Strona główna Polish Wojny sojusznicze & sparingi Graczy

współpraca huzarów śmierci i zakonu montjoye?

Drodzy huzarzy, czy w swoich edenach nie posiadacie postów, dla swoich graczy, tylko musicie się posiłkować naszymi postami, ukradzionymi z naszego edenu, przez gracza zakonu montjoye?-współpraca, czy przypadek?
no ja w przypadki nie wierzę. Bądźcie tak mili i nie wcinajcie się, to nasza wojna i nasze okupacje, w tym przypadku, moje..

specjalne podziękowania ślę do endexplay, który wystawia na swoim kanale prywatne wiadomości, naprawde ubaw po pachy, to już wiem dlaczego wojak z niego mierny

czy opłaca się współpraca?

też dumnie czekacie na powrót kolegi z omzrik-u?

gratuluję wyboru towarzystwa.
Betica1User @ pl 1

Komentarz

• cube9 (PL1)cube9 (PL1) PL1 Posty: 42
    no chyba cię ostro popierdoliło pokaż te ss co bramę otwierałaś pokaż te wiadomości które wysyłałaś do naszych graczy :)  a nie teraz pierdolisz jaka ty pokrzywdzona jesteś złodziejko postów :) Najpierw kradniesz potem puszczasz podboje z edenu a jak lecimy do ciebie głupia pizdo to bramę  otwierasz .... pokaż jaka mocna jesteś podobno nie masz nic do stracenia ...
  • Betica1User (PL1)Betica1User (PL1) PL1 Posty: 140
    edytowano 05.08.2021
    myślę, że to ty powinieneś pokazać, bo ja żadnych obraźliwych wiadomości do graczy nie wysyłałam, poza screenami, które dostaliście dużo wcześniej. twój język świadczy o tobie, dlatego bez grzeczności piszę małą literą;p
    a i rozumiem, że swoją wypowiedź uzgodniłeś z całym sojuszem;p
    Betica1User @ pl 1
  • Lolekis (PL1)Lolekis (PL1) PL1 Posty: 37

Betica odłóż te narkotyki bo cię kurwa zmiotły z planszy.

• Rich man (PL1)Rich man (PL1) PL1 Posty: 20
    To wcale nie jest tak że zakon montjoye ma non stop sprzeczki z huzarami :D:D
    A nie no zapomniałem jednak te soje mają współpracę bo betica1user tak napisała to rzeczywiście musi tak być :p  :o:D
  • Endex Play (PL1)Endex Play (PL1) PL1 Posty: 332
    Witam,

Ciekaw jestem gdzie i na jakim kanale wstawiałem prywatne wiadomości? Coś nie mogę ich znaleźć... hmm ciekawe czemu?
    Może dlatego, że nie wstawiam prywatnych wiadomości w miejscach publicznych? Ach no tak.

Albo może ktoś spośród 600 osób serwera Goodgame Empire Polska wstawił jakiegoś screena, i ja mam za to ponosić odpowiedzialność? To tak nie działa

Tydzień minął, odkąd te posty zostały przejęte, a nikt w sojuszu ani jednej wiadomości o sytuacji nie dostał. Warto by było najpierw napisać co i jak, a potem lecieć z podbojami. Takie to proste.

PS. Gdy opiekun sojuszu znajduje się w tymże sojuszu, to raczej trzeba pisać do góry struktury.
    Wsparcie GGS:  https://support.goodgamestudios.com/?g=12&n=1&i=5&lang=pl
    Nieoficjalny poradnik do Empire:  https://poradnik-gge.pl/
    Serwer Discord Goodgame Empire Polska:  https://discord.gg/xYDcYGj
  • drush (PL1)drush (PL1) PL1 Posty: 4
    edytowano 05.08.2021
    Rich man (PL1) powiedział(a):
    To wcale nie jest tak że zakon montjoye ma non stop sprzeczki z huzarami :D:D
    A nie no zapomniałem jednak te soje mają współpracę bo betica1user tak napisała to rzeczywiście musi tak być :p  :o:D
    No wiesz z Elita też mieliście sprzeczki a jakoś sie tam sprzedałeś:D:D
  • cube9 (PL1)cube9 (PL1) PL1 Posty: 42
    Betica   nic z nikim nie uzgadniałem to moja prywatna opinia o tobie :) i huzarom nic do niej , a jesli chcesz być traktowana z nalezytym szacunkiem to powiem ci cos .... Na szacunek trzeba sobie zapracować . Ty akurat tego nie potrafisz bo to robisz tu na forum i te twoje ss i pomówienia jakie siejesz na mapie świadczą o braku szarych komórek u ciebie i proponuje ci wizytę u specjalisty może wtedy coś jeszcze da się uratować . 
  • Betica1User (PL1)Betica1User (PL1) PL1 Posty: 140
    edytowano 05.08.2021
    cube- jeśli szanujesz siebie, to szanujesz też innych, jeśli nie... dopowiedz sobie sam.
    endexplay-uwielbiam kiedy ktoś nie ma pojęcia o co chodzi, ale sie wypowiada.
    moshe69 do wczoraj był w  zm.  Kiedy wyszedł z zm, odbierałam posty, które zabrał  z naszego edenu.-proste?
    pisałam z Arianie , konkretnie z player525011320, nie dostaliście screenów? Warto by było zapytać najpierw co i jak, a potem zbijać kije. Takie to proste.
    Betica1User @ pl 1
  • Wilczyszaniec (PL1)Wilczyszaniec (PL1) PL1 Posty: 35
    edytowano 05.08.2021
    Powiem szczerze że widzę że się podziało :smile:

ponad 2 tygodnie przerwy już chwila moment powrót a tu takie zadymy na mapie :smile:

