Strona główna Polish Wiadomości sojusznicze

Montojki - Won [email protected] ala Vanesa1405 STRUŚ Z GŁOWĄ W PIASKU BEZ JAJOWIEC ;);):D:D

amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811
edytowano 27.07.2021 w Wiadomości sojusznicze
Tak, tak, zaczęta się zabawa i na zimowe miesiące w sam raz ;) ,  latem lipiec , przerwa wakacyjna 01.07.2022r. ;);););):D:D:D

Pozdrawiam jak zawszę pół żartem pół serio , to tylko gra zabawa ;);););)

Won [email protected] 3 x po ponad 100 trąbek na jednego gracza   hahahaha i nic ,   PRZYCZYNE ZNASZ , NIE MASZ JAJ , TO POCZEKAMY NA WIELKANOC TO MOŻE DOPRAWISZ SOBIE DWIE PISANKI DMUCHAWKI ;);););)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------;);););)
O widzę że się zdenerwowałeś chyba ???:D:D:D
TRasjo Vaneso kup se wreszcie jaja bo to tylko gra zabawa hahaha .....

Post edited by amino15000 (PL1) on
A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
B )  Pozdrawiam
Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
«1

Komentarz

• amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811
    CDN

B )  Pozdrawiam
    ..oooo   Won [email protected] ala Vanesa1405 STRUŚ Z GŁOWĄ W PIASKU BEZ JAJOWIEC ,
    wysłał sługę co się bawi w jego  adwokata co mu język lata jak łopata hahahahaha a to tylko wirtualna gra zabawa ;);););)

Tu trzeba zaznaczyć że Won [email protected] Po wklejeniu przezemnie rapków ,
     chciał udowodnić że jednak coś potrafi Ale i tu poległ...

,,,, kupił 80.000 wojska offa miodowego lev 10
     za kwotę 99.EURO czyli za ponad 400 złotych aby się dowartościować.......

,,,i wysłać sługę aby rapki wkleił lepsze ,,,hahahaha
      ,, Won [email protected] 100Euro zainwestowane w Moją osobę to dopiero początek ,,

Więc kładź w kiblach szybciej płytki bo braknie ci na grę ;););)

A ostatnie to są te rapki gdzie już chyba brakło kasy na ponowne dokupienie wojska na wysprzedaży ;););););)

Z tego co wiem jestem piorytetem popapranego sojuszu moontoje
    do tak zwanego ,,,zniszczenia Amina...  Nie schlebia mi to bo grają tam gracze typu   taju    który  przez wiele wojen zajmował się kradzieżą na Archipelagu ( Akwa ) punktów honoru innym graczom i przekazywanie ich tym co mu zapłacili.....:D:D:D,,,,,, ale  muszę przyznaać że 
    Won [email protected]  wreszcie trafił na równych sobie , ;););););)  sojusz w sam raz dla niego ;);););););)

Ps. Nie pisać do graczy o biały pakt tak jak to dzisiaj było bo nie dostaniecie.....:D

CDN.
    B )  Pozdrawiam
  • DiLeY (PL1)DiLeY (PL1) PL1 Posty: 13
    edytowano 27.07.2021

Nie wiem co tu chcesz ośmieszyć?? 8k skład wybija prawie 6 na sali w deffie? :))

A może pokażesz nocna zabawę?? Kilkanaście rapkow z wybiciami 10-15k zakończone popisowym strzałem na bramę od ciebie? Skoro skończyła się kaska to czemu tak wysoko kiecke uniosłeś?? Myślę że ludzie na forum z chęcią by to zobaczyli.

• Mantis (PL1) powiedział(a):
    Salka w def i jazda :D 
    Jak nie ptaszek to salka.

jak takiś znawca to czemuś z nami na wojnie  nie został :(
  • Mantis (PL1)Mantis (PL1) PL1 Posty: 40
    edytowano 28.07.2021
    Wilczyszaniec (PL1) powiedział(a):
    Mantis (PL1) powiedział(a):

Nie będę walczył przeciwko koleszkom :D 
    a poza tym rybko mi się okociły i musiałem się niemi zająć, jeb... se paragraf i też będzie git 

aaa zapomniałem przecież jestem za młody, żeby się udzielać,

że zacytuje  "ty to mógłbyś być moim dzieckiem, gnojku"
    Pozdrawiam autora.
    Do autora: ciebie zakopią a ja będę sobie żył dalej.
    Wilczyszaniec (PL1) powiedział(a):

