Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

[Dyskusja] Zmiany u Mistrza Kowalskiego

1314

Komentarz

• playermarcin242 (PL1)playermarcin242 (PL1) PL1 Posty: 9
    edytowano 04.06.2021
    I kolejna aktualka która jeszcze bardziej wymiera  grę ceny u kowala to teraz czysty kosmos nie wydając żadnej kasy na maszynki itd ciężko będzie coś ugrać wcześniej była rywalizacja z graczami co wkładają  hajs w grę teraz to czysty cyrk...
    niby gra F2P ale by coś zdobyć trza się wykosztować 

• zanetta31 (PL1)zanetta31 (PL1) PL1 Posty: 45
    ja rozumiem, ze chcecie trochę na tej grze zarobić i czasem nawet cos sobie kupuję, ale jak sobie będę kupować wyniki  to ta gra przestanie mnie kręcić, a jak przestanie mnie kręcić, to przestanę grać, wiec nie wiem jak ten balans wyjdzie,
    teraz na zabawkach u kowala za dużo się nie polata, żeby jakiś wynik zrobić ,wiec też może mnie nie kręcić gra bez wyników, a nawet dekora pewnie ciężko będzie zrobić
    naprawdę ciężko zachować balans miedzy chęcią do gry a kasą, chyba że się postawi na to, żeby zostali tylko ci co chcą wyniki robić za kaskę

• Najgorsza aktualizacja jaką mogliście wprowadzić, podejrzewam, że większość graczy skończy grę, dlatego doradzam powrócić do dawnego stanu rzeczy
  • Jeśli za tydzień na nowego kowala nie naprawią tego to kończe granie w to i tyle i myśle ze nie tylko ja :) 
  • ThatsRelGaret (WORLD1) powiedział(a):
    LUDZIE MAM POMYSŁ pokażmy tym gościom  , ze tak nie moze byc ustawmy kazdy czarną flage na zamku , bedzie to rodzaj protestu , wprowadzamy to na W1 , moze gge zobaczy
    Bardziej dotkliwym i wyraźnie odczuwalnym może okazać się czasowy bojkot polegający na jedynie odhaczeniu obecności i wylogowaniu się. I tak codziennie przez jakiś czas, zero aktywności w eventach, sklepach, u mistrza kowalskiego...
    Darek120-42 @ pl 1
  • vagabond (PL1)vagabond (PL1) PL1 Posty: 73
    brawo mistrzostwo świata w ogłupianiu ludzi pazerność wasza nie ma granic a myślałem po rocznej przerwie ze ktoś mądry  zasilił wasz zespól  a tu kolejny przekręt Wielkie dzięki za waszą dbałość o graczy
  • Widać że idziecie po hajs jeszcze bardziej ;D Kowalski dawał jakąś szansę graczom F2P coś zwojować czy to losami czy wojem a wy to spierdalacie po całości, hajs który idzie od Apokalipsy/Elity/Rebelki/Zakonu i innych soji nie wystarczy wam? Czy może stwierdziliście "Koniec z byciem spoko grą i odbieramy graczom nie inwestującym w zrobienie czegoś na mapie?" Jesteście w takim razie głupi i będziecie tracić tylko graczy. Spoko chcecie zrobić tą grę tylko dla osób które mają i inwestują hajs niż uczynić tą grę miłą dla każdego... 
  • leica (PL1)leica (PL1) PL1 Posty: 1
    edytowano 04.06.2021
    Myślałem nad powrotem do aktywnej gry, ale teraz myślę że chyba dalej posłupuję i poczekam na lepsze czasu, choć patrząc w jakim kierunku to idzie chyba nic z tego nie wyjdzie. Nawet kołem w trybie pro nie ma jak kręcić, losy drogie, a o reszcie zmian nie wspomnę. 

To wszystko co mi zostało

Do tego ogromne ilości złota i srebra, aż żal mi ich wydawać widząc ceny i lepiej żeby przeleżały na zmarnowanie. Nie zamierzam nic kupować dopóki się to nie zmieni.

Sign In to comment.