Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

[Dyskusja] Zmiany u Mistrza Kowalskiego

11014

Komentarz

• varior7 (PL1)varior7 (PL1) PL1 Posty: 40
    no właśnie - widziałem ostatnio napis na stronie głównej gry: "made in Germany". U siebie też tak zrobili? Czy tak jak z chemią - w Niemczech jest inna jakość a w Polsce inna.... 
  • hippeus (PL1)hippeus (PL1) PL1 Posty: 198
    edytowano 08.06.2021
    Na niemieckim forum wzburzenie jest identyczne jak tutaj. Sprawdziłem jeszcze na angielskim - tam dużo spokojniej. Firma jest niemiecka, więc uważam że jest spora szansa na to, że jednak coś z tym zrobią.

Pozdrawiam,
    hipcio

Ps. Bo z PL1 jak z PL1, ale na zamknięcie serwera DE1 to firmy na bank nie stać.
    Post edited by hippeus (PL1) on
    nieważne ile masz, ważne co potrafisz z tym zrobić
  • i po proteście(bojkocie) zobaczcie ile osób lata na kruka :(
  • Arczi 88 (PL1)Arczi 88 (PL1) PL1 Posty: 4
    dariusz1969 (PL1) powiedział(a):
    i po proteście(bojkocie) zobaczcie ile osób lata na kruka :(
    Na kruka? Podczas nomada bylem jedyny w lidze ktory nie zrobil strzala a byli tacy co prawie zamkneli ksiazke.
    Na niemieckim serwerze gracze pisza wprost ze jedyna szansa na skuteczny bojkot to schowanie kart bankowych przez graczy top 100 i ze to malo realne.
  • Sauron. (PL1)Sauron. (PL1) PL1 Posty: 1
    nikt z ggs i tak tego nie przeczyta ale przynajmniej się wyżalę. W ankietach piszecie czy cenimy sobie grę
    "fair play" tak cenimy sobie,

rozumiem też, że gra musi zarabiać ale czy nie wystarczają rubiny i oferty w sklepie np. +600% pkt chana na 24h za nwem 30 zł bo widziałem takie one i tak są op.

Czy rubinowcy są aż tak słabi, że nie mogli wygrać z ludźmi któży kupawali sprzęty u kowala? Żeby grać w tą grę trzeba mieć cierpliwość.

Kiedyś było lepiej i nie jestem starym zgredem tylko taka prawda; przyznaje ze rozbudowaliście gr o żetony, niebieskie wyposażenie  itp spoko (to właśnie zaburzyło rozgrywkę, a nie kowal).

Ja gram w gge od jakiś 8 lat straciłem kiedyś konta (nigdy nie zapisywałem haseł i nie miałem z gmailem sparowanego kąta) , ale zacząłem potem grać od początku bo lubiłem tą grę.

Teraz niedawno dostałem 30k demonicznych nie chce mi się grać wole zrobić cokolwiek (albo wydać całą pensję na wot na złość ggs), niech zginą i tak zdobył bym nimi ile 58k tabliczek nomadów czyli około 1/3 tej dekorki 2500pp. Mam nadzieje że kiedyś naprawicie to bo "ważna jest dla was gra fair play"

Pozdrawiam i życze wszystkim którzy zostają dużo rubli z Baronów

Sauron. PL_1
  • hippeus (PL1)hippeus (PL1) PL1 Posty: 198
    edytowano 10.06.2021
    Arczi 88 (PL1) powiedział(a):
    ... Na niemieckim serwerze gracze pisza wprost ze jedyna szansa na skuteczny bojkot to schowanie kart bankowych przez graczy top 100 i ze to malo realne.

trochę tak jest, ale... nie do końca. Na reklamach też koszą, i to prawdopodobnie wcale niemało. A zysk z reklam jest proporcjonalny do aktywności całego serwera, a nie tylko garstki tzw. rubiniarzy. Oczywiście, to że ruszyliśmy jednak na obcego kruka (generalizuję) bez dwóch zdań zmniejsza presję na gge. No ale zobaczymy co w piątek powiedzą na spotkaniu (tzn. jutro, o 14:00).

