Strona główna Polish Wiadomości sojusznicze

WOJNA ZAKON MONTOYE VS TBL WS LW WL .....początek bez sensu !!!!!!!!!!!!!!

amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811
edytowano 13.08.2021 w Wiadomości sojusznicze
 :) 
Początek..gdzie wszystko widziałem i słyszałem t/s ;) 

1 --- jeden gracz z Zakonu.M wyszedł na mapę sam i puścił ataki Betice user  LW WL....  ( tu zaznaczam że Betice user wchodziła na t/s i o wszystkim informowała ,,,,hm,,,czy prawdę czy fałsz tego nie wie nikt )

2 --- Betica i gracz będący na mapie po atakach zaczęli pisać ze sobą na priv,,,,,i  gracz z Zakonu.M oświadczył po rozmowach priv że nie miał racji , pomylił się i w tych okolicznościach wraca do Zakonu.M .

3  --- Betica ( mając za plecami TBL ) napisała graczowi że jak wróci to ona odpali sojusz Zakonu.M
 ,,, i tu był problem bo Zakonu.M nie miał nic do TBL a liczyli że Betica wymusi na TBL  włączenie się do ewentualnej wojny
,,,,,,i chyba dlatego gracz zamiast odrazu wracać do Zakonu.M siedział na mapie sam  bardzo długo
(  co mnie bardzo dziwiło bo mógł każdy josusz go spalić , więc wyglądało na to że w Z.M zastanawiano się co robić  )

4  ---  Po czasie gracz jednak wrócił do Zakonu.M i wojna była gotowa, odpalono wrotki i ataki
.....Betica zarządała na t/s odpalenia wojny Zakonu.M,,,,jednak trafiła na odmowę jednego z czołowych zastępców,,
,,,,,więc zaczęła się dzwonić i trafiła na (  zastępcę misia szmacianego  )
 którego za szantażowała że albo wypowiada wojnę Zakonu.M albo ona kończy współprace z TBL
 ( współpraca zawsze z LW WL była tylko w opisach sojuszy :D )

5 --- W tym wypadku TBL wojnę z Zakonem.M odpalił...... 

6 --- Już na początku wojny LW WL odpaliło gołąbi o ile pamiętam na 21 dni
 (  Betica doszła chyba do wniosku że TBL w 3 tygodnie 21 dni poradzi sobie z Zakonem.M lub go na tyle osłabi że LW WL pozostanie tylko dobić już Zakonem.M )

7 ---  Ale tak się nie stało i wojna trwała i trwa nadal....

8   Reasumując,,,,,, TBL został wystawiony przez LW WL do bicia totalnie jak jacyś darmowi najemnicy Beticy :D

9 --- Przez wielkie puste wirtualne ego Zardzewiałej rurki bo nie pozwoliła jednemu graczowi po wyjaśnieniu na priw ich konfliktu 
,,,,,,TBL cały jest spalony , rozebrany z posterunków a ci co zdążyli to poodpinali własne posterunki które budowali
      i w nie inwestowali,,,,,  jedynie nieliczni gracze zachowali własne posterunki..

...  A tu nawet Koronie TBL posterunek odebrano......

10 --- Ogromną cene zapłacili gracze TBL zapłacili za puste ego Beticy ,

--------JEDNO MNIE DZIWI ....................USZATY dwulicus kłamca, szpąciciel i MACIEJ SĄ BETICĄ ZAUROCZENI
      LUB ONA MA JAKIEŚ HAKI
,,,,,BO NIE MOŻNA ZROZUMIEĆ TEGO ŻE CAŁY SOJUSZ SĄ W STANIE POŚWIĘCIĆ
    BO BETICA NIE POZWOLIŁA WRACAĆ JEDNEMU GRACZOWI DO WŁASNEGO SOJUSZU
    MIMO ŻE MOGŁA Z TYM GRACZEM NA RÓŻNE SPOSOBY ROZWIĄZAĆ TYLKO JEJ MINI KONFLIKT
    NO ALE GRACZE NIE WIEDZĄC ZAZWYCZAJ PRAWDY SĄ ZMUSZANI DO SPEŁNIANIA KAPRYSÓW
    ZASTĘPCÓW SOJUSZU.....I REALNĄ KASE WYKŁADAĆ I SPĘDZAĆ CZAS NA WOJNIE KTÓRA ICH NIE DOTYCZY       , ZAMIAST GRAĆ I WŁASNE KONTA ROZWIJAĆ ULEPSZAĆ...........

