Strona główna Polish Wojny sojusznicze & sparingi Graczy

WESOŁY TEAM vs Brave Kings

2

Komentarz

• Oskarrro (PL1)Oskarrro (PL1) PL1 Posty: 17
    Nie zamierzam więcej tu pisać bo WESOŁY TEAM  ma swojego obrońcę/władcę słupowni
  • Oskarrro (PL1) powiedział(a):
    Nie zamierzam więcej tu pisać bo WESOŁY TEAM  ma swojego obrońcę/władcę słupowni
    A, spoko. Czyli zabrakło argumentów. To ja idę zajarać i czekam, aż dostaniemy neutral 50% dla nas i smarki na pv:-)
  • dorian .3355 (PL1) powiedział(a):
    https://prnt.sc/vhi4f3
    Tak na rozluźnienie wrzucam:-) To z dzisiejszego popołudnia:-) Za oknami szaruga, a na mapie tak jasno:-)
    Ehhh szkoda ,że w nocy scr nie zrobiłem ,choć nie muszę bo ty wiesz co się wydarzyło. :)))
  • lukaszswce (PL1) powiedział(a):
    dorian .3355 (PL1) powiedział(a):
    Tak na rozluźnienie wrzucam:-) To z dzisiejszego popołudnia:-) Za oknami szaruga, a na mapie tak jasno:-)
    Ehhh szkoda ,że w nocy scr nie zrobiłem ,choć nie muszę bo ty wiesz co się wydarzyło. :)))
    Polak mądry po szkodzie:'-( Szkoda, że nie wziąłem się za Was, jak zaczynaliście grę:-) Takie coś się dusi w zarodku.
    Nieudolnie próbujesz bronić sojusz gościa ,który oskarżał Ciebie o kradzież jego konta hahaha
    Ehhh obaj warci siebie jesteście ,i jeden kłamca i drugi kłamca ,jeden goni drugiego w nowszych ciekawszych kłamstwach cn Piotrek?
    lukaszswce (PL1) powiedział(a):
    I Oj działo się, więcej chorągiewek niż wartowni u doriana
  • lukaszswce (PL1) powiedział(a):
    Nieudolnie próbujesz bronić sojusz gościa ,który oskarżał Ciebie o kradzież jego konta hahaha
    Ehhh obaj warci siebie jesteście ,i jeden kłamca i drugi kłamca ,jeden goni drugiego w nowszych ciekawszych kłamstwach cn Piotrek?
    Tak jak Ci wcześniej pisałem - czekam na dowody. A tamta sytuacja, którą opisujesz to pomyłka Radka, a winny został odnaleziony (i nie byłem to ja). Dawno zbiliśmy piątkę po tamtej sprawie. Poza tym to nie zmienia tego, że Was palimy:-)
    No, no:-) Szkoda, że jeszcze 48 lvl nie masz, bo polecieć nie mogę do Ciebie:-(
    Wasi gracze nie mają wartowni:-) Poza tym wartownie to osobista sprawa, gracze z TOPki też je czasem mają:-) Za to Wy macie chatki surowcowe i kopalnie żelaza:-P
  • https://prnt.sc/vhiksj

To są Ci od honorowej walki:-)
    https://prnt.sc/vhiksj

Otwarta brama to nie hańba 
    https://prnt.sc/vhiksj

Otwarta brama to nie hańba 
    To chyba gramy w inną grę:-) 
  • LordOfAsgard (PL1)LordOfAsgard (PL1) PL1 Posty: 45
    edytowano 11.11.2020
    Widzę Oskarku że e-lekcje ci nie sprzyjają i głupoty wypisujesz. Świetne bajeczki wypisujesz na forum ;)

Trudno nie nazwać słupownią sojuszu, który broni 3 stron na drewnie, na eventach dobrze jak w ogóle jest w top 200, na wojnie po 3 godzinach zostaje bez woja, a połowa sojuszu to czarne i czerwone kropy.

