Strona główna Polish Wojny sojusznicze & sparingi Graczy

Czy to koniec wojny.

13

Komentarz

• Cringe 
  • Wilczyszaniec (PL1) powiedział(a):
    Rich man (PL1) powiedział(a):
    yahagi (PL1) powiedział(a):
    kula40 (PL1) powiedział(a):
    mała uspokój się bo to tylko gra ( jak widać dla ciebie coś znaczy to więcej ) ,a jak się nie uspokoisz to cię wezmę w obroty na wieczór ;D
    Kuleczka zeskrenować Ci co o Tobie koledzy na dc piszą?

a masz znaj moje serce :

A tak pozatym cytując ciebie ,,paragraf 276KK"       żadna z tych osób moze z zakonu nie jest ale nadal to udostepnianie prywatnej korespondencji :):)
    cyk odbicie paragrafu , na mała4 już sie odbiło to teraz na ciebie
    Czas coś napisać bo mnie już boli Rich jakie rzeczy wypisujesz :)

Art. 276. KK

Niszczenie lub ukrywanie dokumentu bez prawa do jego rozporządzaniem

Kto niszczy, uszkadza, czyni bezużytecznym, ukrywa lub usuwa dokument, którym nie ma prawa wyłącznie rozporządzać,
    podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

"ale nadal to udostepnianie prywatnej korespondencji" nie ten paragraf Gabryś :)
    Nadal nie umiesz w cyferki na klawiaturze?

Mylisz Art. 276. KK z Art 267 KK!

Art. 267

§ 1. Kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do sieci telekomunikacyjnej lub przełamując albo omijając elektroniczne, magnetyczne, informatyczne lub inne szczególne jej zabezpieczenie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do całości lub części systemu informatycznego.

§ 3.Tej samej karze podlega, kto w celu uzyskania informacji, do której nie jest uprawniony, zakłada lub posługuje się urządzeniem podsłuchowym, wizualnym albo innym urządzeniem lub oprogramowaniem.

§ 4. Tej samej karze podlega, kto informację uzyskaną w sposób określony w § 1-3 ujawnia innej osobie.

§ 5. Ściganie przestępstwa określonego w § 1-4 następuje na wniosek pokrzywdzonego.

CRINGE 
  • Kalizar (PL1)Kalizar (PL1) PL1 Posty: 32
    ciach bajera 

wilczy zmilcz : )
  • Lolekis (PL1)Lolekis (PL1) PL1 Posty: 33
    ria6 to pies
    Lolekis (PL1) powiedział(a):
    ria6 to pies
    +1
  • Mała4 (PL1)Mała4 (PL1) PL1 Posty: 25
    zastanawiam sie co to jest "PRAWDA" może uściślając "PRAWDA wg Zakonu Montjoye" 
    widać tam wszyscy mówią "PRAWDĘ" tylko nie wiem czy się śmiać czy płakać bo w opisie jest
    https://prnt.sc/1az81ad
    i na początku wojny było tak
    https://prnt.sc/1az8qc0
    a jest tak
    https://prnt.sc/1az9j02
    multików na przyjmowali już wczesniej pisałam że to zabronione ale co tam GGS nie widzi ślepy jest bo co to jest "PRAWDA wg Zakonu Montjoye" ???
    normalnie pycha i duma płuca im rozrywa tak jak swider do mnie napisał :

" A jak chcesz sie dowiedzieć czegoś o naszej poprzedniej wojence to zanim cos tam napiszesz,to nie ma odwazniejszych ludzi niz ten sojusz.. bardziej wytrwałych po prostu czasem sie nie da wytrzymac 4 sojusze na1 gdzie tamta strona ładowała 3-4 x wiecej od nas mieli mocniejsze konta i lepszych graczy :)
    mimo to rozwalilismy 2 sojusze 3 wyzerowalismy całkowicie z wojska i zlamalismy :)

A to ze sie rozeszlismy to była tylko częsc planu ktory realizujemy wlasnie teraz"

ciekawe stwierdzenie "część planu który realizujemy właśnie teraz"
    albo to co napisałeś :

"Mamy sie tym bawic tak?-mapa ma plonąc ma sie dziac"

zobaczymy jak długo wytrzymacie no chyba że trasio  pracuje i was utrzymuje bo widać po woju miodowym że często ktoś na jego koncie kręci kołem a to tanie wcale nie jest 

pfuuu na pochybel wam i sztywny pal azji w tyłek
    StrongNowy @ pl 1
    sc/1ax3h1a
    taki to obraz bratanków :)
    pytam sie korony gdzie tu on widzi obraz bratanków takich zamków o nazwie indywidualnej jest duzo na archipelagu i po drugie nazwa zamku powinna się świecić na czerwono jak to atak z TBL czy LWWL 
    no tak "PRAWDA wg Zakonu Montjoye" coś chyba nie wyszło ???