(  bo jak wiem z praktyki to ona tylko zewnętrznie stara się zachować pozory że jest twarda itp
 ale jak oberwie to leci na skargę z płaczem do dyplomaty aby już ją nie atakować na mapie empire  )

Więc gdyby nie liczyła na TBL to wojny z 
Zakonem.M by nie było ,tym razem nawet Szantażem wymusiła to co chciała..

11 --- Na t/s jak Betice zadałem pytanie gdzie ta współpraca TBL i LW WL bo ja ją widzę tylko w opisie sojuszu
    oraz szantażem wymusiła wojnę a sami zamiast walczyć uciekli w gołąbki zostawiając TBL
    do walki o jej prywatne konflikty i to już nie pierwszy raz .
    Ona wszystkiemu zaprzeczyła i uciekła z t/s ..... brak argumentów i kłamstwa z jej strony.....

12  --- Ja dostałem ostrzeżenie od Zastępcy Macieja że jeśli będę się wtrącał w nieswoje sprawy
          to on kończy grę
        (tylko że ta gra to conajmniej połowa jego życia bo gra w jeszcze jedną podobną tylko na serwerze arabskim :D )

13 --- Na ostrzeżenie odpowiedziałem (a raczej częsty szantaż w tym rodzaju) , że tym razem każdy robi co chce
   .... Więc za kare mnie zdegradowano ,,,,;););):D:D:D
       (mimo że ranga którą miałem była określona przezemnie czasowo i na to była zgoda wszystkich,
       ale słowa nie dotrzymano i go złamano i w taki sposób mnie ukarano za rozmowę z Beticą
       niezależnie jaki znaczek bym miał to Kara musiała być,,,
       na rangi mam wywalone ale nie na Ukaranie mnie przez Kniazi z TBL;);););)
       Karać to możecie swoje baby na wsi 
(wiadomo o kogo chodzi :D)
      Ale nie mnie czy to w wirtualu czy realu  ;);););):D:D

......dziękuję zresztą bo pewne osoby co znam jeszcze z czasów jak TBL  powstawał 
,     gra ich tak zmieniła że granie z nimi fałszywymi nie miało by najmniejszego sensu....;););)

A to że na t/s pseudo współpraca tylko w opisie sojuszów z Beticą LW WL jest tematem tabu,
 zakazanym i karanym to już wiem , ale wyszło mi to na dobre ;););)i dzięki za to ......;););););):D:D:D

14 --- A ja za Beticy mini konflikty postanowiłem że nie będę brał udziału bo to byłby szczyt głupoty
       i oznaki  idiotyczne;)
        Więc zacząłem grać tak jak chcę i bawić się w ewenty i karanie nie uczciwych oszukujących w tej grze na mapie empire... poprzez rywalizację w Ewentach....hm....Etapami..
.
++++Przecież popierdykle LWWL i ich szkółki , akademie itp na czerwono nie odpaliłem dla wyglądu estetycznego ;);)
+ to samo Tbl i resztę
,,,, więc mam ciekawego przeciwnika gdzie w opisach ta pseudo UNiA  dwa bratanki
 to ani do wojny ani do szklanki  hahaha ,

Hipokryzja na maxa bo współpracy nie było chyba że LW WL potrzebowało na poprzedniej wojnie graczy do latania na ich przeciwnika , ;););):D:D:D no to znalazło
....Ale z większego soja pocisneli i Betica musiała szybko wrotki odpalać na mapę pociągając za sobą ponownie TBL. 
I zmuszona rurka coś musiała wymyśleć (UNIE) ;);););)

15 ---  przepraszam za gramatykę , błędy ewentualnie w pisowni , napisałem co wiedziałem
          zresztą miałem 
liczne priv z pytaniem kiedy napiszę na forum ten wątek...

Nikogo nie chciałem obrazić itp a jeśli ktoś tak to gdzieś odebrał to z góry przepraszam..
... Wszystko to jeden wielki żart bo To tylko......