Już Ludzie Lodu was zostawili bez opieki, kiedy pokazałem im co odstawialiście. Po tym przegraliście wojenkę, który wybuchła ponieważ paliliście nasze edeny i obrażaliście nas, potem posądzaliście że mamy rzekome legiony słupów, za co przepraszaliście na forum gdy byliście wyczyszczeni do zera na każdym zamku.

Te wasze przechwałki rozśmieszają mnie tylko. Słupownia pisząca że zniszczyła Elitę Empire ha ha.

A tutaj widać kto zaoferował szpiegostwo i chciał sprzedać swój sojusz oraz jak bardzo zależy mi na tym żeby widzieć kto od was wyśle mi raz dziennie 1300 woja bez narzędzi ;)

A w sprawie słupków, to Oskarrro nawet nie zaprzeczasz że Lemu to twoje główne. A tu słupek waszej korony, potężny równie jak wasz sojusz:

A tutaj sam piszesz że latacie słupkami:

Słyszałem że dbacie też o szkółki, do tego stopnia że zmieniły opiekę wszystkie, poza tymi gdzie koroną są wasze słupy. Tu była już wasza szkółka zaoferowała nam daninę w zamian za pokój.

Kto dostał manto i chce pokoju widać wyraźnie:

Na razie pokoju my nie chcemy, szczególnie po tym wpisie na forum. Rubinki na otwarte bramy skończą się wam.

Coś pisaliście o kulturze?

Szkoda że zapisaliśmy tylko tyle, ale wasza koronka na szybko zobaczyła co się odwala i szybciutko zaczął was wybielać, co widać było w masówkach do sojuszu. Wszystko co tam pisaliście wasz gracz posłusznie wysłał w zamian za ochronę przed atakami.

Wy macie jakieś urojenia i myślicie że połowa kont na mapie jest nasza. Już słyszałem że Artysta to nasz słup, potem Wiesław262, a teraz qwpszeliq, innym razem że jesteśmy słupami Elity Empire, bo rzekomo zmasakrowaliście ich. :D
    Jak zwykle bredzicie, albo macie taką fantazję.

Poszukam jeszcze screena jak przelaliście nam daninę. Warto odświeżyć wam pamięć ;)

Po przegranej wojnie dostaliście szansę na normalną grę, ale każdą formę pomocy odrzucaliście.

Ponadto kiedy było u nas mało zamieszanie, szybciutko przeszliście pod TIGERA. Wasz opiekun z tego sojuszu przychodził do was pomagać wam, a wy nawet nie chcieliście dać mu wtedy sierżanta i siedział u was jako członek. Potem tylko dzięki opiekunowi odpuściliśmy wam kiedy już nie było czego wybijać. Kiedy byliście już bezpieczni, zmieniliście szybciutko opiekę, bo jak to pisaliście, opiekuna trzeba wyzyskać w 100% i zmienić go na następnego. Dobre podejście do kogoś kto wam pomaga i stara się rozwinąć wasz sojusz :)
    Widzę że obecna opieka też się wam już nudzi ;)

Nikt nie namawiał do oddania konta, ale BK nie umie wyczuć ironii, więc się nie dziwię, to samo tyczy się tego screenu który wstawiłeś:

Wasze umiejętności to pisanie tekstów w stylu ,,EZ" albo:

Jeśli ktoś wątpi kto wygrywa, może policzyć ruiny na zamkach u nas i u Brave Kings, chociaż widziałem że część z was już je usunęła, ale zaraz nadrobimy. Jeśli to nie wystarczy, wystarczy poskanować zamki graczy BK. Prawdziwym wyzwaniem jest znalezienie choć jednego wojaka. Monumenty i laboratoria powędrowały do nas, wiochy i posterunki już wkrótce też. Jedyne co wam się udało to popalić naszą malutką szkółkę, w której grają gracze poniżej 30lvl.

• LordOfAsgard (PL1) powiedział(a):
    Widzę Oskarku że e-lekcje ci nie sprzyjają i głupoty wypisujesz. Świetne bajeczki wypisujesz na forum ;)

Trudno nie nazwać słupownią sojuszu, który broni 3 stron na drewnie, na eventach dobrze jak w ogóle jest w top 200, na wojnie po 3 godzinach zostaje bez woja, a połowa sojuszu to czarne i czerwone kropy.