a jak im sie pisze prawdę to jaki zakon jest oburzony jaki pokrzywdzony a ile wtedy tam płaczu i zgrzytania zębów(na szczęście chyba mają) a ile w tym widzą szwindli i co by sie na nich nie powiedziało to wszyscy sa antysemitami w stosunku do nich

ech ogarnijcie się "PRAWDĘ MÓWIĄCY wg Zakonu Montjoye"
    StrongNowy @ pl 1
  • SELIM 2 (PL1)SELIM 2 (PL1) PL1 Posty: 30
    edytowano 15.07.2021
    Mała4 (PL1) powiedział(a):
    EE i Mistyczni rozbili zakon montjoye gracze rubinowi dali dyla byle dalej od tonącego statku i był moment że na koronie zasiadł a jakże gracz który siedział w realu w pierdlu szanel 
    gracze rubinowi widać teraz po potędze chowali się jak mysz pod miotła byle ich sprawiedliwość nie dopadła 
    w montojach zostali a jakże elita mięsa armatniego którym obiecywano pewnie złote góry i co się stało ??? wypłakali u EE i Mistycznych neutrala i co??? zaczął się wielki powrót graczy rubinowych niczym z podkulonym ogonem ale dumni jak pawie ech
    dziwię się EE i MIstycznym bo chyba jeszcze jednego nie wiedzą jak ich wiadomości priv znajdowały sie na discordzie u endexa i robili sobie z tych wiadomosci uzywanie a wiadomo że takie ujawnianie wiadomości grozi paragrafem 267 kk
    teraz "wielki" zakon(niczym krzyzacy pfuu na pohybel im) jak dla mnie posrajśmierdziele zabierają posty myśląc że to wielka gra wojenna i tylko pytanie dlaczego uciekali jak szczury gdy im palił sie ogon a ilu napisało że kończy grę ??? 
    zaierając posty piszą do graczy 
    żal mi tylko tych graczy w zakonie którzy sa jako mięso armatnie bo nigdy nie zaznaja już spokoju no chyba że to słupki a passy ma wielka korona pfuu

Nie wiem kto to pisał i w jakim stanie, na pewno nieźle zdesperowany ale są tu 2 sprzeczne rzeczy, gracz który siedzi na ptaku wypisuje i straszy paragrafami ZM a sam publicznie zniesławia, obraża, oskarża mojego kumpla, że siedział w pierdlu .... grając w tbl jedną osobę musiałem naprostować co za takie idiotyczne komentarze i pomówienia grozi ale sks radzę poczytać sobie w necie (np.  art. 212 § 2 k.k) i nie stalkować niewinnego człowieka tym bardziej że Artur to jeden z najuczciwszych i graczy i ludzi w tej grze a jeśli chcecie się bawić w takie sprawy nie ma problemu ;)

z pozdrowieniami ulubieniec 
    Pico
    mgr inż. dr. od spraw robienia zadymy Selim 2 
    "Jest ogień, jest impreza :D"
  • Rich man (PL1)Rich man (PL1) PL1 Posty: 20
    SELIM 2 (PL1) powiedział(a):
    EE i Mistyczni rozbili zakon montjoye gracze rubinowi dali dyla byle dalej od tonącego statku i był moment że na koronie zasiadł a jakże gracz który siedział w realu w pierdlu szanel 
    gracze rubinowi widać teraz po potędze chowali się jak mysz pod miotła byle ich sprawiedliwość nie dopadła 
    w montojach zostali a jakże elita mięsa armatniego którym obiecywano pewnie złote góry i co się stało ??? wypłakali u EE i Mistycznych neutrala i co??? zaczął się wielki powrót graczy rubinowych niczym z podkulonym ogonem ale dumni jak pawie ech
    dziwię się EE i MIstycznym bo chyba jeszcze jednego nie wiedzą jak ich wiadomości priv znajdowały sie na discordzie u endexa i robili sobie z tych wiadomosci uzywanie a wiadomo że takie ujawnianie wiadomości grozi paragrafem 267 kk
    teraz "wielki" zakon(niczym krzyzacy pfuu na pohybel im) jak dla mnie posrajśmierdziele zabierają posty myśląc że to wielka gra wojenna i tylko pytanie dlaczego uciekali jak szczury gdy im palił sie ogon a ilu napisało że kończy grę ??? 
    żal mi tylko tych graczy w zakonie którzy sa jako mięso armatnie bo nigdy nie zaznaja już spokoju no chyba że to słupki a passy ma wielka korona pfuu