JAK ZAWSZE - PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO
                                         To gra zabawa tylko wirtualna 
                       więc grać kasy nie żałować i dużo rubinów kupować  !!!!!!!! 

Tu można teraz mieć pyskowanie na zawołanie , prucie się jak stare ......itp itd ,,,,,,,,w/w 
opisanej prawdy nikt nie przekręci   
>:)o:):*

Post edited by amino15000 (PL1) on
A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
B )  Pozdrawiam
Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)

Komentarz

• Newkaja (PL1)Newkaja (PL1) PL1 Posty: 269

Jestem pod wrażeniem , opis zwięzły, poparty  bezpośrednią wiedzą autora a nie jak to zazwyczaj ma tu miejsce wyedukowany przez pogłosy;)  miło jest coś przeczytać , co ma sens, co jest uporządkowane, sprecyzowane, rzeczowe i wypunktowane, no no amino  zmniejszyłeś dawki  swojego  niezrównoważenia …i   walka o odbiorców treści przestała istnieć ;) Brawo

Jak widze gra i gracze się nie zmienili no może pododawane są  jakieś duperele dla urozmaicenia…ale tu największą  frajdę sprawiała i sprawia  inna rzecz a mianowicie…''Bycie Kimś"…to ''Kimś'' to nic innego jak uwierzenie w coś czego tu nie ma, to tylko behawioralny sposób myślenia o władzy ;)))

To gra,fikcja, zabawa … zaprzęgając się wyłącznie w sztuczną inteligencję  pozbawiacie się czerpania przyjemności z gry .Po co ?  niejednokrotnie Król Sojuszu i Przedstawiciel Branży Budowlanej specjalizujący się we władaniu kielnią to jedna i ta sama osoba...............i nic i nikt tego nie zmieni ;-)

Pozdrawiam 

• amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811
    Witam ;)

Cyt... niejednokrotnie Król Sojuszu i Przedstawiciel Branży Budowlanej specjalizujący się we władaniu kielnią to jedna i ta sama osoba...............i nic i nikt tego nie zmieni ;-)

Z dużym uśmiechem mnie w/w cytat rozbawił bo jest bardzo prawdziwy , zabawny , znam takie pseudo wirtualne korony ,,,,,, pseudo drwale, ceramika w kiblach, obrywanie gruszek, itp itd...... 
    Pozdrawiam.
    B )  Pozdrawiam
  • Rich man (PL1)Rich man (PL1) PL1 Posty: 20
    Potwierdzić jako zakon moge napewno to że chcieliśmy walczyć z samym LWWL a do TBL nic nie mielismy bo z nimi klotni nie mielismy... i do tego jeszcze byliśmy jeszcze ich akademią kiedyś więc tymbardziej bez sensu

Jakbyśmy chcieli spalić tez tbl to bysmy ich odpalili tak jak lwwl
  • Rich man (PL1) powiedział(a):
    Potwierdzić jako zakon moge napewno to że chcieliśmy walczyć z samym LWWL a do TBL nic nie mielismy bo z nimi klotni nie mielismy... i do tego jeszcze byliśmy jeszcze ich akademią kiedyś więc tymbardziej bez sensu

Jakbyśmy chcieli spalić tez tbl to bysmy ich odpalili tak jak lwwl
    To wcale nie tak że ludzie od was teraz uciekają i przyznają że od początku był plan by odpalić tbl jak już w LWWL nie będzie po czym latać :D
    edytowano 22.08.2021
     :D:D:D  
    Koniec (  pseudo wojny  )  LW WL + TBL  VS  ZAKON MONTOJE
    Ale nie do końca.... Hahahaha:D:D:D:D;););)

---Każdy kto brał udział będąc w Sojyszu Zakon Montoje poniusł  haniebną porażkę , obrywając i powoli uciekając do innych sojuszy ,,,

---A nakopała im do 4 liter sławna na całej mapie ;
    KORONA  LW WL  BETICA1User  zwana potocznie ( Diabli Kocioł )

Jak to bywa z jej polityką to jej sojusz unikał walki ,
     bo do tego zręcznie wplątał szantażem sojusz  wplątał TBL  po raz drugi i wystawiła go do wiatru idąc odrazu na początku wojny z graczami na 3 tygodnie w gołąbki ;););)

