Strona główna Polish Wojny sojusznicze & sparingi Graczy

WOJNA ..:::ELITA EMPIRE VS REBELIANCI EWS:::..

Wieść po mapie niesie, że Elita Empire bez wsparcia koalicjantów nie jest w stanie rozgromić potężnego aliansu, który powstał na zgliszczach samozwańczej Szlachty i dzielnych  Rebeliantów, którzy to jak się zawsze wydawało woleli zginąć na kartach historii niż zatracić swoją wojowniczą tożsamość.

Wychodzimy naprzeciw plotkom. Wierzymy przy tym, że charakter naszych oponentów nie zmienił się wraz ze zmianą nazwy. Szczególnie spoglądając na ich *procedury wojenne, jesteśmy pełni nadziei, że przyjmą rzuconą rękawicę. 

Pragnąc zachować się w sposób honorowy,
Elita Empire wyzywa sojusz Rebelianci EWS do podjęcia walki. 

Uprzedzamy i jednocześnie zachęcamy do podjęcia rękawicy,
Zwracając przy tym uwagę na fakt, że cierpliwość ma swoje granice.

*PROCEDURY WOJENNE EW SZLACHTY  : 

**“Walka 1na 1 bardzo chętnie, jesli wojnę odpali nam jeden sojuszu, to normalnie wlaczymy. Nie ptaszymy się, nawet jesli kogos przypalą, to wojujejmy.

Natomiast... jesli będziemy zaatakowani koalicyjnie w celu zeszmacenia, to od pierwszej chwili rozpoczynamy wojnę partyzancką. Podczas takiej wojny wszystkie chwyty dozwolone, według własnego sumienia empirowego.

Nie będzie wygaszenia na żądanie drugiej strony. Będziemy się bawić przez czas bliżej nieokreślony.”

DamianDK @ pl 1
«13

Komentarz

• legendarny krollegendarny krol PL1 Posty: 12
    edytowano 30.10.2020
    (Od razu mówię ze jestem nowicjuszem w sprawie WOJEN ale daje swoją opinie jak to wygląda od osoby pobocznej co się przygląda temu jakoś )Z oka pobocznej osoby oraz dlatego że forum jest od dawania swoich opinii to Rebeliancy EWS dostają po głowach bo kogo się nie zobaczy u nich mają ptaka a u EE widziałem tylko 1 osobę na ptaku może jest ich więcej ale na pewno nie tak dużo jak u EWS.
    Od Terror2
    Była mowa o sale kogo to interesuje jaka jest sala kogoś ? widać ze EWS przegrywa bo na ptakach są.

Z komentarza Terror2 przedostatnie zdanie 
    "To ze elita naładowana jest wojem niczego nie zmienia bo potęgą ustawki nie wygrają"
    Ptakami EWS też nie wygrają (niby podczas ptaka można sobie robić wojsko na spokojne ale to pokazuje ze EWS przegrywa bo muszą na ptakach siedzieć)

Więc z OKA POBOCZNEJ osoby na razie wygrywają ustawkę EE.

Ale wszystko może się jeszcze zmienić w tym (wszystko jest możliwe).

PS:
    Terror2 bez postów i zamków na krainach też wojny/ustawki się nie wygra.
  • Avriavre (PL1)Avriavre (PL1) PL1 Posty: 22
    Terror2
    Kolejna wizytówka sojuszu EWS się odezwała.
    Terror2 konto na przewalutowaniu, gracz nieznany a na forum swoje żale wylewa pierwszy. Obyś się pochwalił tym, jak latasz składami bo póki co trzy dni walczysz słupku a efektu brak. 
    Co do wojny śmieszny jesteś wypisując swoje głupoty.
    EE to sojusz, w którym nie przyjmuje się taktyki " wrzucę ptaka bo mnie biją, wrócę, jak się odklepie" . 
    U nas lepiej wrzucić salkę w defie, bo jest to rozwiązanie taktyczne i uczestniczyć w wojnie, niż tak, jak wy wchodzić i schodzić z ptaków bądź siedzieć na wiecznych bramach.  Żałosna taktyka sojuszu top 2... 

Podniecasz się, że wysyłacie ataki? Wysyła je jeden gracz... i to akurat nie właściciel tego konta.
     Były gracz Pawcioo1988, który to pracuje i  zarabia za granicą w euro, a premki na jednym z kont od was kupuje w złotówkach ? :smile:   Ciekawe, jak długo....

Tak czy inaczej wojna trwa i będzie trwać - Bo na pewno nikt się poddawać nie zamierza :wink:

Weź się za granie bo póki co to żałosny jesteś. 