Może i jestem młodszy niż większość odwiedzających forum, może większość nazwie mnie "smarkaczem", "kretynem" czy też wymyśli coś innego, może ktoś powie że sie wtrącam w nie swoje sprawy, lub też pisze z czapy nie powiązane z wątkiem treści :smile:

Ale na prawdę jak się patrzy ile rzeczy się wydarzyło w 2 tygodnie aż wracają chęci do grania, wraca wiara w społeczeństwo tej gry, tak różnorodne, od ludzi którzy nigdy nie myślą przed czynem lecz działają spontanicznie, przez ludzi co jak ja tylko czasem przemyślą sprawe dogłębnie a tak na hura lecą a potem nic nie robią, po ludzi co nic nie robią bo zanim skończą przemyślać sprawe to już dawno ktoś to za nich rozwiąże :smile:

Choć nie powiem grzeczniejsze słownictwo społeczności tutejszej by sie przydało Panie/Pani cube9

Pomyśleć że wystarczyła by lekka współpraca z zarządu, moderatorów czy innych ludzi z ggs co mają wpływ na zmiany w grze, a dało by się ją nawet odratować od powolnej śmierci na jaką ją na razie spisują. (Choć przyznam szczerze mimo iż dokładnych informacji nie czytałem ani nie sprawdzałem dokładnie ostatniej aktualizacji to w dobrą stronę idziecie i wygląda na to że nawet macie szanse odratować tę grę :smile: jeszcze gdyby jej tak bardzo nie monetyzować <---(co nie zrobię to mi podkreśla to, mogę prosić by ktoś mi napisał jak to się prawidłowo pisze? Był bym bardzo wdzięczny :sweat_smile: ) :smiley: Ale cóż to tylko marzenie 16 letniego chłopca który naprawdę przywiązał się do tej gry lecz nie chce lub/i nie może w nią inwestować :smile:
  • Lolekis (PL1)Lolekis (PL1) PL1 Posty: 37
    edytowano 05.08.2021

Wilczy co ty pierdolisz zostawcie z beticą te narkotyki

Post edited by Lolekis (PL1) on
  • tak tak potraficie sie jedynie tlumaczyc; nikt nie ma z nikim wspolpracy 
    gowno prawda tak samo z rebelia )) dla pozoru kurewka rebelkow  przyszla na rozmowy ze az nie potrafila sie wyslowic czemu maja graczy z zakonu a jak wyszla jaki smiech był )) 
    huzary nie maja wspolpracy z zakonem wypieraja sie ; rebelia nie ma wspolpracy z zakonem wypieraja sie  prawda boli wy wszyscy te posty chcecie 
  • No przyznaje się, rozgryzłeś nas słupku:) mamy stałą współpracę z zakonem, co sobota organizujemy wspólnego grila, w poniedziałki orgie a w pozostałe dni gramy w warcaby.
    Normalnie masz nos do dedukcji, jak znudzi ci się gra w empire masz jak nic robotę u Rutkowskiego.
  • a4 tech (PL1)a4 tech (PL1) PL1 Posty: 12
    HIHI   :D 

• marny husarze sarkazm sie wsadz gleboko w d )) prawda zapiekla kazdego oskarzonych o wspolprace z zakonem ; czemu sie nie przyznacie nie dacie posterunkow ukradzonych jestescie zlodziejami bialymi rekawiczkami w bialy dzien )) trudno sie przyznac do swoim bledow prawda boli  prawda boli najbardziej 
    dedukcja wyskakujesz to niech tak samo poprawi swa dykcje kur werbownik rebelinatow bo ja sie sluchac wtedy nie dalo jak usprawiedliwiala zakonikow  )) slyszalem ze zastanawia sie kim jestem od kumpli niech dalej sie zastanawia ; tak jak wy wojownicy husarze atakujacy posterunki ))

• jeszcze jedno )) endex  wspanialy huarze nieskazitelny nie majacy nic wspolnego z tym ))
    nie wysylales wiadomosci ale ludzie na smiesznym tektowym tak  obowiazkiem twoim nie jest usuwanie poufnych tresci )) specjalnie tak mowisz wy ludzie szarzy lapskami klejacymi probujecie posterunki zabierac smiac sie z nas kopac slabszych ; my nic to stracenia nie mamy to nie ten przeciwik w osiedlowej piaskownicy ))
    sami pokazujecie jaka wspoprace macie miedzy zakonem na tym waszym diskorcie  jeszcze administracja rebelianci ty administracja glowna to juz duzo znaczy 
  • dziecinko nie mam ochoty na dyskusję z kimś na poziomie ameby bo czytając te twoje wypociny z nikim więcej nie można cię porównać, chcesz wypisywać bzdury o naszej współpracy z zakonem to wypisuj, powodzenia.
    ps. zainwestuj w słownik poprawnej Polszczyzny, to taka książka dla ułatwienia ci zadania gdybyś nie wiedział gdzie szukać, i na koniec moja osobista prośba, pisz ze swojego głównego konta, no chyba że aż tak się boisz "marnych huzarzy" 
  • kruku1 (PL1)kruku1 (PL1) PL1 Posty: 24

A CZY TO JEDNAK NIE WYGLĄDA JAK WSPÓŁPRACA????

kruku1 @ pl 1
  • Kalizar (PL1)Kalizar (PL1) PL1 Posty: 32
    edytowano 06.09.2021
    Nie obrażaj śp zakonu.
    Nigdy byśmy nie chcieli współpracy z jabłkami i śliwkami.
    Post edited by alpaka on
Sign In to comment.