W tym czasie oczywiście sojusznik TBL OBRYWAŁ , ATAKOWAŁ I TRACIŁ POSTERUNKI 
     (  przez puste Ego Beticy  )
     bowiem nie było prawdziwego powodu do aż odpalania wojny
    ...a w sojuszu TBL nie poinformowano graczy a raczej sprytnie ominięto prawdziwy powód wojny przechodząc do już dalszych wydażeń które były konsekwencją pustego ego 
    Diabli Kocioła w spódnicy  :D

W Zakonie Montoje brakło głównego tam sponsora brakło , reszta z kasą nie wyrabiała i się ""ro.z.eb.r.a.ła ""

Tym samym KORONA LW WL BETICA wygrała całą wojnę dzięki pomocnikom z TBL i zniszczyła cały sojusz ZAKON MONTOJE - brawo , nie ma to jak sprytna , fałszywa stara rurka ;)  

Tak to jest jak BAT ZE WSI DAJE STERY Diablemu Kociołkowi haha ;);):D:D

Wychodzi z dwóch bratanków że oni ani do wojny ani do szklanki.......
     Bo przecież rządzącym i rozgrywającym jest tam Betiii 
    a Baty z misiami podskakują tak jak im zagra Beti strzeli im nawinie kit a jak nie łykną to szantażem wymusi na w/w kniaziach własną wole, 
    Obecnie nadal ściga po całej mapie i grozi Byłym Zakonnikom.M, kabaret dalej jej mało , oczywiście nie sama bo bez sojusznika którego wystawiła to tak jak by zdradziła TBL to każdy by to co pisze olał i zgasił jej Diabli Kociołek i skończyło by się pyskowanie na zawołanie i robiecie z TBL  F..uj.aR..ek do latania za jej Ego
    NO W KOŃCU TO ŚREDNIOWIECZE WIĘC WŁADZA ABSOLUTNA W JEDNYCH RĘKACHBJEST W TYM WYPADKU TO MA KIECKE .... 

Pomiędzy wierszami w tym Wątku łatwo dojść do szybkiego wniosku że oba sojusze nie mają z kim współpracy zakładać (  były takie próby ale szybciej się to zakończyło niż się zaczelo  )
    - a samo LW WL jesł było by samo to z mapy jest postrzegane jako słupownia do latania ...
     - TBL z natomiast ma sporo wrogów i musiało by wejść w jakiś układ przypuszczalnie z Mistycznymi gdzie ma pochowane kilka sojuszy słuowych....  W przeciwnym wypadku podzieliło by los LW WL  lub Zakonu.M 

Ja osobiście jestem jej wdzięczny bowiem zrobiłem to co powinienem dawno i dobrze mi z tym. ;) Najlepiej odpowiadać za samego siebie i bawić się po swojemu mając obecnie nieskończone możliwości gry , z zamkami które nie można ani spalić , zburzyć , zniszczyć , jedynie ewentualnie 20 wież i po ok 3 budynki na zamku które mogą poprawić efekt kosmetyczny paląc się bez wpływu na produkcję zasobów.... W tedy mapa empire stoi otworem w każdą strone ;):D Nieskromnie powiem że z pewnością będzie wielu naśladowców.;););) w/w tekstu nie mylić z jakmś wirtualnym ego tylko z praktyczną poradą ,,,,, jak zawsze pół żartem pół serio to tylko gra zabawa ale uśmiech to podstawa !!!!!   :-D:-D:-D:-D;););););)

Ps umnie chwilowo zamknięte do czasu jak ogarnę w innych grach moje konta i ewenty sportowe ;):D...