Nie będę walczył przeciwko koleszkom :D 
    a poza tym rybko mi się okociły i musiałem się niemi zająć, jeb... se paragraf i też będzie git 

aaa zapomniałem przecież jestem za młody, żeby się udzielać,

że zacytuje  "ty to mógłbyś być moim dzieckiem, gnojku"
    Pozdrawiam autora.
    Do autora: ciebie zakopią a ja będę sobie żył dalej.
    nie będziesz walczył po stronie kolegów przeciwko kolegom których porzuciłeś.

czyli drogą dedukcji nawet jak jest sie twoim kolegom to na wojnie nie ma co na ciebie liczyć
  • Mantis (PL1)Mantis (PL1) PL1 Posty: 40
    edytowano 28.07.2021
    Nie tobie oceniać moje wybory.

Będę się przyglądał z 3 osoby, i nikt mi tego nie zabroni. 
    Jednak śmieszy mnie to, co czytam, wiedze ze nie każdy podchodzi do tej gry z dystansem. 
    Dla mnie obrażanie kogoś tylko ze względu na prace jest chamstwem, tak samo docinki odnośnie wieku. 

Każdy, gra za tyle ile chce. I robi z kontem to, co się mu podoba. 

• drush (PL1)drush (PL1) PL1 Posty: 4
    ;D :P :);) 

Struś z głową w piasku? Bez jajowiec? 400k offa i nic? Wielkie wojowanie do 2022? Nie wyszło coś, wróciłeś na swoje miejsce, teraz znowu zostaje ci poszczekac na forum na ulubionym miejscu- gołębiu. Podobno tak nie bolało tak się trasco odbijał, ale to ty schowałes ostatecznie głowę w piasek :P:);):D;D:P

Pozdrawiam jak zwykle pół żartem pół serio

DiLeY XD

:P:););D:D

• DiLeY (PL1) powiedział(a):

Struś z głową w piasku? Bez jajowiec? 400k offa i nic? Wielkie wojowanie do 2022? Nie wyszło coś, wróciłeś na swoje miejsce, teraz znowu zostaje ci poszczekac na forum na ulubionym miejscu- gołębiu. Podobno tak nie bolało tak się trasco odbijał, ale to ty schowałes ostatecznie głowę w piasek :P:);):D;D:P

Pozdrawiam jak zwykle pół żartem pół serio

DiLeY XD

Pół żartem pół serio

po co burzysz wszystko na moim poście zamiast jak to u was zazwyczaj sie robi, na mapę i po sprawie?

Jednak śmieszy mnie to, co czytam, wiedze ze nie każdy podchodzi do tej gry z dystansem. 
    Dla mnie obrażanie kogoś tylko ze względu na prace jest chamstwem, tak samo docinki odnośnie wieku. 

kto tu ocenia :)

powiedz ale tak szczerze do bólu
    ile płacą? :)

a tak dodatkowo

czemu udzielasz sie na wątku który ciebie nie dotyczy?

czyżby ojciec wigilusz cie uczył? :)

Mantis to temat nie dla smarkaczy 

Temat jest Amino vs [email protected] ...

Grałeś ok ponad rok w TBL pomagano Ci......

Konto kupiłeś gotowca bo wiedzy zero co z czym się je
    ..... Rozmawiałem z graczami co bardzo dobrze Cię znają w TBL
         i wiem że jak zaczęła się wojna z EE to z obawy że stracisz posterunki w wojnie szybko wskoczyłeś leszczu w gołąbka ...;););););)
    TAK TAK Kuba małolacie to nie ten wątek hahaha, 

Ty masz uraz prywatny do mnie z rozmów na tessie,
      po kilku dniach twojego napinania smarkatego i pitolenia teoretycznych bzdur ,
     ,,, oberwało ci się odemnie słownie i strzeliłeś focha jak smarkacz , którym wiekowo jesteś.
                            Dodatkowo swoim filmikiem na którym sam siebie zaprrezentowałeś (  brawo  ) udowodniłeś jakim popaprańcem smarkatym nadal jesteś...

