Strona główna Polish Wojny sojusznicze & sparingi Graczy

Czy to koniec wojny.

24

Komentarz

• Rich man (PL1)Rich man (PL1) PL1 Posty: 20
    Mała4 (PL1) powiedział(a):
    kalizar a na to co powiesz słupku ???
    https://prnt.sc/1ah0i56

oczywiście zaraz napiszesz że papier wszystko przyjmuje tylko dziwne że jakoś tak to wygląda

no nic wbiliście kija wasz post mam na to wyrąbane 

pfuuu na pohybel wam i sztywny pal azji w tyłek

oddajcie posty te które dostaliscie od TBLu

Przypominam że artykuł 276 KK który nam zarzucacie też działa na was, przykro mi ale go nie omijacie
    heheh
  • Kalizar (PL1)Kalizar (PL1) PL1 Posty: 32
    edytowano 12.07.2021
    ja? za co perm bana?
    a co do konta vanesa z tego co mi wiadomo to tylko właściciel tam gra :)
    red night (PL1) powiedział(a):
    ma ktos popcorn?
    Kto pytał?
  • kula40 (PL1)kula40 (PL1) PL1 Posty: 102
    Mała4 (PL1) powiedział(a):
    EE i Mistyczni rozbili zakon montjoye gracze rubinowi dali dyla byle dalej od tonącego statku i był moment że na koronie zasiadł a jakże gracz który siedział w realu w pierdlu szanel 
    gracze rubinowi widać teraz po potędze chowali się jak mysz pod miotła byle ich sprawiedliwość nie dopadła 
    w montojach zostali a jakże elita mięsa armatniego którym obiecywano pewnie złote góry i co się stało ??? wypłakali u EE i Mistycznych neutrala i co??? zaczął się wielki powrót graczy rubinowych niczym z podkulonym ogonem ale dumni jak pawie ech
    dziwię się EE i MIstycznym bo chyba jeszcze jednego nie wiedzą jak ich wiadomości priv znajdowały sie na discordzie u endexa i robili sobie z tych wiadomosci uzywanie a wiadomo że takie ujawnianie wiadomości grozi paragrafem 267 kk
    teraz "wielki" zakon(niczym krzyzacy pfuu na pohybel im) jak dla mnie posrajśmierdziele zabierają posty myśląc że to wielka gra wojenna i tylko pytanie dlaczego uciekali jak szczury gdy im palił sie ogon a ilu napisało że kończy grę ??? 
    zaierając posty piszą do graczy 
    żal mi tylko tych graczy w zakonie którzy sa jako mięso armatnie bo nigdy nie zaznaja już spokoju no chyba że to słupki a passy ma wielka korona pfuu

mała uspokój się bo to tylko gra ( jak widać dla ciebie coś znaczy to więcej ) ,a jak się nie uspokoisz to cię wezmę w obroty na wieczór ;D
  • Mała4 (PL1)Mała4 (PL1) PL1 Posty: 25
    o kula40 się odezwał masakra jakaś ledwo przyszedł do montoposraków a już ma czelność wpis na forum robić he he podeślij mi zdjęcie bo potrzebuje dać do gabloty jako katastrofa ekologiczna he he 

pfuuu na pohybel i sztwny pal azji w tylek motoposrakom
    StrongNowy @ pl 1
  • yahagi (PL1)yahagi (PL1) PL1 Posty: 38
    kula40 (PL1) powiedział(a):
    mała uspokój się bo to tylko gra ( jak widać dla ciebie coś znaczy to więcej ) ,a jak się nie uspokoisz to cię wezmę w obroty na wieczór ;D
    Kuleczka zeskrenować Ci co o Tobie koledzy na dc piszą?

a masz znaj moje serce :

• Mała4 (PL1)Mała4 (PL1) PL1 Posty: 25
    w montojach widać końca nie ma wciągania słupków a żeby 6 lvl wciągać do soja ??? zastanawiam się czy GGS dał wam zgodę na robienie multików chyba to zabronione ???

ech kula a ty chcesz w nocy przyjść do mnie he he 
    StrongNowy @ pl 1
    chłop co siedzi na kretkach endexa XD
    już wiem czemu takie głupoty piszesz :)
    ja chłop ???

zmień dilera Kalizar. Juz Wam milion razy PISAŁAM dużymi literami,  żeby kazdy z Was wiedział. No ale jak w szkole nie nauczyli rozróżniać zaimki męskie i żeńskie to o czym my tu mówimy ?
    yahagi (PL1) powiedział(a):

a masz znaj moje serce :

Żadna z tych osób nie gra w zakonie :)
    edytowano 13.07.2021
    a przecież kuleczka nie gral tylko w zakonie :-D

on ma róznych kolegów :-D
  • kula40 (PL1)kula40 (PL1) PL1 Posty: 102
    a przecież kuleczka nie gral tylko w zakonie :-D

on ma róznych kolegów :-D

hihi
    wyebane mam na opinie innych
    edytowano 13.07.2021

a masz znaj moje serce :

A tak pozatym cytując ciebie ,,paragraf 267KK"       żadna z tych osób moze z zakonu nie jest ale nadal to udostepnianie prywatnej korespondencji :):)
    cyk odbicie paragrafu , na mała4 już sie odbiło to teraz na ciebie
    Post edited by Rich man (PL1) on
  • Rich man (PL1) powiedział(a):

a masz znaj moje serce :

A tak pozatym cytując ciebie ,,paragraf 276KK"       żadna z tych osób moze z zakonu nie jest ale nadal to udostepnianie prywatnej korespondencji :):)
    cyk odbicie paragrafu , na mała4 już sie odbiło to teraz na ciebie
    Czas coś napisać bo mnie już boli Rich jakie rzeczy wypisujesz :)

Art. 276. KK

Niszczenie lub ukrywanie dokumentu bez prawa do jego rozporządzaniem

Kto niszczy, uszkadza, czyni bezużytecznym, ukrywa lub usuwa dokument, którym nie ma prawa wyłącznie rozporządzać,
    podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

"ale nadal to udostepnianie prywatnej korespondencji" nie ten paragraf Gabryś :)
    Nadal nie umiesz w cyferki na klawiaturze?

Mylisz Art. 276. KK z Art 267 KK!

Art. 267

§ 1. Kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do sieci telekomunikacyjnej lub przełamując albo omijając elektroniczne, magnetyczne, informatyczne lub inne szczególne jej zabezpieczenie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do całości lub części systemu informatycznego.

§ 3.Tej samej karze podlega, kto w celu uzyskania informacji, do której nie jest uprawniony, zakłada lub posługuje się urządzeniem podsłuchowym, wizualnym albo innym urządzeniem lub oprogramowaniem.

§ 4. Tej samej karze podlega, kto informację uzyskaną w sposób określony w § 1-3 ujawnia innej osobie.

§ 5. Ściganie przestępstwa określonego w § 1-4 następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Sign In to comment.