A co obiecałem słowa, dotrzymam , batom i Kociołkom jak za starych dobrych czasów...... na mapie empire 

I nie straszyć mnie z TBL  bo się nie boje bo mam w ciężkim arsenale wielkie naboje ,,;););)
      a nawet bez arsenału jestem niezniszczalny .....
      i nie ma tu na myśli moich zamków....;););)

No jedynie co baty mogą , to kombinowania jak by mnie zbanować ,  z tym od początku gry był problem bo uczciwie kupowałem rubinki i wydawałem , i nie zmienię tego....  Do innych rzeczy nie dam się sprowokować....;););)   

KORONA  LW WL  BETICA1User  zwana potocznie ( Diabli Kocioł ) jak to bywa z jej polityką to jej sojusz unikał walki a bo do tego zręcznie nawet szantażem sojusz TBL  po raz drugi i wystawiła go do wiatru idąc odrazu na początku wojny z graczami na 3 tygodnie w gołąbki ;););)
    W tym czasie oczywiście sojusznik TBL OBRYWAŁ , ATAKOWAŁ I TRACIŁ POSTERUNKI  (  przez puste Ego Beticy  ) bowiem nie było prawdziwego powodu do aż odpalania wojny...

Zakonu Montoje nie ma głównego tam sponsora brakło reszta z kasą nie wyrabiała i się ""ro.z.eb.r.a.ła ""

Tym samym KORONA LW WL BETICA wygrała całą wojnę dzięki pomocnikom z TBL i zniszczyła całe sojusz ZAKON MONTOJE - brawo , nie ma to jak sprytna , fałszywa stara rurka ;)  

Tak to jest jak BAT ZE WSI DAJE STERY Diablemu Kociołkowi haha

Wychodzi z dwóch bratanków że oni ani do wojny ani do szklanki.......

Bo przecież rządzącym i rozgrywającym jest tam Betiii 

a  Batay,  Misiami podskakują tak jak im zagra Beti strzeli im nawinie kit
       a jak nie łykną to szantażem wymusi na w/w kniaziach własną wole, 

Obecnie nadal ściga po całej mapie i grozi Byłym Zakonnikom.M,;););););)

kabaret ----   dalej jej mało , oczywiście nie sama 

bo bez sojusznika którego wystawiła to tak jak by zdradziła TBL
     to każdy by to co pisze olał i zgasił jej Diabli Kociołek
     i skończyło by się pyskowanie na zawołanie i robiecie z TBL  F..uj.aR..ek do latania za jej Ego ;););)

------NO W KOŃCU TO ŚREDNIOWIECZE WIĘC WŁADZA ABSOLUTNA W JEDNYCH RĘKACHBJEST W TYM WYPADKU TO MA KIECKE .... 

-----------Pomiędzy wierszami w tym Wątku łatwo dojść do szybkiego wniosku że oba sojusze nie mają z kim współpracy zakładać
    (  były takie próby ale szybciej się to zakończyło niż się zaczęły   )

- a samo LW WL jeśli było by samo to z mapy jest postrzegane jako słupownia do latania ...
     - TBL  ma sporo wrogów i musiało by wejść w jakiś układ przypuszczalnie z Mistycznymi gdzie ma pochowane kilka sojuszy słuowych....  W przeciwnym wypadku podzieliło by los LW WL  lub Zakonu.M 

Ja osobiście jestem jej wdzięczny bowiem zrobiłem to co powinienem dawno
         i dobrze mi z tym. ;) Najlepiej odpowiadać za samego siebie
        i bawić się po swojemu mając obecnie nieskończone możliwości gry ,
       z zamkami które nie można ani spalić , zburzyć , zniszczyć ,
      jedynie ewentualnie 20 wież i po ok 3 budynki na zamku
     które mogą poprawić efekt kosmetyczny paląc się
    bez wpływu na produkcję zasobów....
    W tedy mapa empire stoi otworem w każdą strone ;):D
    Nieskromnie powiem że z pewnością będzie wielu naśladowców.;););)
    w/w tekstu nie mylić z jakmś wirtualnym ego tylko z praktyczną poradą
    ,,,,, jak zawsze pół żartem pół serio to tylko gra zabawa ale uśmiech to podstawa !!!!!   :-D:-D:-D:-D;););););)

Ps umnie chwilowo zamknięte do czasu jak ogarnę w innych grach moje konta i ewenty sportowe ;):D...