Nie pisz o atakach obronach bo ty grać nie umiesz jak by na ciebie w/w w licznych secrenach ataki poleciały to bramy byś otwierał i gołąbka odrazu kupował , cieniasku,,,hahahaha.... Na mapie twoi koledzy i inni chętnie opowiadają jaka farma ewentowa jesteś ;);););) 

;);););););););););)

B )  Pozdrawiam
    DiLeY (PL1) powiedział(a):

Nie wiem co tu chcesz ośmieszyć?? 8k skład wybija prawie 6 na sali w deffie? :))

A może pokażesz nocna zabawę?? Kilkanaście rapkow z wybiciami 10-15k zakończone popisowym strzałem na bramę od ciebie? Skoro skończyła się kaska to czemu tak wysoko kiecke uniosłeś?? Myślę że ludzie na forum z chęcią by to zobaczyli.

Adwokacie [email protected] bez jaj.......  Jeśli  won [email protected] miał coś do mnie to poco cały sojusz montojków zatrudnił aby grali przeciwko mnie ?????  Hahaha   potwierdzenie że bardzo brakuje mu jaj..
    W twoim wpisie większość to kłamstwa , co jest zrozumiałe  hahaha....  

Montojki-Won [email protected] ala Vanesa1405 STRUŚZ GŁOWĄ W PIASKU BEZ JAJOWIEC  ;);):D:D
    Krótka piłka  ;);););););) to prywatny wątek , nie dla popaprańców ...

Sala w def ????  Tak jest prawidłowo tak jak Twórca tej gry zakładał i stworzył sale Legend w offi i deff  można sobie  zmieniać...
       Jeśli atakujący nie miał by sali w off  to broniący także może mieć wyzerowaną Sale Legend
     , w tedy jest 0-0 z sali uczciwie,  tylko trzeba posiadać minimum intelektu aby to zrozumieć a Z tym jest jak widać u niektórych ogromny problem.;););)
         Bo inaczej po co była by sala w defff ????  Każdy gracz ma do wyboru
     ,,, i nie trzeba korzystać z sali legend 
          Won [email protected] ala Vanesa1405 STRUŚ Z GŁOWĄ W PIASKU BEZ JAJOWIEC  przez pośredników ponownie płacze , bo  sm ne ma jaj  a montojki dla niego to jak robolki 
    ,,, znam Won [email protected] ala Vanesa1405 STRUŚ Z GŁOWĄ W PIASKU BEZ JAJOWIEC  to mały mistrz manipulacji i szpąciciel , 
    Znam go od czasu jak grał w moim sojuszu ,
      Przyszedł w niedawno w kupionym gołbku
     . Zaraz po jego wejściu do mojego sojuszu gdzie mieliśmy wspólnych kolegów , sojusz EE odpalił czerwony pasek, i ponad miesiąc czasu pisał , prosił , puszczał neutrale bo EE  aby mu odpuścili bo miał zapowiedziane rozebranie z postów..
    Nie wyżebrał neutrals i musial odpiąć swoje posterunki....,,,,,i do tej pory ma ogromny uraz do posterunków.......,

RÓŻNICA MIĘDZY MNĄ A INNYMI JEST TAKA ŻE JA PISZE NA FORUM ZAWSZE PRAWDE I KIEDYŚ ZAWSZE PIĘTNOWAŁEM KŁAMSTWA........JESTEM Z TEGO ZNANY PRZEZ PONAD 9 LAT GRY ...
    ..WIĘC PRÓBY ODWRACANIA OGONA NIC NIE DADZĄ KOMU KOLWIEK.....

A TAK NA MARGINESIE TO JA NIE GRAM OD DAWNA O CZYM WSZYSCY WIEDZĄ  HAHAHA  PRZECHODZĄC STANDARDOWO  Z GOŁĄBKA KOŃCZĄCEGO SIĘ NA NASTĘPNEGO , CO JEST TRADYCJĄ JUŻ CHYBA OK KILKANAŚCIE MIESIĘCY ;););)

Jednak zostawiłem pole do popisu [email protected] bez jaj (  Vanesa1405  )  jednak wtopił ponad pół miliona wojska atakując mnie ,,,i co ????.....i dalej nic.... hahaha kilka stôwek euro wydał i standardowo się skompromitował ,,,, razem ze swoimi pomocnikami.......;););););)

B )  Pozdrawiam
Sign In to comment.