Strona główna Polish Wojny sojusznicze & sparingi Graczy

WOJNA ..:::ELITA EMPIRE VS REBELIANCI EWS:::..

2

Komentarz

• legendarny krollegendarny krol PL1 Posty: 12
    Dziękuje że uważasz mnie za wojownika mymol:) chodziarz powiedziałem ze jestem nowicjuszem :) kurde awansowałem w mgnieniu oka z nowicjusza na wojownika przez mymol hehe. Ale Mymol powiedz szczerze co uważasz za tchórzostwo? Sala w def czy ptak podczas wojny?
  • mymol (PL1)mymol (PL1) PL1 Posty: 115
    uważam za pierdolenie twoje gadanie

czemu zawsze o wojnie wypowiadają się się słupy i kniaziostwo które z tą wojną nawet nie jest związane?
    to wrodzone lizodupstwo czy po prostu atencji potrzebujesz?

• Kamil789 (PL1)Kamil789 (PL1) PL1 Posty: 21
    edytowano 05.11.2020
    :)
    Post edited by Kamil789 (PL1) on
    Kamil789 @ pl 1
  • terror2 (PL1)terror2 (PL1) PL1 Posty: 8
    to teraz powiem tak oboje panow zapraszam na 1vs1 w terminie dowolnym bedziecie mogli sie wykazac dowodcami kasztelanami itd ja ten slup bez honoru i z mala potega zapraszam was wytrawnych grajkow ciebie Legendarny krol i ciebie kamil789 na mapke mozecie nawet byc we 2 tez spoko :) pobawimy sie czas blizej nie okreslony czekam na propozycje skoro macie tyle do powiedzenia na tematy wojenne napewno nie sprawi wam to zadnego problemu ze mna slupem wyjsc na mape :) Obojgu wam bez problemu przychodzi obrazanie wymadrzanie sie mistrzowie sztuki wojennej a wiec teoria juz byla juz wszystko powiedzieliscie teraz praktyka
    edytowano 05.11.2020

Ja nie popełnię tego błędy co EWS i powiem od razu :) Nie przyjmuje wyzwania bo w tym roku czasu nie mam. W tym miesiącu i w grudniu mam badania lekarskie. Od ostatniego tygodnia listopada przez 3 tygodnie grudnia praktyki, w grudniu święta, pod koniec grudnia sylwester.
    Ja nadal nowicjusz jestem w wojnach :). Jako nowicjusz wolałbym 1v1 z osobą podobną do mnie, nie używająca rubli
    (Co to za sens mieć z kimś 1v1 gdzie przeciwnik używa rubli).

Co do obrażania.
    Powiem to samo co cubaboss. Daj ss albo przykład gdzie jest obrażanie ludzi/człowieka w moich komentarzach. (on tego nie zrobił może ty to zrobisz? )  Obrażam tylko rzeczy/czynności nie ludzi, daj ss to zmienię te zdanie :)
  • terror2 (PL1)terror2 (PL1) PL1 Posty: 8
    edytowano 05.11.2020
    co juz pampers pelny nie :)
  • pawcio8 (PL1)pawcio8 (PL1) PL1 Posty: 4
    edytowano 05.11.2020
    Avriavre na poprzedniej wojnie wyśmiewasz dziewczyny, bo co? koalicja latała to byłeś kozak a ja się pytam gdzie są twoje ataki ? Prawdziwy wojak co przenosi zamek raz za razem tak nie wygląda... Który to już tydzień w sali def?  Na rozbitego axsela to potrafiłeś wbić kija ? a teraz gdzie jesteś ? 
    Ja dalej twierdzę że bez Korka i Janosika już byłoby po wojnie... 
    Sprawa opisu jelity to śmiech na sali- macie problem ? To spójrz na swoją tablice gamoniu, tam każdy gracz walecznej rebeli widnieje z dokładnym opisem :) ile woja posiada itd 

Słuchy mnie dochodzą że wszędzie mnie widzicie, a ja dalej jak widać nie aktywnym graczem jestem.... Omamy część dalsza

ps. Posłuchaj nutki na rozluźnienie śmieciu

Post edited by pawcio8 (PL1) on
  • Avriavre (PL1)Avriavre (PL1) PL1 Posty: 22
    Chory psychicznie Pawełku,
    Myślałem, że po ostatnich porażakch w GGE dałeś już sobie spokój z graniem, ale jednak widzę, że ta gra jest dla Ciebie, jak ta feta, której nie potrafisz się oprzeć :smiley:  Wiesz, że Cię zniszczy, ale walisz i walisz.....
    Siedzisz w holandii, zarabiasz w euro a premki na Czarku1988 kupujesz w złotówkach, cóż za bohater z Ciebie..... Bravo! :wink: Myślisz, że robi to na kimś wrażenie? 
    Piszesz, że to ja obrażałem ludzi? Co można powiedzieć o tobie chory psychicznie hipokryto? Przypomnieć Ci, jak ludziom śmiercią groziłeś i płaciłeś za ich głowy bo Cię palili słupie? 

A co do mnie to nawet się nie porównuj....bo na pewno są ludzie w EW waleczniejsi ode mnie (niektórzy to pokazali na tej wojnie, szacunek dla nich) , ale Ty do nich nie należysz, powiem więcej dla mnie nie istniejesz w tej grze. 

I nie pisz nic więcej na forum bo nie chce mi się z tobą rozmawiać. 

BTW. 
    Trzeba wiedzieć kiedy zamknąć ryj zwłaszcza, jak się nie ma konta i gra na czyimś, bo tylko zbędnych kłopotów można narobić właścicielowi konta. 

