Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Nagrody na zakończenie Ligi Królestwa

Na zakończenie ligi królestwa nie otrzymałem nagród ,wykupione  wszystkie przepustki, na koniec był napis  aby skontaktować  się z  administratorem .Coś  się u Was  zawiesiło
MarekGamer33 @ pl 1

Komentarz

• mam to samo
    to jest po prostu cały buggame
    pełna profeska
    miała byc u kowalskiego dzielnica handlowa dalej  jest wojskowa
    1979maciejmet @ pl 1
  • kiedyś będzie  handlowa , jeszcze  za nią  nie  płaciłem to zaczekam, ale niech oddadzą co było  zapłacone
    MarekGamer33 @ pl 1
  • bestan (PL1)bestan (PL1) PL1 Posty: 21
    dziadostwo, można powiedzieć. Na sztormie miałem pełny magazyn, ale nie mogłem zakupić krabowej skały. Napisałem do suportu i mi wyjaśnili, że stan magazynu pokazuje przybliżone wartości. Tylko, ile mam pakować do magazynu? 800 000 akwamarynu, żeby kupić kraba za 600 000? Dziad jest dziadem i dziadem zostanie. Najedzcie się tą dekorką, skoro magazyn pokazuje wam wartości przybliżone. Miałem kupić ruble, ale jak wrzuciłem wartość przybliżona 100zł to mi wyszło, że mogę wydać na to badzieiwie tylko 00. Jedynka nijak się nie mieściła do magazynu
    bestan @ pl 1
  • Tośmy se pogadali a  administrator  ani be  ani me ,,,,to jest gra  wystarczy jakaś rekompensata
    MarekGamer33 @ pl 1
  • Endex Play (PL1)Endex Play (PL1) PL1 Posty: 332
    Pisz do supportu, wyjaśniając zaistniałą sytuację (link w moim podpisie)
    Wsparcie GGS:  https://support.goodgamestudios.com/?g=12&n=1&i=5&lang=pl
    Nieoficjalny poradnik do Empire:  https://poradnik-gge.pl/
    Serwer Discord Goodgame Empire Polska:  https://discord.gg/xYDcYGj
  • Dzięki  za podpowiedz ,mało  się  skarżę ,nie mam doświadczenia .Nawet dostałem odpowiedz od  supportu ,ze  był błąd  w ich komunikacie aby  się  z nimi kontaktować
    Dzięki
    MarekGamer33 @ pl 1
  • Drakulas (PL1)Drakulas (PL1) PL1 Posty: 90
    bestan (PL1) powiedział(a):
    dziadostwo, można powiedzieć. Na sztormie miałem pełny magazyn, ale nie mogłem zakupić krabowej skały. Napisałem do suportu i mi wyjaśnili, że stan magazynu pokazuje przybliżone wartości. Tylko, ile mam pakować do magazynu? 800 000 akwamarynu, żeby kupić kraba za 600 000? Dziad jest dziadem i dziadem zostanie. Najedzcie się tą dekorką, skoro magazyn pokazuje wam wartości przybliżone. Miałem kupić ruble, ale jak wrzuciłem wartość przybliżona 100zł to mi wyszło, że mogę wydać na to badzieiwie tylko 00. Jedynka nijak się nie mieściła do magazynu
    Wystarczy wejść do łodzi handlowej Luny i tam pokaże ci dokładnie stan posiadanego akwamarynu co do jednej sztuki.
  • Hedin II (PL1)Hedin II (PL1) PL1 Posty: 5
    Na zakończenie ligi królestwa nie otrzymałem nagród ,wykupione  wszystkie przepustki, na koniec był napis  aby skontaktować  się z  administratorem .Coś  się u Was  zawiesiło
  • Vodka69 (PL1)Vodka69 (PL1) PL1 Posty: 34
    Tym razem również nie wpadły nagrody mimo zakupionej przepustki :/
  • no i nie ruszyła następna liga... Coś na rzeczy jest. Popsute?
    nieważne ile masz, ważne co potrafisz z tym zrobić
  • Mario 1972 (PL1)Mario 1972 (PL1) PL1 Posty: 134
    a liga nie powinna trwać jeszcze ze 2-3 dni ????? 
    marskrzy @ pl 1
  • pytanie raczej, kiedy i czy wogole ruszy liga - to jedyna mozliwosc zdobywania groszakow
    krzychu48 @ de 1
Sign In to comment.