A co obiecałem słowa, dotrzymam , batom i Kociołkom jak za starych dobrych czasów...... na mapie empire 

I nie straszyć mnie z TBL  bo się nie boje bo mam w ciężkim arsenale wielkie naboje ,,;););)

a nawet bez arsenału jestem niezniszczalny .....
      i nie ma tu na myśli moich zamków....;););)

No jedynie co baty mogą , to kombinowania jak by mnie zbanować ,
      z tym od początku gry był problem bo uczciwie kupowałem rubinki i wydawałem , i nie zmienię tego....  Do innych rzeczy nie dam się sprowokować....;););)   

Pozdrawiam i w/w Wpis i inne proszę traktować jako humorystyczne , zabawowe , jak zawsze 

;););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););)

B )  Pozdrawiam
  • haszka (PL1)haszka (PL1) PL1 Posty: 141
    edytowano 22.08.2021
    podobno ilość tekstu wywalonego na forum, świadczy o przerośnięciu, albo zaniku ego:P
    króciutko:
    przez zakon zaczepiani byliśmy kilkakrotnie, wyskakiwali, wskakiwali, sami nie wiedzieć po co:)
    za każdym razem, wygaszani, bo mieli orędownika w TBL, jako że był to nasz Unionista, więc wysłuchaliśmy ich i dawaliśmy spokój.
    gdybyś amoniak nie patrzył na świat z pozycji szklaneczki, może byś to załapał;p
    co do losów wojny, też nic nie wiesz i szkoda mi czasu na pisanie i czytanie bzdur.

bez odbioru
    Betica1User @ pl 1
    edytowano 23.08.2021
    Betica1User (PL1) powiedział(a):
    podobno ilość tekstu wywalonego na forum, świadczy o przerośnięciu, albo zaniku ego:P
    króciutko:
    przez zakon zaczepiani byliśmy kilkakrotnie, wyskakiwali, wskakiwali, sami nie wiedzieć po co:)
    za każdym razem, wygaszani, bo mieli orędownika w TBL, jako że był to nasz Unionista, więc wysłuchaliśmy ich i dawaliśmy spokój.
    gdybyś amoniak nie patrzył na świat z pozycji szklaneczki, może byś to załapał;p
    co do losów wojny, też nic nie wiesz i szkoda mi czasu na pisanie i czytanie bzdur.

bez odbioru
    Haha,,,;););););),,, twoje teorie nie mają zastosowania tutaj .....;););)  

No wreszcie wywołałem cię do tablicy ;);););) hehehe  zawsze lubisz piankę bić :D

Pewnie zacznę polowanie na czarownice ;););) hehe hehe he

Tak jak kiedyś podczas wojny jak tłukłem cię na mapie empire codzienie,

bez przerwy że po miesiącu poleciałaś na teesa Rebeliantów z płaczem

błagałaś dyplomatki Hagino abym już przestał ,, 

... jak mi to mówiła to naprawdę ją wzruszyłaś , ale nie mnie... ;);)

Wiem że masz ogromny za to uraz do mnę

,,,, ale w tedy skargi były na ciebie że palisz na akwie słabszych i między innymi akademie Rebeliantów TBL a ,,

,,,z twoich ataków otrzymywałem secreny i oduczyłem cię bicia słabszych

,,,, do dziś mam z tego polewkę i beke ;););)

Zresztą nie bez powodu prawie cały rok się twoje zamki palą ,,, hahahahaha  

Słupów masz ogromne ilości i o słupy konflikty robisz....

Sama wiesz że sojuszu nie masz ,  ale farmy , słupy owszem ,

czerwone paski odpalone masz więc grzecznie poczekasz ,,,  bo nie masz innego wyjścia

.... A nie jesteś warta aby odrazu przed szereg zabawy się pchać....;););)

Zresztą w twoje notoryczne kłamstwa nikt nie daje wiary na mapie bo :
     ,"" to twoja wizytówka.""

