Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

UWAGA! SCAM BOT!

Oskarrro (PL1)Oskarrro (PL1) PL1 Posty: 17
edytowano 27.11.2020 w Problemy techniczne & bugi
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
|Dla bezpieczeństwa lepiej nie wchodzić w interakcje z tym botem                  |
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nie wiem w jaką kategorię mogłem to wstawić, więc wstawiam tutaj
Pozdrawiam

Komentarz

• No tak, kolejny wpis od tego asa;-)
    Wyjaśnię: to jest kalkulator GGE, i link odsyła do filmu na YouTube przedstawiającego oprogramowanie. Wiadomość dostał chyba dosłownie każdy. Nie wiem, czy ten kalkulator działa poprawnie czy też nie, ale nie widzę w tym zagrożenia... Po co piszesz coś, o czym nie masz pojęcia?
  • Oskarrro (PL1)Oskarrro (PL1) PL1 Posty: 17
    edytowano 27.11.2020
    Nie interesuje mnie temat tych kalkulatorów, po prostu nie jestem nastawiony pozytywnie do wysyłania linków w wiadomościach prywatnych, szczególnie napisanych w ten sposób i owszem, nie znam się na tych kalkulatorach, ale ta wiadomość wydawała mi się bardzo podejrzana.

• Oskarrro (PL1)Oskarrro (PL1) PL1 Posty: 17
    Moderatora proszę o zamknięcie tematu
  • Oskarrro (PL1) powiedział(a):
    Nie interesuje mnie temat tych kalkulatorów, po prostu nie jestem nastawiony pozytywnie do wysyłania linków w wiadomościach prywatnych, szczególnie napisanych w ten sposób i owszem, nie znam się na tych kalkulatorach, ale ta wiadomość wydawała mi się bardzo podejrzana.

Już ktoś to sprawdził, więc opiszę sprawę. Link nie zawiera wirusa, natomiast sam kalkulator nie działa poprawnie:-/

Pozdrawiam.
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,311
    Temat zamykam, 
    I informuję , używanie programów ingerujących w grę , może wiązać się z blokadą na danym koncie gry 

Pozdrawiam 
Ta dyskusja została zamknięta.