Nie wiem kto to pisał i w jakim stanie, na pewno nieźle zdesperowany ale są tu 2 sprzeczne rzeczy, gracz który siedzi na ptaku wypisuje i straszy paragrafami ZM a sam publicznie zniesławia, obraża, oskarża mojego kumpla, że siedział w pierdlu .... grając w tbl jedną osobę musiałem naprostować co za takie idiotyczne komentarze i pomówienia grozi ale sks radzę poczytać sobie w necie i nie stalkować niewinnego człowieka tym bardziej że Artur to jeden z najuczciwszych i graczy i ludzi w tej grze a jeśli chcecie się bawić w takie sprawy nie ma problemu ;)

Pico

Nie mogą sobie poradzić na grze to wyzywają wszędzie nas od recydywistów albo inne głupie rzeczy,
    ale no cóż zeby wyzywać to jeszcze trzeba sobie na to zasłużyć lecz w przypadku tbl to wygląda tak że szczekacze co tutaj gadali to najmniej na grze robią , porządne osoby po prostu grają i nie muszą straszyć nikogo paragrafami :)

Nie wiem kto to pisał i w jakim stanie, na pewno nieźle zdesperowany ale są tu 2 sprzeczne rzeczy, gracz który siedzi na ptaku wypisuje i straszy paragrafami ZM a sam publicznie zniesławia, obraża, oskarża mojego kumpla, że siedział w pierdlu .... grając w tbl jedną osobę musiałem naprostować co za takie idiotyczne komentarze i pomówienia grozi ale sks radzę poczytać sobie w necie (np.  art. 212 § 2 k.k) i nie stalkować niewinnego człowieka tym bardziej że Artur to jeden z najuczciwszych i graczy i ludzi w tej grze a jeśli chcecie się bawić w takie sprawy nie ma problemu ;)

Pico
    Picollo zdecyduj sie na ktorym koncie grasz bo chyba jest zabronione granie jako multik
    grałeś w TBLu i szanel nie ukrywał na czacie soja swojej przeszłości czego o tym na forum nie napisałeś napisz prawdę jak ze swoją przeszłością okazywał się szanel w TBLu na czacie chyba nie zaprzeczysz chociaż dowiadując się o tobie masz sporo za paznokciami brudu i też robisz jak pijany kierowca kiedy zabija 2 ludzi że jest niewinny

Nie mogą sobie poradzić na grze to wyzywają wszędzie nas od recydywistów albo inne głupie rzeczy,
    ale no cóż zeby wyzywać to jeszcze trzeba sobie na to zasłużyć lecz w przypadku tbl to wygląda tak że szczekacze co tutaj gadali to najmniej na grze robią , porządne osoby po prostu grają i nie muszą straszyć nikogo paragrafami :)
    no fakt nie mozemy sobie poradzić

https://prnt.sc/1bcfycz
    https://prnt.sc/1bcgmyl
    https://prnt.sc/1bcfhtp
    https://prnt.sc/1bcer09
    https://prnt.sc/1bce5jp

to wy sobie nie dajecie rady zamiast normalnej wojny poszliście na wojnę zabierania postów zasłaniając sie że to gra strategiczno wojenna 
    zastanawiam się co zrobicie jak zabraknie dilera na jakim koncie będziecie grać ech 
    StrongNowy @ pl 1
    edytowano 15.07.2021
    Powiem ci tak za to że wyciągasz przeszłość waszego byłego gracza bym ci dał jabłuszko

A co do raportów gratulacje wybić na słupach :)
    Pokaż jakieś raporty na mnie kozaku :)
    Pewnie takich nie ma...
    Od początku wojny miałem 6 ataków :wink:
    Post edited by alpaka on
    edytowano 15.07.2021
    swider na szybko zrobił :)

tutaj był obrazek, ale jakoś zniknął
    Post edited by alpaka on
    edytowano 15.07.2021
    Kalizar (PL1) powiedział
    Powiem ci tak za to że wyciągasz przeszłość waszego byłego gracza bym ci dał jabłuszko

A co do raportów gratulacje wybić na słupach :)
    Pokaż jakieś raporty na mnie kozaku :)
    Pewnie takich nie ma...
    Od początku wojny miałem 6 ataków 
    czemu grozisz czy ja komuś groziłam ???? no tak wy możecie straszyć wy możecie pisać waszą słynną prawdę i wklejać raporty i mówić że wygrywacie  w imię czego ??? waszej słynnej prawdy ??? i ten na końcu jakże piękny wpis )))))))) 
    Ty kalizar no cóż pokręć kołem może wylosujesz łyk rozumu 
    i pytanie po co trzymacie słupki czyżby to wasze multikonta ???
    Post edited by alpaka on
    StrongNowy @ pl 1
  • winny (PL1)winny (PL1) PL1 Posty: 33
    Boli was Wielki Zakon
  • https://prnt.sc/1bfhtmj
    już się wtrącać mogą ludzie z innych koalicji? :)

https://prnt.sc/1al5pps
    hm eden12?