Już Ludzie Lodu was zostawili bez opieki, kiedy pokazałem im co odstawialiście. Po tym przegraliście wojenkę, który wybuchła ponieważ paliliście nasze edeny i obrażaliście nas, potem posądzaliście że mamy rzekome legiony słupów, za co przepraszaliście na forum gdy byliście wyczyszczeni do zera na każdym zamku.

Te wasze przechwałki rozśmieszają mnie tylko. Słupownia pisząca że zniszczyła Elitę Empire ha ha.

A tutaj widać kto zaoferował szpiegostwo i chciał sprzedać swój sojusz oraz jak bardzo zależy mi na tym żeby widzieć kto od was wyśle mi raz dziennie 1300 woja bez narzędzi ;)

A w sprawie słupków, to Oskarrro nawet nie zaprzeczasz że Lemu to twoje główne. A tu słupek waszej korony, potężny równie jak wasz sojusz:

A tutaj sam piszesz że latacie słupkami:

Słyszałem że dbacie też o szkółki, do tego stopnia że zmieniły opiekę wszystkie, poza tymi gdzie koroną są wasze słupy. Tu była już wasza szkółka zaoferowała nam daninę w zamian za pokój.

Kto dostał manto i chce pokoju widać wyraźnie:

Na razie pokoju my nie chcemy, szczególnie po tym wpisie na forum. Rubinki na otwarte bramy skończą się wam.

Coś pisaliście o kulturze?

Szkoda że zapisaliśmy tylko tyle, ale wasza koronka na szybko zobaczyła co się odwala i szybciutko zaczął was wybielać, co widać było w masówkach do sojuszu. Wszystko co tam pisaliście wasz gracz posłusznie wysłał w zamian za ochronę przed atakami.

Wy macie jakieś urojenia i myślicie że połowa kont na mapie jest nasza. Już słyszałem że Artysta to nasz słup, potem Wiesław262, a teraz qwpszeliq, innym razem że jesteśmy słupami Elity Empire, bo rzekomo zmasakrowaliście ich. :D
    Jak zwykle bredzicie, albo macie taką fantazję.

Poszukam jeszcze screena jak przelaliście nam daninę. Warto odświeżyć wam pamięć ;)

Po przegranej wojnie dostaliście szansę na normalną grę, ale każdą formę pomocy odrzucaliście.

Ponadto kiedy było u nas mało zamieszanie, szybciutko przeszliście pod TIGERA. Wasz opiekun z tego sojuszu przychodził do was pomagać wam, a wy nawet nie chcieliście dać mu wtedy sierżanta i siedział u was jako członek. Potem tylko dzięki opiekunowi odpuściliśmy wam kiedy już nie było czego wybijać. Kiedy byliście już bezpieczni, zmieniliście szybciutko opiekę, bo jak to pisaliście, opiekuna trzeba wyzyskać w 100% i zmienić go na następnego. Dobre podejście do kogoś kto wam pomaga i stara się rozwinąć wasz sojusz :)
    Widzę że obecna opieka też się wam już nudzi ;)

Nikt nie namawiał do oddania konta, ale BK nie umie wyczuć ironii, więc się nie dziwię, to samo tyczy się tego screenu który wstawiłeś:

Wasze umiejętności to pisanie tekstów w stylu ,,EZ" albo:

Jeśli ktoś wątpi kto wygrywa, może policzyć ruiny na zamkach u nas i u Brave Kings, chociaż widziałem że część z was już je usunęła, ale zaraz nadrobimy. Jeśli to nie wystarczy, wystarczy poskanować zamki graczy BK. Prawdziwym wyzwaniem jest znalezienie choć jednego wojaka. Monumenty i laboratoria powędrowały do nas, wiochy i posterunki już wkrótce też. Jedyne co wam się udało to popalić naszą malutką szkółkę, w której grają graczy poniżej 30lvl.

