Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

[Dyskusja] Aktualizacja Wrześniowa

124»

Komentarz

• Amon-Ra (PL1)Amon-Ra (PL1) PL1 Posty: 31
    dlaczego na serwerze Polskim u nomada nie ma nagród srebrnych jak i złotych kowadeł czyżby znowu Polski serwer to wielka ch..........nia 
  • veron (PL1)veron (PL1) PL1 Posty: 1
    gram od kilku łądnych lat i co roku gra schodziła na psy, a w tym roku z miesiaca na miesiac
    szkoda juz czasu,a zwłaszcza kasy na gre,która zdecydowanie zrobiła sie dla ludzi majacych kase na zbyciu
    ja wole zjeść z córa dobrą pizze
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,311
    Amon-Ra (PL1) powiedział(a):
    dlaczego na serwerze Polskim u nomada nie ma nagród srebrnych jak i złotych kowadeł czyżby znowu Polski serwer to wielka ch..........nia 
    Witam,
    Sprawa została zgłoszona , jak będę miała więcej informacji, oczywiście  zostaną one przekazane  na Forum

Pozdrawiam 
    coś mi się wydaje że nie otrzymamy odpowiedzi dlaczego nomadzi na PL1 maja takie nagrody a nie srebrne i złote podkowy cały  GGS
    nie zapomnę jak wprowadzali zmiany na nagrodach w inwazji nomada zabierając pomijacze 30 minutowe i 1 h i przez pewien moment nie dając nic w zamian tylko mozna było kupić za ruble pomijacze a teraz ni z marchewki ni z pietruszki dali nagrody i w uj pomijaczy czyżby teraz juz nie miały takiej wartości pomijacze ???? 
    jak GGS jest bardzo niewiarygodny nie szanujący graczy a ostatnio widać jak na dłoni nie szanuje graczy rubinowych he he he, w wyprzedaży w pewnym momencie dali dekorki 1000, 1250, 1500 to rubiniarze żucili sie jak w kryzysie ludzie na papier toaletowy a tu masz za jakiś czas dekorki 2000 potem 2100 a teraz 2200 he he he i powiem szczerze i zastanawiam się czy na swieta BN nie dadzą dekorek 2500 a moze i 3000 
    GGSie podoba mi sie to jak w uja walisz z rubiniarzami he he he tak trzyyyyyyymaj :-)))))))
  • Adaam (PL1)Adaam (PL1) PL1 Posty: 39
    te nagrody w nomadzie to chyba jakaś pomyłka, np żółwik 265 porządku za 200k tabliczek - żenada, może sobie support to w buty włożyć....
    ziutek1234 @ pl 1
  • esos (PL1)esos (PL1) PL1 Posty: 39
    ja tylko tak chcialem napisac jedno zdanko o nowych przepustkach - oczywiscie wiaza sie one wydaniem duzo wiekszej ilosci ruinow niz poprzednio bo za kazdy poziom nagrod trzeba placic osobno - czyli jak zwykle kolejna bzdurna aktualka ktora ma nas wydoic z wiekszej ilosci rubli - o nagrodach jakie sie teraz pojawily w eventach to nawet nie chce sie wspominac bo sa one moze dobre dla leveli 1-5 - brawo Wy - gram w kilka roznych gier i powiem szczerze ze tam to chociaz aktualki robia z mysla o tym zeby gracze zostali w grze - Wy robicie je  zeby sie nas pozbyc - gratuluje 
    esos (PL1) powiedział(a):
    ja tylko tak chcialem napisac jedno zdanko o nowych przepustkach - oczywiscie wiaza sie one wydaniem duzo wiekszej ilosci ruinow niz poprzednio bo za kazdy poziom nagrod trzeba placic osobno - czyli jak zwykle kolejna bzdurna aktualka ktora ma nas wydoic z wiekszej ilosci rubli - o nagrodach jakie sie teraz pojawily w eventach to nawet nie chce sie wspominac bo sa one moze dobre dla leveli 1-5 - brawo Wy - gram w kilka roznych gier i powiem szczerze ze tam to chociaz aktualki robia z mysla o tym zeby gracze zostali w grze - Wy robicie je  zeby sie nas pozbyc - gratuluje 