szybka zmiana
    już nie pod huzarami
    https://prnt.sc/1bfjlub
    zmiana nazwy na eden 123

https://prnt.sc/1bfjw0l
    i koniec długiej drogi słupka do zakonu :)
  • Betica1User (PL1)Betica1User (PL1) PL1 Posty: 140
    omzrik z opisu zakonników

i pwd

Betica1User @ pl 1
  • SELIM 2 (PL1) powiedział(a):

Pico
    Picollo czemu piszesz ze słupka :)
    czyżby ci główne konto na forum zbanowali? :)

Pico
    Picollo zdecyduj sie na ktorym koncie grasz bo chyba jest zabronione granie jako multik
    grałeś w TBLu i szanel nie ukrywał na czacie soja swojej przeszłości czego o tym na forum nie napisałeś napisz prawdę jak ze swoją przeszłością okazywał się szanel w TBLu na czacie chyba nie zaprzeczysz chociaż dowiadując się o tobie masz sporo za paznokciami brudu i też robisz jak pijany kierowca kiedy zabija 2 ludzi że jest niewinny

no fakt nie mozemy sobie poradzić

https://prnt.sc/1bcfycz
    https://prnt.sc/1bcgmyl
    https://prnt.sc/1bcfhtp
    https://prnt.sc/1bcer09
    https://prnt.sc/1bce5jp

to wy sobie nie dajecie rady zamiast normalnej wojny poszliście na wojnę zabierania postów zasłaniając sie że to gra strategiczno wojenna 
    zastanawiam się co zrobicie jak zabraknie dilera na jakim koncie będziecie grać ech 

Jak ja lubię sobie wieczorem wejść na forum i zamiast cały dzień spamić bezsensownymi, durnymi wiadomościami podsumować to jednym komentarzem ;)

Podsumowując popis ptaszka na mój i kolegi temat

"Co głupiemu po rozumie, jak korzystać z niego nie umie ;)"

No ale nie byłbym sobą jakbym reszty nie naprostował, co do mojej osoby możesz sobie zmyślać co chcesz ;) pisz nawet, że prostytutki zgwałciłem w burdeiu :D będzie zabawnie dopóki mi się nie znudzi

natomiast co do Szanela jeśli dalej będziesz rozpowiadał takie plotki, które sami stworzyliście i chcecie nakręcić temat żeby jakoś zaszkodzić niewinnemu graczowi poniesiesz stosowne do tego zachowania konsekwencje bo nie toleruję debilizmu i chamstwa i nie ważne czy Szanel będzie ze mną w sojuszu czy po innej stronie osobiście dopilnuje żebyś z tego ptaka do końca roku nie zeszedł a i w realu proszę zapoznać się z tym artykułem co wczoraj wkleiłem - dodam, że czytanie nie boli a czasem pomaga , dziwi mnie w ogóle fakt że zmieniliście podejście do gry bo teraz to wygląda tak " kupujemy ptaka i płaczemy i atakujemy na forum" no ale cóż gusta z upływem lat się zmieniają ;) tylko wypominanie ZM, że tam obrażają itp. itd.  jest trochę sprzeczne bo tam sojusz młodzieżowy to bez dyskryminowania ich można jeszcze jakoś to zrozumieć ale tutaj dorośli ludzie a takie coś ................. :) to już upadek moralności i jakich kolwiek wartości - co prawda nie wszyscy jeszcze tam tacy są na szczęście ale ten 1 zawodnik ładną reklamę Wam robi :)

co do wpisu gracza Wilczyszaniec ;) ziomuś o mnie się nie martw piszę z czego chcę i kiedy chcę i tak od dekady :) a to konto to ulubione konto sojuszy z Waszej koalki :*

z pozdrowieniami i nadzieją, że do jutra
    Mateusz
  • SELIM 2 (PL1) powiedział(a):

co do wpisu gracza Wilczyszaniec ;) ziomuś o mnie się nie martw piszę z czego chcę i kiedy chcę i tak od dekady :) a to konto to ulubione konto sojuszy z Waszej koalki :*

Mateusz
    Czyli jednak tak łatwo sprawić byś sie przyznał że na słupie siedzisz :)
    Wilczyszaniec (PL1) powiedział(a):

Mateusz
    Czyli jednak tak łatwo sprawić byś sie przyznał że na słupie siedzisz :)

Wilczku drogi mój .... bardzo dziękuję za takie docenienie ale ja mam niestety lęk wysokości :( boje się wejść na słupa a co dopiero na nim siedzieć :D
Sign In to comment.