Dziękuję za tę wypowiedź Radku. Nic dodać, nic ująć. Jak zwykle rzeczowo i wyczerpująco skomentowałeś zachowanie "zwycięzców" z Brave Kids. Mam nadzieję, że ich opiekunowie przeczytają ten wpis i przeanalizują przedstawione zrzuty ekranów, bo już się czarne chmury nad nimi zbierają:-) Aż mi Ciebie szkoda, że poświęciłeś swój cenny czas na pisanie tego, bo w tym czasie BK mogło mieć kilka kolejnych ruin i wylać więcej łez:-) Ciekawe, jak i czy w ogóle się do tego odniosą:-) 

Pozdrawiam Cię cieplutko,
    Piotrek:-)
  • Dzięki Piotrek, jakiś film obejrzę i wracam do burzenia, jakby szedł atak daj znać, bo mam wyzwanie żeby obronić ich ,,skład" z 0 strat, jak dotąd rekord to utrata przeze mnie 1 wojaka podczas ataku z 1280 woja :smile: 

A i dziękuję, również pozdrawiam.

• LordOfAsgard (PL1) powiedział(a):
    Dzięki Piotrek, jakiś film obejrzę i wracam do burzenia, jakby szedł atak daj znać, bo mam wyzwanie żeby obronić ich ,,skład" z 0 strat, jak dotąd rekord to utrata przeze mnie 1 wojaka podczas ataku z 1280 woja :smile: 

Jak coś to w kontakcie:-) Ja od rana oglądam film, ale trochę nudny. Streszczę Ci fabułę. Na początku są jacyś goście, którzy się pultają do zwykłych ludzi. I potem Ci "zwykli" się wkurzyli i im nastukali, a tamci próbują załatwić i zatuszować sprawę krzykiem jak Romowie:-) Ale na koniec nuda, bo już nie ma zwrotów akcji tylko tamci ciągle ich klepią. Początek można obejrzeć, coś się dzieje, ale potem lipa, niestety:-/
    LordOfAsgard (PL1) powiedział(a):
    Dzięki Piotrek, jakiś film obejrzę i wracam do burzenia, jakby szedł atak daj znać, bo mam wyzwanie żeby obronić ich ,,skład" z 0 strat, jak dotąd rekord to utrata przeze mnie 1 wojaka podczas ataku z 1280 woja :smile: 

Jak coś to w kontakcie:-) Ja od rana oglądam film, ale trochę nudny. Streszczę Ci fabułę. Na początku są jacyś goście, którzy się pultają do zwykłych ludzi. I potem Ci "zwykli" się wkurzyli i im nastukali, a tamci próbują załatwić i zatuszować sprawę krzykiem jak Romowie:-) Ale na koniec nuda, bo już nie ma zwrotów akcji tylko tamci ciągle ich klepią. Początek można obejrzeć, coś się dzieje, ale potem lipa, niestety:-/

Domyślam się o kim ten film ;)
    Każdy ma inną interpretację obecnej sytuacji, tutaj "lordzie asgardu" mało sobie wyjaśnimy, zapraszam na discorda na dłuższą konwersację, bo tu nie da się dogadać, a jeśli nie to zamykamy temat i wojna trwa
    Każdy ma inną interpretację obecnej sytuacji, tutaj "lordzie asgardu" mało sobie wyjaśnimy, zapraszam na discorda na dłuższą konwersację, bo tu nie da się dogadać, a jeśli nie to zamykamy temat i wojna trwa

Tak myślałem, tyle macie do powiedzenia na ten temat. Tym razem pokoju tak łatwo nie uprosicie. A nick wziąłem z książki kilka lat temu, gdy zakładałem sojusz w Grepolis, około 2016 roku i nie wiem co wam w nim nie pasuje. Wojna to nie jest, bawimy się już, a zobaczymy czy kije z postów wybijecie już jutro. Szkółki i edeny sami zaczepiliście, więc się nie dziwcie teraz że nawet malutcy gracze was rozbierają i honorek zejdzie do 0 połowie sojuszu.
    No to zamknijmy wątek i tyle. Ja tam czekam na Wasze smary na pv:-) Tylko koperty od listu nie zamoczcie:-) Pisanie na forum nie pomoże Wam w gaszeniu.
Sign In to comment.