Strona główna Polish Wojny sojusznicze & sparingi Graczy

Czy to koniec wojny.

124»

Komentarz

• SELIM 2 (PL1) powiedział(a):
    Wilczyszaniec (PL1) powiedział(a):
    SELIM 2 (PL1) powiedział(a):

co do wpisu gracza Wilczyszaniec ;) ziomuś o mnie się nie martw piszę z czego chcę i kiedy chcę i tak od dekady :) a to konto to ulubione konto sojuszy z Waszej koalki :*

z pozdrowieniami i nadzieją, że do jutra
    Mateusz
    Czyli jednak tak łatwo sprawić byś sie przyznał że na słupie siedzisz :)

Wilczku drogi mój .... bardzo dziękuję za takie docenienie ale ja mam niestety lęk wysokości :( boje się wejść na słupa a co dopiero na nim siedzieć :D
    Jak masz lęk wysokości to zejdz na ziemie
  • Mała4 (PL1)Mała4 (PL1) PL1 Posty: 25
    parę informacji na temat wojny 
    pewnego dnia na ts przyszła osoba grająca na swiderskik z zapytaniem o jakiegoś neutrala bo wakacje horyzont by chcieli zrobić i jak sie go zapytano czy jest wysłannikiem soja okazuje sie że nie co sam przyznał 
    z takim zapytaniem o neutrala gdzie TBLowi i LWWL zabrano GODNOŚĆ można iść do szkółek nie do nas 
    tą sytuację przypomina mi bardzo fajny film "John Wick" gdzie młodzi jak w ZM ludzie zabrali mu GODNOŚĆ
    i cóż, tą że GODNOŚĆ główny bohater włożył do kosza by stać się aktywny w dążeniu do zemsty

ZM to samo was czeka TBL i LWWL nie mają już GODNOŚCI a zemsta będzie słodka i okrutna czy można jeszcze coś zrobić by zdeptac gracza i post poddać jak to zrobił z moim postem Vanesa1405 kordy postu 170:399 no chyba raczej nie, jest takie świetne słowo "czas" on tez wymierza sprawiedliwość

a i swiderskik nie mów i nie pisz do nikogo że właśnie postów nie poddajecie jesteś kłamcą !!!!!!!!!

zapytano gracza który wyszedł z ZM że nie ukryje sie wychodząc to odpowiedział że kończy grę że coś tam coś tam i znowu stara śpiewka o kończeniu gry przez graczy ZM 

daliście w opisie soja
    https://prnt.sc/1dhuyf8

dlaczego nie widzę w opisie ile to osób atakuje z ZM TBL ???? cały czas te same osoby a reszta słupki czy co ??? zresztą kalizar ktory szuka jak kukułka soja by podrzucać kukułcze jajo sam napisał ze ZM to sojusz słupków 

zarzucacie mi że jestem na gołębiu to tak jak pół mapy nawet lepsze konta mają ptaki by odpocząć w wakacje 

wagoniki na rollercoaster zanim się rozpędzą wolno na szczyt są wciągane ale jak już się rozpędzą nie ma zmiłuj się i nie będzie zmiłuj się dla graczy ZM myślicie że jak staniecie jako przeszkoda na przeciwko rozpędzonym wagonikom to nic wam się nie stanie, poczekamy zobaczymy czas pokaże
    StrongNowy @ pl 1
  • winny (PL1)winny (PL1) PL1 Posty: 33
    edytowano 20.07.2021
    komć był ale sie zmył
    Post edited by winny (PL1) on
  • winny (PL1)winny (PL1) PL1 Posty: 33
    piszcie więcej głupot na forum to kolejne pościki będą lecieć w system, pozdrawiam
  • winny (PL1) powiedział(a):
    piszcie więcej głupot na forum to kolejne pościki będą lecieć w system, pozdrawiam
    Posty i tak w system leciały :)

wy puszczacie posty w system a swider mówi że postów w system nie dajecie :D
  • Lolekis (PL1)Lolekis (PL1) PL1 Posty: 33

Totalna dominacja lwwl nad zakonem

• Lolekis (PL1) powiedział(a):

Totalna dominacja lwwl nad zakonem

wpis totalnie bez sensu i kontekstu
Sign In to comment.