DO EW: 
    Gramy i bawimy się dalej, w końcu walczymy jak na dwa TOPOWE sojusze przystało :smiley:

edytowano 06.11.2020
    uuuu osrto.. na taką panienke jak ty to poszedłeś... nerwy puszczaja?

Śmieciu masz racje... Wszytko co piszesz to prawda
    1 wojna wyrównana
    2 mam problemy take a nie inne :)
    3 promki w euro hehe 

króciutko odp jesteś jednak prawdomówny śmieciu

• Talen (PL1)Talen (PL1) PL1 Posty: 35
    mymol (PL1) powiedział(a):
    czemu zawsze o wojnie wypowiadają się się słupy i kniaziostwo które z tą wojną nawet nie jest związane?
    to wrodzone lizodupstwo czy po prostu atencji potrzebujesz?

mymol pajacu przeciez ty jestes slupem wyzebranym od Karoliny, a probujesz glos zabierac... ty tylko po edenach na slupach potrafisz latac... ha ha

• Talen (PL1)Talen (PL1) PL1 Posty: 35
    Co do wojny powiem tak, ee chciała i wyszło jej to bokiem...Walcza 1 na 1 i to jest ok, chociaz nie popieram niektorych nieczystych zagran..  Osoby dorosłe jakimi jestesmy powinny mimo wszystko bardziej tonowac wypowiedzi, kazdy gra jak moze i ma czas...I widac jedno wcale ee nie jest silniejszym sojuszem niz ews...
    no słupem jestem i kniaziem, pewnie właśnie dlatego jak na pizde wyrwałeś to z płaczem, że deffa Ci nie podsyłają do ewoków uciekłeś,
    przecież każdy wie że ty jesteś na każdej wojnie wielki wojowniku, tylko że w nich nie uczestniczysz chyba że uczestnictwem można nazwać podnoszenie bram;), i w przeciwieństwie do Ciebie nie muszę obstawiać się całą armią słupów
    ale przejdźmy do rzeczy, nie powiedziałem nic na EW w tym wątku więc nie wiem po co znowu się do mnie przypierdalasz, od prawie roku masz chyba misje specjalną żeby mnie jak najbardziej wkurwić

a wszystko dlatego że usłyszałeś o sobie kilka słów prawdy na TSie
    brzydzę się tobą, twoim krętactwem i mąceniem więc proszę cię nie pisz tutaj do mnie i o mnie
    po prostu spierdalaj bo nie chce mi się dykutować z przygłupem dla którego gra stała się ważniejsza od reala

współczuje tylko ekipie EWs że muszą się z tobą zadawać codziennie;)

• mymol (PL1) powiedział(a):
    no słupem jestem i kniaziem, pewnie właśnie dlatego jak na pizde wyrwałeś to z płaczem, że deffa Ci nie podsyłają do ewoków uciekłeś,
    przecież każdy wie że ty jesteś na każdej wojnie wielki wojowniku, tylko że w nich nie uczestniczysz chyba że uczestnictwem można nazwać podnoszenie bram;), i w przeciwieństwie do Ciebie nie muszę obstawiać się całą armią słupów
    ale przejdźmy do rzeczy, nie powiedziałem nic na EW w tym wątku więc nie wiem po co znowu się do mnie przypierdalasz, od prawie roku masz chyba misje specjalną żeby mnie jak najbardziej wkurwić

a wszystko dlatego że usłyszałeś o sobie kilka słów prawdy na TSie
    brzydzę się tobą, twoim krętactwem i mąceniem więc proszę cię nie pisz tutaj do mnie i o mnie
    po prostu spierdalaj bo nie chce mi się dykutować z przygłupem dla którego gra stała się ważniejsza od reala

współczuje tylko ekipie EWs że muszą się z tobą zadawać codziennie;)

uwazaj bo frycka pod ciebie przeniesie 

good luck! :o
    Ogłoszenia duszpasterskie !!! 

W krainie Rebelianci EWS zaczyna się zima i wszystkie ptaki odlatują :))) 
    Gdzie tym razem będą się wygrzewać? Może avriavre się wypowie? Czekam z niecierpliwością na twój komentarz.. Tylko na temat wojny a nie mój ;)

Przecież elita ma inną zasadę ?? Nie tak pisałeś jeszcze kilka dni temu?

• Thor (PL1)Thor (PL1) PL1 Posty: 4
    edytowano 08.11.2020
    Pięć dni minęło od mojego ostatniego wpisu i postanowiłem uaktualnić swoją listę :)

Myślę że nie muszę dodawać tego że EE dominuje pod każdym aspektem ( sale w def i ptaki też w to pozwolę sobie wliczyć :b )

A więc zostawiam to do oceny innym :)

Ups musiałem edytować po 10 minutach bo .... zresztą zobaczcie sami podpowiem tylko że zaczyna się na Av... :b

• Każdy wie ze i tak znienawidzeni najlepsi na mapie :D
  • grzesiekk3 (PL1) powiedział(a):
    Każdy wie ze i tak znienawidzeni najlepsi na mapie :D
    I to jest gracz który mądzrze napisze i na forum i na grze,a nie jakies lajzy lizące tyleczek przegranym

Pozdrawiam cieplutko dobrych graczy :smile:
    Brawo dla EWS ze w końcu wyszło z Ptaków.

Czyżbym się przeliczył z siłą EE że teraz oni na ptakach są a niektórzy się wycofali? 

Sign In to comment.