Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

[Dyskusja] Zmiany u Mistrza Kowalskiego

113

Komentarz

• Amon-Ra (PL1)Amon-Ra (PL1) PL1 Posty: 31
    KOWAL
    i cóż można jeszcze napisać jak wszystko wyżej zostało napisane odnośnie kowala 
    my byśmy chcieli zmiany u kowala jak wcześniej było ale tego GGS nie zrobi, pewnie jak już zmieni, to na dalszą naszą niekorzyść 
    jest sporo tematów, które GGS powinien naprawić zmienić ale znowu napiszę, że nie będzie naprawiać i zmieniać na naszą korzyść(koło fortuny arty zielone, fioletowe) bo im sie to nie opłaca gdyż każda aktualizacja to ogromny koszt dla GGSu. żeby weszły jakiekolwiek zmiany i/lub naprawy to ktoś gdzieś najprawdopodobniej chinczyki testują zmiany by następnie gotowy produkt trafił do europejskich inżynierów ?? he he gdzie ostatecznie wtedy testy zmiany przechodzą  i to wszystko niestety kosztuje i stąd zmiany jakie wprowadza GGS mają jedną cechę chcesz bawić się na wysokim poziomie wyciągaj kartę i płać 
    jeden fakt mnie cieszy że rubiniarze w dalszym ciągu kupują promki i tym podobne usługi, bo po prostu ktoś musi płacić by ktoś inny mógł sie bawić w goodgame empire za darmo )))))
    pisałem wcześniej że GGS zamknął już jedną ze swoich gier i pewnie zamknie kiedyś empire i jeżeli mogę szacować nastąpi to za około 5 lat 
    jest fajny slogan " do boju Polsko w empire" he he he

" goodgame empire gra nie dla idiotów "
  • grem (PL1)grem (PL1) PL1 Posty: 56
    Cóż można pisać jak nie ma żadnego odzewu, z tej zmiany to może tylko niektórzy zadowoleni, może ukłon w ich stronę bo nagle się okazało że aktywni gracze zaczynają się niebezpiecznie zbliżać :), ludzie piszą, robią petycje nawet a tu figę odzewu, tak mają w głębokim poważaniu graczy >:) w szczególności gdy grający mało lub wcale nic nie kupuje , uważają takich graczy za darmozjadów (to niech wprowadzą odpłatne logowania i po krzyku, każdy będzie zadowolony o:) ), może po części mają racje, kiedyś na jeszcze pierwszym moim koncie coś kupiłem (dawno było), obecnie jest to dla mnie bezsensowne bo nic nie wnosi, więc dla mnie gra może się skończyć nawet i jutro, krotko mówiąc niech ją szlak trafi  B), może będzie szkoda ale tylko odrobinę ale co tam.

5 lat gry jeszcze to chyba optymistyczny termin może, ale chyba nie na pl, bo przecież jak ktoś zaczyna grę ma ustawiony na word1, jak nie wie to gra, oczywiście to czysty przypadek że tak ustawione domyślnie a może malutki podstęp?, wszystkiego się można spodziewać wszystko robią co chcą, nie pytając już o zdanie graczy, byle tylko więcej i więcej wyciągnąć od graczy w zamian dając coraz mniej, może się mylę ale takie jest moje zdanie, oczywiście mogę przestać grać a może pogram by zobaczyć co dalej ale już raczej wielkiej nadziei nie mam, jedno pewne jak dla mnie zmiany korzystne, będzie się miej grać ( bo o co walczyć) i mniej siedzieć przed kompem czyli więcej nic nie robienia :), same plusy nawet korzystne dla zdrowia, może jednak wiedzą co dla nas dobre :)o:).
    grem @ pl 1
  • vagabond (PL1)vagabond (PL1) PL1 Posty: 76
    znów chyba wezmę sobie bezpłatny urlop na rok czasu zobaczę ile w kieszeni zostanie  na inne przyjemności
    za swoja  kasę nie dam się robić w balona
    Sukcesów życzę w komplikowaniu tej gry, mistrzostwo świata w pazerności i braku szacunku do graczy
  • oklepany (PL1)oklepany (PL1) PL1 Posty: 27
    Trzeba byc albo idiota albo nie rozumiec co ludzie pisza bo jak wytlumaczyc te ogloszenia o wyprzedarzy ,premiach .Gracze zadaja konkretnej odpowiedzi jakiejkolwiek o zmianach u kowalskiego a tu co slepota na oczy padla od tych sum na koncie?.A moze te upaly przegrzaly nie to co potrzeba:(
  • Brydzia2 (PL1)Brydzia2 (PL1) PL1 Posty: 39
    skumali się z Chinami i wpuścili wirusa żeby graczy pozabijać i wygnać z mapy gratulacje wielkie, szybkiego zniknięcia gry pandemia wszędzie panuje czas założyć maskę ale na oczy bay GG zrobiliście co chcieliście w dupie mieć innych 
    beti 
    Zawsze mieli nas w głębokim pokazaniu . Kabaret i sławna piosenka z tego filmu  tylko to się liczy
     :'( 
    beti 
    GG po co teraz na 7 dni Kowal zróbcie po 6 miesiącach aktualizacje i znów nie ma samurajów wielki Ukłon do Was naprawdę macie nas w dupie rzygać się chce na to wszystko dajecie nam kare ale to wy wyjdziecie jak Zabłocki na mydle ,pogratulować wielkich sukcesów na zniszczenie gry  : :cold_sweat::p
    beti 
    KOWAL
    wkurzenie na zmiany u kowala już opadły oczywiście gdzieś w sojach gracze piszą na czacie jak bardzo ggs jest złodziejski dla mnie cała grupa pracowników ggsu to banda oszołomów i jak wcześniej pisałem nic nie zmienią na plus dla graczy wiadomo kasa ich cały czas interesuje na koncie bankowym 
    jak co miesiąc zbliża się jakaś aktualka i znowu będzie wpis jak to inżynierowie ggsu napracowali się by nas znowu oszukać 
    szkoda jednak że nie ma tam pomyślunku by równoważyć zmiany by gra była atrakcyjna by zachęcać do grania zwłaszcza nowe osoby 
    wiadomo że jak się gotuje potrawę w wielgaśnym kotle a potem wydaje się porcje to kiedyś dojdzie się do dna i podobnie jest na grze albo dochodzimy do dna albo już jesteśmy a wybić się od dna nie jest takie proste a w niektórych przypadkach wręcz nie możliwe 
    kowal powinien być opracowany jeszcze raz by w miarę opłacało się kupować zabawki na ewenty bo inaczej jak teraz idą wakacje i gracze mają w tyłku czy w ggsie na koncie maja plus czy debet lepiej odpoczywać na łonie natury niż grać na zapchlonej grze niczym na niedogodzonej dziwce jaką jest gra

