Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

[Dyskusja] Aktualizacja 01.07.2021

2

Komentarz

• Żelaznywładsson (PL1)Żelaznywładsson (PL1) PL1 Posty: 205
    edytowano 01.07.2021
    Dacie (gge) groszaki po 5 złotych monet lub 20 srebrnych za sztukę u kowalskiego to możemy zacząć rozmawiać.
    nieważne ile masz, ważne co potrafisz z tym zrobić
  • jan5811 (PL1)jan5811 (PL1) PL1 Posty: 8
    Nie wiem kto to wszystko wymysla ale coraz wiecej graczy mysli o zakonczeniu gry, zastanowcie sie czy naprawde na tym Wam zalezy, tych co nie chca robic zakupow nie zachecicie w zaden sposob, po porostu przestana grac i na tym sie to cale wymyslanie skonczy,
    to jest wyrownanie szans???, raczej Wasza porazka:((
    To co sie teraz z gra dzieje to juz chyba kazdego z nas denerwuje:(((
  • Petrus25 (PL1)Petrus25 (PL1) PL1 Posty: 3
    Żetony z archipelagu ucięte o połowę, groszaki tak samo do tego prawie nigdzie nie idzie  ich zdobyć, a za to ceny nowych ulepszeń zwalają z nóg. Czy planujecie w końcu zrobić cos dla graczy co zachęci do gry? Ta aktualka tylko jeszcze bardziej pogłębi przepaść między rubinowymi a zwykłymi graczami:)))
  • renia3333 (PL1)renia3333 (PL1) PL1 Posty: 105
    edytowano 03.07.2021

Post edited by renia3333 (PL1) on
  • jan5811 (PL1) powiedział(a):
    Nie wiem kto to wszystko wymysla ale coraz wiecej graczy mysli o zakonczeniu gry, zastanowcie sie czy naprawde na tym Wam zalezy, tych co nie chca robic zakupow nie zachecicie w zaden sposob, po porostu przestana grac i na tym sie to cale wymyslanie skonczy,
    to jest wyrownanie szans???, raczej Wasza porazka:((
    To co sie teraz z gra dzieje to juz chyba kazdego z nas denerwuje:(((
    a jeszcze zje..... oferty miałem kupić te pakiety  na wyprzedazy ale nie kupi 50 euro to jeszcze bym łykną ale 100  p hu...... mi ermia kturej niejestem w stanie wykarmić i losy do kasyna jak nieuprawiam hazardu?....masakra tu nawet niema co kupić

czerwona.malwa @ pl 1
  • grem (PL1) powiedział(a):
    Obserwując te wszystkie aktualizacje można dojść do wniosku że twórcy gry robią (szczególnie ostatnio) wszystko by jak najwięcej graczy kończyło już grę co zresztą widać na mapie, możliwe że to celowe działanie by zamknąć grę a te wspaniałe aktualizacje to próba jeszcze czegoś zrobienia i wykazania się jak to się starali, harowali w pocie czoła a niewdzięczni gracze odchodzą B), no przecież się tak staraliśmy ale wiecie sami rozumiecie :), no musimy tak żeśmy się starali ale niestety się nie udało, to tylko taka uwaga ale może słuszna, kolejna aktualizacja za miesiąc, więc strach się bać co jeszcze ulepszą >:) choć coraz mniej do spieprzenia, przepraszam za słownictwo.
    Wszystko opiera się o piękne plany połączenia wszystkich serwerów w jeden :D i aktualnie trwają pracę nad tym aby gracze F2P przestali grać a zostali tylko rubinowcy i Ci którzy inwestują masę czasu i hajsu w grę tak jak np Janosik czy Korek 
  • Apokaliptyczny (PL1) powiedział(a):
    grem (PL1) powiedział(a):
    Obserwując te wszystkie aktualizacje można dojść do wniosku że twórcy gry robią (szczególnie ostatnio) wszystko by jak najwięcej graczy kończyło już grę co zresztą widać na mapie, możliwe że to celowe działanie by zamknąć grę a te wspaniałe aktualizacje to próba jeszcze czegoś zrobienia i wykazania się jak to się starali, harowali w pocie czoła a niewdzięczni gracze odchodzą B), no przecież się tak staraliśmy ale wiecie sami rozumiecie :), no musimy tak żeśmy się starali ale niestety się nie udało, to tylko taka uwaga ale może słuszna, kolejna aktualizacja za miesiąc, więc strach się bać co jeszcze ulepszą >:) choć coraz mniej do spieprzenia, przepraszam za słownictwo.
    Wszystko opiera się o piękne plany połączenia wszystkich serwerów w jeden :D i aktualnie trwają pracę nad tym aby gracze F2P przestali grać a zostali tylko rubinowcy i Ci którzy inwestują masę czasu i hajsu w grę tak jak np Janosik czy Korek 
    Nie połącza serwerów nigdy predzej będa zamykać i kasować :smile: co by zrobili z stolicami postami za duzo by bylo z tym zachodu o ile w ogole to możliwe by było.
    Good Game Farmer lvl 94 :)
  • Wiecie co, życzę wam rychłego bankructwa Wy pazerne świnie.
  • GRACZ-R (PL1)GRACZ-R (PL1) PL1 Posty: 5
    co by tu jeszcze spieprzyc ???
  • Amon-Ra (PL1)Amon-Ra (PL1) PL1 Posty: 31
    powinni w sali legend jeszcze jedno narzędzie umieścić na samym końcu "JERYCHO" i ten co by je miał mógłby całkowicie niszczyc przeciwnika do gołej ziemi tak jak GGS nas niszczy 