• terror2 (PL1)terror2 (PL1) PL1 Posty: 8
    edytowano 02.11.2020
    hehe odezwala sie sojuszowa szuja :):) beka z ciebie avi :):) niewykazalem sie no ciekawe bo Piotrus ma sale w deffie a o to mi generalnie chodzilo gdybym sie nie wykazal to byscie go nie deffowali zeby posta nie stracil:):) teraz dalej jak wytlumaczysz to ze KGB ma wbitego kija w posta no przeciez tylko kilka postow przepalilismy hehe. sala deffowa mowisz zeby sie odklepac to ilu was sie tam odklepuje 53 osoby?? a ty glowny pajac na deffie i kozakuje  wez sie tu gosciu nie zal obiektywnie skomentowalem wasze wypociny w opisie  bo my nie bedziemy sie bawic w wojne na opisy :) Idzi sie mamie wysmarka w spudnice i przestan sie madrzyc pajacu :) Bo gadasz cos o smoku ale chlopina wybronil ponad 100 atakow zanim mu weszli na ten post i tez tylko dlatego ze deff nie dolecial za to kilka godzin pozniej tobie na glowny smoku wszedl
    ta dam
    https://prnt.sc/vbg86p

i kto tu avi sie nie popisal:) 
    Post edited by terror2 (PL1) on
  • Avriavre (PL1)Avriavre (PL1) PL1 Posty: 22
    edytowano 02.11.2020
    Super, że ktoś, kto obrabiał konto smokowi akurat odważył się mnie zeskanować i zobaczył, że cały def wysłałem do członka sojuszu (to tak marginesem dżejku jeśli chodzi o podsyłanie defa) i mimo to odszedłem od komputera. Moment złapany, pogratulować :smile:

Szkoda tylko, że nie wybił 80k, które zawsze u mnie na zamku głównym stoi.
    Terror, nie wiem kim jesteś i szczerze mówiąc mnie to nie interesuje, ale jak widać lubisz słuchać sojuszowych bajek i później je opowiadać... Ten ,,większy fejk" wszedł akurat przed tym wydarzeniem, jak sam wybiłem całego sojuszowego defa, który obstawiał lokację smoka, mimo tego, że miał salę w def i wygląd.

https://prnt.sc/vc0ru7

Jeśli chodzi o kije, to zapytaj Talena, kto po pierwszch dwóch dniach wojny stracił posta, a odzyskał tylko dzięki przypływie dobrej woli, bo nie jest moim celem nikogo niszczyć. 

Wojna trwa, więc wrócimy na forum po niej. Życzę miłej zabawy :wink:
  • Thor (PL1)Thor (PL1) PL1 Posty: 4
    Nie przepadam za udzielaniem się na forum ale po przeczytaniu tego wpisu Aviego postanowiłem trochę rozjaśnić sytuację. Aviravre pisze że przypaliliśmy tylko kilka postów ? Fakt kilka na pewno :) 
    Zmieniają sale w defa po to żeby się odklepać i móc dalej uczestniczyć w wojnie ale, patrząc na oszałamiającą listę którą właśnie zrobiłem coś dużo u was tych defowych kont ( nuda w pracy pozwoliła na drobne posprawdzanie :) )

..."- u nas póki co przepaliliście parę postów, więc daruj sobie komentarze z podsyłaniem defa, bo się przebić chłopaku nawet nie możesz..." 

Więc proszę można zobaczyć jak straszne baty dostajemy od ...16 os w sali w ofa :)

Miłego dzionka
    T.

https://prnt.sc/vc2a6z
    hehe Avi ale ty masz chlopie wybujala wyobraznie  calego sojuszowego deffa wybilem i pokazuje 12k jak wybija no kur.. nie moge i co to juz ten nasz caly sojuszowy def haha tak mielismy w szlachcie 12k deffa tylko i ty go wybiles gratuluje. i te tlumaczenia ze gdyby to anie tamto avi gdyby babcia miala wasy to by byla dziadkiem straciliscie posterunek podobno wygrywacie wojne a posta oddajecie bez jednego ataku :) 
    Dzisiaj wasze ataki mozna policzyc na placach jednej reki przez caly dzien poza fejkami zato doszlo kilka ptakow Malgorzata,braveMisiaczek Adam tez sie chyba szykuje no dodatkowe ptaszki do tabelki thora. Zejdzi na ziemie avi przestan kozakowac bo puki co duzo straszysz duzo chuczysz buczysz a nic z tego nie ma przerost formy nad trescia:):)
  • Kamil789 (PL1)Kamil789 (PL1) PL1 Posty: 21
    edytowano 05.11.2020
    :)
    Post edited by Kamil789 (PL1) on
    Kamil789 @ pl 1

Święta racja Kamil789 lepsza sala w def niż tchórzostwo na ptaku.