"goodgame empire gra nie dla idiotów"
  • dariusz1969 (PL1)dariusz1969 (PL1) PL1 Posty: 62
    edytowano 30.06.2021
    no i wyszło szydło z worka. wg ggs to nasza wina bo kupowaliśmy od kowala co ggs dał
    bardzo przepraszam ggs za to
    walcie się, nie wydaję zapasów bo są zdobyte legalnie 
  • grem (PL1)grem (PL1) PL1 Posty: 56
    No i stało się po jednej "super aktualce" dotyczącej kowala, mamy kolejną jeszcze lepszą dziś, (skoro nie ma   tematu to napisze tu), te nowe budynki oraz nowe ich poziomy jakie to piękne i wspaniałe :D, pomyśleć jak się musieli ciężko napracować by to zrobić >:), pytanie tylko po co to?, komu i na co?, skąd  gracz ma brać tyle  tych żetonów budowy i ulepszeń oraz tych groszaków, ile czasu trzeba by coś ulepszyć to już lata by choć ulepszyć jeden budynek, albo prościej ile to będzie trzeba kasy wydać?, tu chyba bycie milionerem to już może zabraknąć B), wniosek kolejne wspaniałości przybliżają koniec gry, cóż to już  kolejna odsłona wyciągnięcia kasy od gracza, pytanie czy długo tak jeszcze można?, pewnie dopóki jeszcze nie zostanie odcięty dopływ kasiory, potem już tylko zwiniecie maneli czyli zamknięcie gry o:), oczywiście będzie to wina graczy że nie chcą  grać (tfu.. kupować), życzę kolejnych super pomysłów na "polepszanie gry".
    grem @ pl 1
  • no tak i to by było na tyle w temacie wspaniałych aktualizacji wprowadzonych w celu zbalansowania gry  ;)
    Vistarius @ pl 1
  • wszewc (PL1)wszewc (PL1) PL1 Posty: 43
    jada po graczach jak po lysych kobylach................ ja juz dziekuje
  • renia3333 (PL1)renia3333 (PL1) PL1 Posty: 105
    edytowano 03.07.2021

Post edited by renia3333 (PL1) on
  • Jedno wielkie oszustwo zrobiliście, gdzie tu teraz zasada fairplay, skoro jedni mają nakupywane miliony skrzynek, ogonów i innych dodatków a inni nie !!!!
    Jak mają walczyć te osoby bez dodatków  wydarzeniach z tymi osobami co już mają nakupywane na kilka lat do przodu.
    Mój kumpel ma 2 mil ogonów, skrzynek i do końca gry mu wystarczy.
    Jak coś się wprowadza to trzeba pomyśleć o skutkach, teraz jest już pasztet po obiedzie i ŻĄDAM przywrócenia cen i towarów sprzed zmiany .  Inaczej granie nie ma już żadnego sensu :((
    czym oni się najarali, jakiś marny towar  ,odlot całkowity  :neutral:
  • oklepany (PL1)oklepany (PL1) PL1 Posty: 27
    Odlot calkowity maja graczy gleboko w d..pie zero reakcji na petycje uwagi znowu nomad i tak w kolko zygac sie juz chce na takie traktowanie graczy.Zycze zeby w koncu padla ta gra jak ma taka byc bo leniom smierdzacym nie chce sie nic robic dla graczy tylko oferty premki udlawcie sie tymi ofertami
    choćby nie wiem ile osób by napisało jak bardzo jesteśmy niezadowoleni z kowala to jak wyżej ggs ma nas głęboko w D i niestety albo stety nie zmienia kowala a cos słyszałem że jeszcze bardziej maja ceny zmienić na niekorzyść u kowala czyli znowu mniej za więcej 
    przypomina mi to komunę z przed lat jak towar był deficytowy cena zawsze szła w górę nie licząc się z ludźmi wtedy teraz mamy kapitalizm i rynek wymusza cenę do podaży 
    ja tylko będę podkreślał że gram za darmo w myśl zasady tej gry, są inni od utrzymywania więc się cieszę że kupują rubiny

"goodgame empire gra nie dla idiotów"
  • Hiszu6 (PL1)Hiszu6 (PL1) PL1 Posty: 8
    chcemy by było jak dawniej 
  • Jak dla mie to ludziom brakuje checi do gry po odwiedzinach u kowala......bo niby na czym maja latac?na tych ochlapach co zescie zostawili???tragedia
Sign In to comment.