Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

dzien dobry (piekarnie)

piekarnia mi nie działa   na jednym z postow prosze o naprawienie z tego co wiem 10k - 40% z piekarni to minus 40% z 10k czyli 6k powino byc i powiniem miec jeszcze 2k wolnej produkcji wiec prosze o szybkie naprawienie nick w grze sebuskox123

Komentarz

• Drakulas (PL1)Drakulas (PL1) PL1 Posty: 90
    Tutaj na forum nikt Ci nie pomoże w tej sprawie. Musisz napisać do działu wsparcia.
  • skomund (PL1)skomund (PL1) PL1 Posty: 50
    edytowano 21.12.2020
    cześć, obejrzałem starannie Twoje posterunki i szacunkowa produkcja papu na godzinę, zakładając że masz 7lvl vip, wynosi:

• mefedrownia 15 10k
    • Pablo Escobaro  9k
    • XxTHCxX           15k 
    Szacunkowe zużycie woja (wg skanów ode szpiegów posłanych migusiem, czyli na piórku):

• mefedrownia 15  8,5k woja zjada 21k (bez piekarni 36k)
    • Pablo Escobaro  4,6k woja zjada 14k (bez piekarni 23k)
    • XxTHCxX             8,0k woja zjada 17k (bez piekarni 28k)       

To tak plus minus. Dlatego zapytowywuję, czy pisząc "10k - 40%" nie miałeś przypadkiem na myśli 10k woja? Bo to by najbardziej pasowało do posta XxTHCxX (8k woja na skanie plus to co lata = 10k). Znaczy się, sugeruję że wszystko z tą piekarnią dobrze jednak jest. Wszędzie, na każdym poście, po uwzględnieniu piekarnika, powinieneś mnieć papu na minus. Sprawdź proszę czy się gdzieś grubo nie pomyliłem i daj znać :-)

Ps. I częściowo popieram zdanie gracza @Drakulas, bo... jestem nikim i nikomu nie zawiniłem :-)
    Post edited by skomund (PL1) on
    ᛇᚺᛜᛗᚢᚾᛞ (czyt. Skomand) - wódz i czarownik plemienia Jaćwingów. Postać historyczna.
  • skomund (PL1)skomund (PL1) PL1 Posty: 50
    skomund (PL1) powiedział(a):
    cześć, obejrzałem starannie Twoje posterunki i szacunkowa produkcja papu na godzinę, zakładając że masz 7lvl vip, wynosi:

• mefedrownia 15 10k
    • Pablo Escobaro  9k
    • XxTHCxX           15k 
    Szacunkowe zużycie woja (wg skanów ode szpiegów posłanych migusiem, czyli na piórku):

To tak plus minus. Dlatego zapytowywuję, czy pisząc "10k - 40%" nie miałeś przypadkiem na myśli 10k woja? Bo to by najbardziej pasowało do posta XxTHCxX (8k woja na skanie plus to co lata = 10k). Znaczy się, sugeruję że wszystko z tą piekarnią dobrze jednak jest. Wszędzie, na każdym poście, po uwzględnieniu piekarnika, powinieneś mnieć papu na minus. Sprawdź proszę czy się gdzieś grubo nie pomyliłem i daj znać :-)

Ps. I częściowo popieram zdanie gracza @Drakulas, bo... jestem nikim i nikomu nie zawiniłem :-)
    Z nadzorcą (albo trójpolówką której nie uwzględniłem) i z10k woja by się na tym XxTCHxX nawet zgadzało, bo wtedy produkujesz tam jakieś 17k strawy a 10k woja wcina 19k, czyli jest akurat 2k na minus, wtedy.
    ᛇᚺᛜᛗᚢᚾᛞ (czyt. Skomand) - wódz i czarownik plemienia Jaćwingów. Postać historyczna.
  • jest git juz
  • Endex Play (PL1)Endex Play (PL1) PL1 Posty: 332
    skomund (PL1) powiedział(a):

• mefedrownia 15 10k
    • Pablo Escobaro  9k
    • XxTHCxX           15k 

Szanuje za wyliczenia ;) Tacy gracze są potrzebni ;)
    Wsparcie GGS:  https://support.goodgamestudios.com/?g=12&n=1&i=5&lang=pl
    Nieoficjalny poradnik do Empire:  https://poradnik-gge.pl/
    Serwer Discord Goodgame Empire Polska:  https://discord.gg/xYDcYGj
Sign In to comment.