Post edited by hippeus (PL1) on
    nieważne ile masz, ważne co potrafisz z tym zrobić
  • ziutaltas (PL1)ziutaltas (PL1) PL1 Posty: 98
    cube9 (PL1) powiedział(a):
    nie no ja myślę że wciąż ceny u kowala są zbyt niskie i należy je podnieść co najmniej o 1000% . 
    Ceny w super wyprzedaży również powinny pójść w górę , powinniście też zmniejszyć ilość zdobywanych tabliczek na nomadzie bo teraz za dużo się ich rabuje. Najlepiej będzie jak od razu ogłosicie że jak nie kupujesz to nie włączaj nawet gry:)  I obowiązkowo należy wprowadzić nakaz zakupu rubinów co najmniej dwa razy w miesiącu za kwotę nie mniejszą jak 350 zł . A jak nie kupisz to dostaniesz bana :) . wtedy problemy się skończą nie będzie już narzekających graczy ... nikt nie będzie marudził że za drogo, że źle, że aktualka bez zapowiedzi :0.  Zostaną wam tylko mocni gracze ( mocni portfelem:)) także ten.....DO DZIEŁA GGE bo tylko w taki sposób osiągniecie swój cel :)
    Abonament powinni wsadzić obowiązkowy, żeby grać musisz płacić co miesiąc 70 zł inaczej na grę nie wejdziesz ;)
    ziutaltas @ pl 1
  • hero1234 (PL1)hero1234 (PL1) PL1 Posty: 2
    ggs zarządza tą grą , jak pis Polską . jak cos dobrze działa to zmienia i psuje .
    nie wydaje mi sie , żeby poprzednie ceny towarów u kowala coś zaburzały , gdyby tak było to wcześniej zostało by to zmienione (jak np. kupowanie monet za akwe na pierwszym archipelagu sztormu ) . w sytuacji kiedy gracze mogli kupic wiecej np. końskich ogonów , to po prostu wiecej ich wydawali i tyle . jak ktoś dużo latał i miał wyniki to dostawał monety i znów kupował . byłem zadowolony z poprzedniego systemu , ponieważ dawał możliwości grającym , ktoś więcej grał = więcej dostawał . teraz doprowadzi to do sytuacji kiedy gracz nie bedzie kupował drogich narzędzi bo nie będzie miał za co . reasumując - bedzie mniej grał . i to dają "reformy" ggs 
  • Amon-Ra (PL1)Amon-Ra (PL1) PL1 Posty: 31
    i stało się wcześniej pisałem o grze GGSu Legends of Honor i właśnie dzisiaj dostałem wiadomość na maila o tym że GGS zamyka grę bo jest jak mniemam nierentowna i nie zapomnę jak tam szumnie zmieniali różne ustawienia i udogodnienia myśląc że gracze ruszą do zakupów rubinów i się tam przeliczyli balans gry tak został naruszony że gracze którzy nie kupowali po prostu odeszli i podobnie jest w goodgame empire co już wcześniej napisałem że naruszając restrykcyjnie balans gry doprowadza sie do wielkich zaburzeń i gracze którzy nie kupują rubinów grają od tak sobie a rubiniarze no cóż konta robią wypasione które i tak nie do końca nienaruszane owszem gracz rubinowy nie da sie spalic bo kupi woja do obrony w uj, z tym że przy takich atakach 9 k  i wybiciach około 15 k to trzeba by było być na grze i ciagle dokupowywać zwykły gracz pewnie już by sie palił jak stodoła rubiniarz i jego ego na to nie pozwoli
    jeżeli GGS nie przemyśli jak z kowalem rozwiązać zakup narzędzi do ewentów to moze nie za rok nie za dwa ale za kilka będzie i po empire 
    w ogóle dziwię się że GGS aż tak jest bardzo nastawiony na naszą kasę rozsądny pracownik powinien obliczyć przy jakich cenach za produkty GGS zarabia i to niezłe pieniądze a nie walić ceny z nieba oprócz tego że kupowało sie narzędzia do ewentu to jeżeli ktoś chciał zrobić lepszy wynik niż gracze choćby w lidze kupował promkę 
    chyba GGS tego nie widzi i jakiś pracownik pewnie ekonomista robi wyliczenia suche i potem przedstawia włodarzom a ci dalej ciągną za sznurek by osoby odpowiedzialne za ceny produktów windowały je mówiąc że czegos na grze za dużo jest 
    nagrody w ewntach bardzo spłaszczone i jeżeli nie wyda się krocie to  można pomażyc o wyniku i lepszych nagrodach tak jak w horyzoncie i nie powinno byc piekarni z przed wieków czy magazynu bo to w szczegolny sposób zaburzyło balansem ale coż tam w ggs o tym nie myślą, myślą tylko o jednym O NASZYCH PIENIĄDZACH 
    i chwała mojemu wnusiowi ktory powiedział że w tak mizerną i żółwią grę nie da sie grać i szkoda kasy na nią 
    co też od x czasu nie wydaje i po prostu jestem słupkiem he he 

pozdrawiam
  • zanetta31 (PL1)zanetta31 (PL1) PL1 Posty: 45
    trochę sobie odpoczęłam  od tej gierki , od czasu zmian u kowalskiego, myślałam że mi będzie żal, że niewiele pogram przy tych narzędziach, ale nawet nie, więcej czasu mam, w razie czego popatrzę za inną, 
    trochę polatałam w pierwszy dzień kruka i dziś  , głównie bez chorągiewek ,ale efekty mizerne, wiec mnie to chyba nie satysfakcjonuje, ale jeszcze czekam na reakcję 
    gra przy dzisiejszym kowalskim, już po sprawdzeniu mogę powiedzieć, że pierwsze przeczucia były dobre, przestaje mnie interesować
  • Pora kończyć gre. Mają nas w dupie, to czemu my mamy ich nie mieć.
  • Zamiast zmienić cokolwiek to dodali starożytne za złoto. Buahaha jesteście żałośni. Trzepcie rubinki z tych idiotów w topkach póki możecie.
  • oklepany (PL1)oklepany (PL1) PL1 Posty: 27
    Dzis udowodnili gdzie nas maja petycje strajki bojkot wystarczy wejsc do kowalskiego Gratulacje za szycunek do graczy:(
  • Brydzia2 (PL1)Brydzia2 (PL1) PL1 Posty: 39
    pzryłanczam się maja nas głeboko w swoim poszanowaniu
    beti 
Sign In to comment.