    nic dodać nic ująć dobrze napisane ))))
    kiedyś ktoś napisał na forum że tylko patrzeć jak dadzą lepsze chorągwie na obcych i cóż mamy 9% i 10% tylko czy na nasz serwer PL1 nadają sie ????? gdy mamy zamki po detronizacji max 3 k i to za ruble ???? gdybym był rubiniarzem nawet wtedy bym nie kupił bo gracze rubinowi i tak sporo chwały robią i bez takich udogodnień no chyba że sie mylę 
    sens mają takie chorągwie na niemieckim serwerze i na innych serwerach gdzie zamki 8 k to norma i wtedy włożyc takie chorągwie i przy 11 falach to pewnie około 5 mln chwały przytula się za jednym strzałem a na PL1 no cóż pozostaje latać mega ilościami na obcych czy kruki by jakąś fajną chwałę zrobić 
    i jeszcze jedna prawidłowość GGS już pokazuje aż kuje w oczy że wszystko zrobi by zrobić jeden serwer międzynarodowy choćby właśnie dla zmiejszenia kosztów bo prowadzic jeden serwer a kilkanaście to nie trzeba tłumaczyc o jakie koszty chodzi 
    " panie co tam słychać na górze ???? oj bida oj bida aż piszczy " )))) he he he
  • grem (PL1)grem (PL1) PL1 Posty: 56
    He he :), my tu piszemy w temacie wrześniowej aktualizacji a powinien być temat o tej październikowej czy też listopadowej rewelacji czyli tych posranych reklamach, a skoro takiego nie ma to napisze tu :D : , normalnie powaliło ich wyskakuje  to przy każdorazowym zmianie zamku, wiadomo gracz chce coś tam ogarnąć, zwerbować wojsko lub wstawić produkcje narzędzi i akurat gdy próbuje coś zrobić wyskakuje to dziadostwo, już  miałem kilka razy takie (nie)szczęście że mnie przeniosło mnie do sklepu, bardzo irytujące, gratulacje durnej aktualizacji, nie jeden podziękuję, ale przecież oto chodzi żeby było  mniej graczy :/  , jeśli mają być te reklamy to rzadziej np.raz na 30 minut a nie przy każdorazowym zmianie zamku.
    grem @ pl 1
  • pupi (PL1)pupi (PL1) PL1 Posty: 1
    zanetta31 (PL1) powiedział(a):
     miałam wejść, żeby zobaczyć jak jest, ale dam sobie spokój, cień zamku to nie zamek i nie zamierzam bronić pustej 70, chociaż jak wejście za 50 baniek, to może by była szansa  nie robić nic na nagrodę, bo tak z własnych doświadczeń  mi wynika że 50 baniek nie każdy ma
    za to ludzie czują, że gra idzie w takim kierunku, że chcą się z nią rozstać

Nie do końca tak jest. Tam dostaje się nagrodę do max 6000 pozycji a już graczy jest tam na teraz 7069.
    Czyli ktoś zostanie bez nagród.
  • devon69 (PL1)devon69 (PL1) PL1 Posty: 27
    edytowano 13.11.2020
    Wikiti powiedział(a):
    Amon-Ra (PL1) powiedział(a):
    Witam,
    Sprawa została zgłoszona , jak będę miała więcej informacji, oczywiście  zostaną one przekazane  na Forum

Pozdrawiam 
    Czy coś się wyjaśniło w tej sprawie? Minął tydzień i nadal nie otrzymaliśmy jakiejkolwiek informacji zwrotnej.
    devon69 @ pl 1
Sign In to comment.