"goodgame empire gra nie dla idiotów"
  • vagabond (PL1)vagabond (PL1) PL1 Posty: 76
    a mówiłem nie palić skrętów bo głupie pomysły do głowy przychodzą :))
  • grem (PL1)grem (PL1) PL1 Posty: 56
    Wiadomo od dawna że gra zrobiona by zarabiać ale to co wyprawiają ostatnio to szczyt pazerności, oczywiście aktualizacje zawsze były i będą dopóki będzie istnieć gra, tylko po co robić takie aktualizacje z których większość nie skorzysta, bo tak naprawdę ile procent graczy to odblokuje klika no może góra 10%(bardzo optymistyczne) a reszta co?, a no może sobie ponarzekać i tak to nic nie da lub przestać grać >:), ale nawet Ci co wydają kasę zbyt szybko tego nie dokonają, ja tam nikomu nie zazdroszczę, nic mi do tego na co kto wydaje swoje pieniądze jego sprawa :), to że gra nigdy nie była, nie jest i nie będzie równa to od dawna wiadomo, a mówienie o jakimkolwiek balansie mija się z celem (a już jak to ogłaszane jest w imieniu GGS to jest to cynizm, wciskanie kitu i tym podobne), tylko że jak dopuszczają do gry tych co grają za darmo to nie pozwolą żeby i oni mieli odrobinkę zabawy na grze, albo niech zrobią płatną grę, co wcale jeszcze nie wykluczone >:).

Właściwie to jeszcze gra, czy już kupowanie wszystkiego (po co grać, jak się kupi tylko czy to gra?), pomysłów na nowe aktualizacje nie braknie, ale oni robią to po cichu i podstępnie (ciekawe kto tak postępuje) i to już od pewnego dłuższego czasu, zmniejszają  ilość nagród (np. ostatnio archipelag), zmniejszają ilość narzędzi (kowal), kiedyś wcześniej zrobili numer z kołem fortuny (bardzo nie ładny), podnieśli ilość losów potrzebnych do kręcenia kołem x10 bez jakiekolwiek zająknięcia, a nagrody te same (zielone wyposażenie) no może dołożyli jakieś minimalne, ale czy to było w porządku, przeprosili kogoś, prędzej zbanowali, więc te opinie, ankiety to mydlenie oczu, a z drugiej strony wprowadzanie nowy ulepszeń w których potrzeba już x10 razy żetonów lub groszaków, to że nie będzie łączenia kiedyś serwerów, nie wiem może nie wykonalne, tylko kto im uwierzy, zamku nie można było rozbudować a teraz już można będzie ( prawdopodobnie po wydaniu dziesiątek tysięcy żetonów i groszków), być może kolejne posterunki lub coś w tym stylu, tylko dla kogo to będzie czy jeszcze będą w to grać, nasuwa się myśl że prędzej nastąpi koniec tej gry o:), co ma być to i będzie, zwykły gracz już nie ma to żadnego wpływu.
    grem @ pl 1
  • Dramatem jest to, że głupota zabrała się do myślenia (J. Cocteau)
  • bach37 (PL1)bach37 (PL1) PL1 Posty: 2
    Ludzie!!!!dajcie mi lepsze okulary.Biegamy,szukam...gdzie do cholerki informacja o nowych poziomach legendarnych????????????????????????????????????????
    ps
    ech,i tak nikt nie odpowie
  • Wrrrrr (PL1)Wrrrrr (PL1) PL1 Posty: 5
    pytanie dlaczego nigdzie nie było informacji o nowych poziomach legendarnych???
     ile ich jest ,czy znów mamy się domyślać???
    ps,czyżby support zapomniał poinformować graczy ,a może już sezon urlopowy trwa i nie ma kto pisać???
  • Drakulas (PL1)Drakulas (PL1) PL1 Posty: 90
    Wrrrrr (PL1) powiedział(a):
    pytanie dlaczego nigdzie nie było informacji o nowych poziomach legendarnych???
     ile ich jest ,czy znów mamy się domyślać???
    ps,czyżby support zapomniał poinformować graczy ,a może już sezon urlopowy trwa i nie ma kto pisać???
    na innych serwerach jest podane że: całkowity limit legendarnych poziomów zostanie zwiększony o 150 dodatkowych poziomów do  950.
  • tom 1982 (PL1)tom 1982 (PL1) PL1 Posty: 14
    tak mnie zniechęcili do gry, że nawet po kilka dni się nie loguję...tam nie ma co robić....chcesz pograć-zapłać ...woja nie robię bo tym co mam nie mam gdzie latać, nudy nudy nudy....beeeee
Sign In to comment.