Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

[Dyskusja] Zmiany u Mistrza Kowalskiego

1614

Komentarz

• Ja też postanawiam od  teraz nie wydać na tą grę żadnej realnej złotówki, bo po prostu nie ma u mnie też BALANSU i tyle...pozdrowienia dla wszystkich graczy
    ziutek1234 @ pl 1
  • Dreamy (PL1)Dreamy (PL1) PL1 Posty: 5
    Podsumowując: Zjebaliście tą grę jedną aktualizacją
  • balans, ha ha ha
  • zamiast zmienić kowala zmienili by nagrody u zmiennokształtnych u nomada ,u samuraja czy nawet samuraja a dokładnie daymio przebudować tak by wyglądał jak chan  to wtedy i zarobek będzie większy
  • famousjacek (PL1)famousjacek (PL1) PL1 Posty: 53
    edytowano 05.06.2021
    Lord Piotr08 (PL1) powiedział(a):
    zamiast zmienić kowala zmienili by nagrody u zmiennokształtnych u nomada ,u samuraja czy nawet samuraja a dokładnie daymio przebudować tak by wyglądał jak chan  to wtedy i zarobek będzie większy
    Wszystko mogliby zmienić, ale nie Kowalskiego 
  • zanetta31 (PL1)zanetta31 (PL1) PL1 Posty: 45
    co do nagród w niektórych eventach  to się zgadzam ,że powinny być zmienione (np. u zmiennokształtnych czy chana), bo nie ma motywacji żeby na nie biegać,,
     daymio  lepiej żeby nie ruszali  po co dobre psuć, tylko je dać w końcu po prostu, wystarczyłoby tam limity nakładek , żetonów budowlanych i ulepszenia zmienić jak dla mnie 
    ale przy tym co zrobili z kowalskim to trudno będzie ugarać cokolwiek 
  • famousjacek (PL1)famousjacek (PL1) PL1 Posty: 53
    edytowano 05.06.2021
    zanetta31 (PL1) powiedział(a):
    co do nagród w niektórych eventach  to się zgadzam ,że powinny być zmienione (np. u zmiennokształtnych czy chana), bo nie ma motywacji żeby na nie biegać,,
     daymio  lepiej żeby nie ruszali  po co dobre psuć, tylko je dać w końcu po prostu, wystarczyłoby tam limity nakładek , żetonów budowlanych i ulepszenia zmienić jak dla mnie 
    ale przy tym co zrobili z kowalskim to trudno będzie ugarać cokolwiek 
    W tej chwili możecie dać bezpiecznie samuraja, gracze mało zrobią, dzięki tej aktualizacji  ;)
  • Joanna C (PL1)Joanna C (PL1) PL1 Posty: 18
    Mylisz się. Jak dawno nie było samuraja, a gracze kupowali regularnie u kowalskiego maszynki na samka to myślę, że zapasów ich maja sporo i akurat na tym evencie łatwiej będzie nabijać punkty.
    Joanna C @ pl 1
  • GRACZ-R (PL1) powiedział(a):
    no cóż
    wrażenia graczy sa bardzo podobne
    i ci co dokonali zmian na pewno nie sa przyjacółmi
    to firma , która zarabia na nas pieniądze
    ale rozumiem , taki świat
    niestety , jak pisało wielu graczy kowal którego juz nie ma  - on dawał względna równowage w grze
    bo ci co byli aktywni , mieli szanse na rywalizacje z tymi co duzo płaca
    skończyło sie
    teraz nie ma juz tej równowagi
    i przyznam że tez niekiedy kupowałem cos za pieniadze , bo mogłem
    ale teraz aby cokolwiek osiagnąc na eventach to musisz ! kupic za pieniadze i to duże
    a to ogromna różnica
    moge lub muszę
    na obecna chwile obiecałem sobie ze nic nie kupie juz za pieniądze tu
    a czy nadal bede grał ?
    nie wiem, chyba traci to sens
    zachecam wszystkich - nie wydawajcie tu pieniedzy
    bo musicie , aby grać
    smutne , pere lat poszło sie .......

że nawet jeżli kupisz już coś za kasę to i tak nie wygrasz bo inni kupią jeszcze więcej za kase i tak dalej 
  • Amon-Ra (PL1)Amon-Ra (PL1) PL1 Posty: 31
    jest ładna pogoda ostatnio i żeby nie było tak smutno coś na rozchmurzenie 

• zanetta31 (PL1)zanetta31 (PL1) PL1 Posty: 45
    mi się te zmiany tak podobają, ze na razie nie wydam tu realnej złotówki 
  • bezimienny6 (PL1)bezimienny6 (PL1) PL1 Posty: 9
    edytowano 05.06.2021
    Mi się też zaczyna podobać, mam więcej czasu dla siebie i rodziny :)
    UWOLNIĆ KOWALA !!!
  • Joanna C (PL1)Joanna C (PL1) PL1 Posty: 18
    edytowano 05.06.2021
    Hippeus. Gdzie tu widzisz korzyść dla graczy, których z dużym stopniu aktywność i wyniki w eventach opierały się na możliwości taniego kupna ogonów i skrzynek w starym kowalskim bez ładowania realnej kasy to nie mogę zrozumieć.
    Joanna C @ pl 1
  • B L A C K (PL1)B L A C K (PL1) PL1 Posty: 61
    hippeus (PL1) powiedział(a):
    Joanna C (PL1) powiedział(a):
    Hippeus. Gdzie tu widzisz korzyść dla graczy, których z dużym stopniu aktywność i wyniki w eventach opierały się na możliwości taniego kupna ogonów i skrzynek w starym kowalskim bez ładowania realnej kasy to nie mogę zrozumieć.

Asiu, z przyjemnością odpowiadam: po pierwsze, nietrudno zauważyć że w tą grę grają głównie dzieci i młodzież. Po drugie: wprowadzone zmiany nie przekreślają możliwości zdobycia mocnej ozdoby/zrobienia wyniku, tyle, że w odróżnieniu od latania "na huzia", teraz wymaga to planowania i staranności. Oczywiście ozdoby zdobywać się będzie kilka razy wolniej, a wyniki kilka razy rzadziej. Czy to źle? Ani trochę, bo to tylko gra, i nic więcej. Za to w zamian gra nabrała więcej walorów edukacyjnych. A jeśli ktoś nie chce być starannym i uważnym graczem, lub po prostu woli by było jak przez krótką chwilę ("decorations boost time") przed ostatnią zmianą - pozostaje pisanie petycji.

Przypadku graczy płacących za grę nie omawiam, mój wpis tego nie dotyczył.

Pozrawiam,
    hippeus

Z całym szacunkiem, ale Ty nie masz pojęcia o grze.
Sign In to comment.