Hm ...  dystans , to gra zabawa, ja cokolwiek pisze na forum to z uśmiechem i żartobliwie ale prawdziwie,
      Ty nawet na teesie przy świadkach potrafisz nakłamać jak ostatnio i szybko z niego uciec przed prawdą ;);););):D:D:D
    Zostało ci tylko chyba 2 osoby z TBL co łykają jak pelikany twoje bzdury  ;););)
    Jak zawsze żartem , serio itp .
    Amin...;););)

Ps...
    Cyt: 
    bez odbioru ..
    Przecież ty nigdy nie miałaś odbioru tylko cię na mapie lekceważono :P:P:P
    B )  Pozdrawiam
    widzę, że się faktycznie ucieszyłeś , iż odpowiedziałam;p
    ale wierz, czy nie, jak chcesz, nie chce mi się czytać tych bzdur , ktore wypisujesz.
    zabłysnąć trzeba umieć, a nie chwalić się przeszłością, ja idę do przodu, nie żyję mrzonkami;p
    a co do urągania i poniżania, to swiadczy tylko o tobie.
    i na tym koniec dyskusji:P

wiesz , że zawsze pół żartem, pół serio , jak w komedii o tym samym tytule;p
    Betica1User @ pl 1
    Betica1User (PL1) powiedział(a):
    widzę, że się faktycznie ucieszyłeś , iż odpowiedziałam;p
    ale wierz, czy nie, jak chcesz, nie chce mi się czytać tych bzdur , ktore wypisujesz.
    zabłysnąć trzeba umieć, a nie chwalić się przeszłością, ja idę do przodu, nie żyję mrzonkami;p
    a co do urągania i poniżania, to swiadczy tylko o tobie.
    i na tym koniec dyskusji:P

wiesz , że zawsze pół żartem, pół serio , jak w komedii o tym samym tytule;p
    Tylko na samom hipokryzję cie stać ?? Ok to lecimy...

1  ---  Cyt.--widzę, że się faktycznie ucieszyłeś , iż odpowiedziałam;p
    (  WIĘC POCO UDZIELASZ SIĘ PO RAZ KOLEJNY W TYM WĄTKU ???!! )

2  ---  Cyt.-zabłysnąć trzeba umieć, a nie chwalić się przeszłością, ja idę do przodu, nie żyję mrzonkami;p
    ( W KAŻDYM PRZYPADKU BEZ PRZESZŁOŚCI NIE MA TERAŻNIEJSZOŚCI I PRZYSZŁOŚCI --
    - pranie cię kiedyś na mapie ponad miesiąc czasu to żadna frajda , dostałem secreny jak na akwie atakujesz i w innych przypadkach , więc cię wyeliminowałem tak jak mnie poproszono,,,,,,  po twoich błaganiach na teesie po czasie odpuściłem bo przestałaś i byłaś grzeczna...   a defa ci słał i klepał cały sojusz ponad miesiąc czasu,,,  więc czym błysnąłem ????   odpalając wrotki na zardzewiałą rurkę ???? Owszem jak by była z PCV bardzo giętka , młoda i powabna to owszem ,,,hahahahah ;););):D

3  ---  Cyt. ja idę do przodu, nie żyję mrzonkami;p

( IDZIESZ DO PRZODU ??? TOŚ GDZIE BABO ZASZŁA ???  BO JAK DO TEJ PORY  SIEDZISZ ZGORZKNIAŁA PYSKATA ZE MASZ SAME SŁUPY I TO W ŚLEPEJ ULICZCE BEZ BRAKU ROZWOJU...;);););) 

------
    Hh....stare zardzewiałe rurki kotły co najmniej modernizuje jeśli nie ma się na nowych....

--------hm....   na mapie empire nie żyjesz bo to wirtual a nie real ,,, tyyyy   zmień to co podjadasz bo chyba za bardzo halucogenne ;);)

4  ---  Cyt.  a co do urągania i poniżania, to swiadczy tylko o tobie.
    ( DO CIEBIE  NIE MOŻNA PRZYPISAĆ w/w BO POTOBIE WSZYSTKO SPŁYWA JAK PO.......XD
    .....Tu przyznaje że pisząc to tak jak bym pisał z góry do czegoś z wielkim wirtualnym ego , niewiadomego i pyskującego ;););)  

Żyjesz gierką , reala brak , zachowane tylko pozory, atrakcyjne , mądre kobiety nie mają czasy na takie gry , ta gra to nie zabawa w boba budowlańca ,,,,  hm a może się mylę i kielnią , łopatą śmigasz jak ta lala ???;););););)

Pozdrawiam i w/w Wpis i inne proszę traktować jako humorystyczne , zabawowe , jak zawsze 