Założę się ze większość społeczeństwa GGE jest tego samego zdania ze ptak to tchórzostwo podczas wojny a Sala w def to taktyka 

Podczas sali w def osoba może atakować wroga a wróg jego
    Podczas ptaka nie możesz atakować wroga a wróg ciebie (a w wojnie/ustawce chodzi o atakowanie wroga a nie tchórzostwu na ptaku i siedzenia sobie na krześle w spokoju a podczas sali w def nie możesz być tak bezpieczny jak przy ptaku).
  • kula40 (PL1)kula40 (PL1) PL1 Posty: 102
    Kamil789 (PL1) powiedział(a):
    Thor (PL1) powiedział(a):
    Nie przepadam za udzielaniem się na forum ale po przeczytaniu tego wpisu Aviego postanowiłem trochę rozjaśnić sytuację. Aviravre pisze że przypaliliśmy tylko kilka postów ? Fakt kilka na pewno :) 
    Zmieniają sale w defa po to żeby się odklepać i móc dalej uczestniczyć w wojnie ale, patrząc na oszałamiającą listę którą właśnie zrobiłem coś dużo u was tych defowych kont ( nuda w pracy pozwoliła na drobne posprawdzanie :) )

..."- u nas póki co przepaliliście parę postów, więc daruj sobie komentarze z podsyłaniem defa, bo się przebić chłopaku nawet nie możesz..." 

Więc proszę można zobaczyć jak straszne baty dostajemy od ...16 os w sali w ofa :)

Miłego dzionka
    T.

https://prnt.sc/vc2a6z

Hej,

z perspektywy postronnego gracza.

Macie ból dupy, że ustawili salę na deffa? Czy mają czekać z otwartymi ramionami na Wasze ataki? To jest elementy, gry, taktyki. Co w tym złego? Nawet niech cały sojusz będzie miał sale w deffie, a dzięki temu będą mieli przewagę w obronie. Gra wojenna (wojna) polega na odpowiednim balansie pomiędzy atakiem, a obroną.

Może właśnie dzięki temu, że Rebelianci nie przestawili sali na deffa palili się jak lampki na choince, tylko że w listopadzie.

Każdy ma prawo wyboru. Sala w deffie to nie łamanie żadnej zasady, ani powód do wstydu.

legendarny krol powiedział(a):

Święta racja Kamil789 lepsza sala w def niż tchórzostwo na ptaku.

Założę się ze większość społeczeństwa GGE jest tego samego zdania ze ptak to tchórzostwo podczas wojny a Sala w def to taktyka 

Podczas sali w def osoba może atakować wroga a wróg jego
    Podczas ptaka nie możesz atakować wroga a wróg ciebie (a w wojnie/ustawce chodzi o atakowanie wroga a nie tchórzostwu na ptaku i siedzenia sobie na krześle w spokoju a podczas sali w def nie możesz być tak bezpieczny jak przy ptaku).
    XD

O jakiez to autorytety militarne sie tu wypowiadaja Kamil i LegendarnyKrol  patrzac po waszych kontach zapewne w wielu ustawkach i wojnach braliscie udzial i cala mapa jak tylko sie odezwiecie slucha waszych madrych rad ja tez gdzies je zapisze jak tylko znajde zeszyt na zlote mysli z tego forum:D:D:D bahaha mama wam nie mowila ze dzieci nie wypowiadajcie sie jak dorosli rozmawiaja siusiu paciorek i do spania raz raz. Zostawcie zabawe dla doroslych doroslym bo raczej malo kogo interesuje wasze zdanie na temat wojny o ktorej nie macie zielonego pojecia siedzac w tych slupowniach z konca mapy. Kiedy ostatni raz tam w tej slupowni wy wogole woje mieliscie  bo opisy mowia same za siebie. Siedzi taki klepie barona czyta forum i a h.. wypowiem sie przeciez to nie moze byc trudne:)no coz nie pyklo Kamil i Legendarny krol jak kiedys bedziecie miec po 2 miliony potegi bo juz wiecej nie wymagam to dajcie znac jesli to kiedys nastapi bo jak dla mnie to nie nastapi:)

Hehe Terror2 mówi osoba co nawet 1mln potęgi nie ma. A nie sorry osoba co ma tylko gł :) i na ptaku siedzi.
    Ja jestem nowicjuszem w wojnie jak to pisałem w mojej pierwszej wypowiedzi (dopiero co dwie wojny miałem ale nawet w tych dwóch wojnach ptak to było tchórzostwo )
  • mymol (PL1)mymol (PL1) PL1 Posty: 115
    legendarny krol powiedział(a):
    Hehe Terror2 mówi osoba co nawet 1mln potęgi nie ma. A nie sorry osoba co ma tylko gł :) i na ptaku siedzi.
    Ja jestem nowicjuszem w wojnie jak to pisałem w mojej pierwszej wypowiedzi (dopiero co dwie wojny miałem ale nawet w tych dwóch wojnach ptak to było tchórzostwo )
    to wskakuj do elity pokaż jakim wojownikiem jesteś;)
Sign In to comment.