzi o inne zmiany - zapewne dużo czasu zejdzie zanim ktokolwiek się do nich odniesie (mam tu głównie na myśli nowe maszynki), bo zwyczajnie nikt jeszcze ich nie ma (ew. pojawiają się pierwsze skowronki dopiero). Jedyną bardziej dostępną opcją jest testowanie nowości na serwerze testowym, przy tej okazji mogę dodać że maszynki się bardzo sprawdzą, ale i jeszcze bardziej rozwarstwią poziomy graczy. Teraz kamienie milowe to moim zdaniem: 70lvl, sala legend max*, miodowe, nowe maszynki. Zgwiazdkowany etap jest rozłożony w czasie, więc jeśli chodzi o gwałtowne skoki to można go pominąć, i wówczas takie kamienie milowe to: 70lvl, miód, nowe maszynki. Już pojawienie się miodu spolaryzowało poziomy graczy na niemiodowych i elitę miodową. Teraz będzie polaryzacja wśród elity na tylko miodowych i superelitę miód malina... Ups, literówka. Miód maszyna miało być.
  nieważne ile masz, ważne co potrafisz z tym zrobić
 • Namirtek (PL1)Namirtek (PL1) PL1 Posty: 1
  ej jak zweryfikowac maila czy zapisac sie 
 • romi66 (PL1)romi66 (PL1) PL1 Posty: 3
  Chyba dawno nie sprawdzałem hojności GG ale idą w dobrym kierunku od lat:( liga królestwa nagroda zmniejszona  o 75% (złoto)
 • kanonik (PL1)kanonik (PL1) PL1 Posty: 25
  Drodzy gracze,

  W dniu dzisiejszym (28.09.2021) w godzinach między 9:00 a 11:00 CEST odbędzie się aktualizacja.

  Żywność, miód pitny oraz bonusy zostaną jak zwykle zamrożone.

  Pozdrawiamy,
  Wasz Zespół Empire
  ==============================

  Nie uważacie że to trochę za mało? Może by tak napisać co popsuliście lub zabraliście tym razem?
 • Drakulas (PL1)Drakulas (PL1) PL1 Posty: 91
  kanonik (PL1) powiedział(a):
  Drodzy gracze,

  W dniu dzisiejszym (28.09.2021) w godzinach między 9:00 a 11:00 CEST odbędzie się aktualizacja.

  Żywność, miód pitny oraz bonusy zostaną jak zwykle zamrożone.

  Pozdrawiamy,
  Wasz Zespół Empire
  ==============================

  Nie uważacie że to trochę za mało? Może by tak napisać co popsuliście lub zabraliście tym razem?
  https://prnt.sc/1xemsur
 • Cóż, rozwalili w aktualizacji badania. Ci co mieli w wierzy badacza zrobione (tygodniami czasu i mnóstwem surowców) nakładki na budynki, zostali w ciągu paru minut ich wszystkich pozbawieni - np. ja mogłem robić m.in. nakładki na "żywność na godzine" do poziomu 9, po aktualizacji zabrali mi to i moge tylko do poziomu 3 - cofneli mnie o kilka tygodni czasu i milionach surowców.
  Napisałem do adminów, to odpowiedzieli, że znają problem i proszą o czas w jego naprawie. Czekałem ponad 1,5 miesiąca i nic. W końcu znów napisałem, to dostałem w odpowiedzi tylko dwa bezczelne wyrazy: "problem zamknięty". Tak o to opłaca się być dla nich wyrozumiałym i czekać cierpliwie na ich naprawe.
  Napisałem do nich ponownie i opierniczyłem za to co robią (grzecznie ale stanowczo) i zarządałem informacji kiedy w końcu to naprawia - do tej pory żadnej odpowiedzi.
  Żenada - czas się nieubłaganie kończy jaki im dałem teraz na odpowiedź. Jak nic ni zrobią to odchodze z gry - nie ma sensu grać i budować coś tygodniami, a oni w kilka minut to rozwalą i nie naprawią ani nie zardośćuczynią - taka gra jest bez sensu, to syzyfowa praca.
 • lucjusz5 (PL1)lucjusz5 (PL1) PL1 Posty: 24
  A będzie jakiś event dzisiaj czy raczej nie ma na co liczyć?
  Znowu coś spieprzyliście
 • info z niemieckiego serwera prace  maja być zakończone 13,30-15,00
 • grem (PL1)grem (PL1) PL1 Posty: 63
  Już się wcale nie dziwię że była jakaś aktualizacja, jak zwykle nikt nic nie wie, czeski film :), ale punktacje z nagrodami to jakiś wizjoner robił , napalił się zioła (chyba było kiepskiej jakości  >:) ) i odpłynął , czemu tak cienko albo czemu aż tak dużo  o:), tak tak czemu tak mało nagród indywidualnych ?, a sojuszowe: no 2 żetony to aż nadto nie  >:). , pogratulować fantazji.
  grem @ pl 1
 • Tak nagrody sojszowe są słabe np ilość młotków i strzałek jest niewiarygodnie niska.Ustawiajac poziom trudności średni+ to przeliczmy ile trzeba włożyć narzedzi do atakó i premi do chwały? .I ilość wojska? . Nagrody na 15 stronie nagród sojuszowych 1tkanina ? czy to jest sprawiedliwe? Może ktoś z GGS przyjży sie ponownie jakie są nagrody  i co oferują ??  
  "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

                                          Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
Sign In to comment.