B )  Pozdrawiam
    Pewien osioł powiedział tygrysowi:
    - Trawa jest niebieska
    Tygrys odpowiedział mu:
    - Nie, trawa jest zielona.
    Dyskusja nabrała tempa i obaj postanowili poddać sprawę arbitrażowi i w tym celu zwrócili się do lwa, króla dżungli.
    Przed dotarciem na polanę w lesie, gdzie na tronie siedział lew, osioł zaczął krzyczeć:
    - Wasza Wysokość, czy to prawda, że ​​trawa jest niebieska?
    Lew odpowiedział:
    - To prawda, ​​trawa jest niebieska.
    Osioł rzucił się naprzód i kontynuował:
    - Tygrys nie zgadza się ze mną, zaprzecza i denerwuje mnie, ukaraj go.
    Król wtedy oświadczył:
    - Tygrys zostanie ukarany 5 latami milczenia.
    Osioł skoczył z radości i poszedł swoją drogą, zadowolony i powtarzając:
    - Trawa jest niebieska, trawa jest niebieska…
    Tygrys przyjął jego karę, ale zapytał lwa:
    – Wasza Wysokość, dlaczego mnie ukarałeś, przecież trawa jest zielona?
    Lew odpowiedział:
    - W rzeczywistości trawa jest zielona.
    Tygrys zapytał:
    – Więc dlaczego mnie karzesz?
    Lew odpowiedział:
    - To nie ma nic wspólnego z pytaniem, czy trawa jest niebieska, czy zielona. Kara jest taka dlatego, że ​​tak odważna, inteligentna istota jak ty nie może tracić czasu na kłótnie z osłem, a na dodatek przyjść i zawracać mi głowę tym pytaniem...
    Najgorszą stratą czasu jest kłótnia z głupcem i fanatykiem, któremu nie zależy na prawdzie ani rzeczywistości, a jedynie na zwycięstwie swoich przekonań i złudzeń...
    Nigdy nie marnuj czasu na dyskusje, które nie mają sensu…
    Są ludzie, którzy mimo przedstawionych im dowodów nie mają zdolności zrozumienia i inni, którzy są zaślepieni przez ego, nienawiść i urazę, a jedyną rzeczą, której chcą, to mieć rację, nawet jeśli jej nie mają...
    Kiedy ignorancja krzyczy, inteligencja milczy...
    Twój spokój i cisza są warte więcej...
    Betica1User @ pl 1

:):):)    Doskonale , to tak jak byś napisała o własnej osobie i ją zajechała własną głupotą , myśląc że jesteś co najmniej lekko z czapką z daszkiem w bok.

PRZESTAŃ MYŚLEĆ TYLE O MNIE BO WPADNIESZ W JESZCZE WIĘKSZY OBŁĘD !!!!!!   o:)<3>:)   

1- Mnie bardzo cieszy że jestem w twojej głowie , jak wchodzisz na grę a wiem że i poza nią ;);););) ,,,, ;);):D ,       takich jest więcej  ,;);););) o:)

Bo kim jako kobieta już w podeszłym wieku możesz być poza wirtualną grą ???;);););)
    Urody brak , charakter to katastrofa  ,,,  i myśl że jedynie na starość świat wirtualny został , w tym wypadku sceneria średniowiecza

(  czyli po upadku potęgi Rzymskiej powrót do zacofania i ciemnoty )   

Atrakcyjne Damy nie mają czasu na grę wirtualną
    bo życie w realu na to nie pozwala..........  
    B)  

(  kiedyś bardzo aktywny gracz  )  ale nawet ja nie mam czasu i jestem sporadycznie , bo piękny real wzywa ,,,, ;););)

A ty siedź w swoich wirtualnych zamkowych lachach
     i pyskuj dalej bo nie potrafisz przestać ,  ,,,,,  ;);););)
        dla mnie to radocha i beka jak się produkuje zardzewiała średniowieczna zbroja twoja  hahahahahaha  ,   aaa  kabarety :D:D:D:D

Pozdrawiam i w/w Wpis i inne proszę traktować jako humorystyczne , zabawowe , jak zawsze ;)  
    Arkadiusz.

B )  Pozdrawiam
Sign In to comment.