Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Czasowe reklamy co 10 min bez możliwości skipa to dno

Witam chciałem powiedzieć że częstotliwość wysyłanych reklam (innych gier), bez możliwośći skipnięcia co 10-15 minut to przesada bardzo lubię empire, ale to idzie w złą stronę za dużo reklam zmuszających nas do kupowania rubinów nie wiem jak innym graczom ale mi to niesamowicie się nie podoba i przeszkadza nie wiem ustawcie chociaż aby te reklamy pojawiały się co 1 godzinę lub żeby dało się je zamykać bo to jest już niesprawiedliwe... i równie dobrze zamiast wysyłania reklam co 10 min. równie moglibyście kazać innym płacić za grę samą w sobie aby mogli grać :( ...

Komentarz

• -Natsu- (PL1)-Natsu- (PL1) PL1 Posty: 10
    Jeśli jeszcze takie reklamy sie innym nie wyświetliły chodzi konkretnie o te ze screena -_-
  • daniel300 (PL1)daniel300 (PL1) PL1 Posty: 13
    Cos  mi sie zdaje ze oni chyba sami chca grac 
  • totalne dno
    No ale serio wystarczyło by zmniejszyć te reklamy lub dać możliwość zamykania ich w każdym momencie to już nawet było by do zniesienia ale nie przymusowe oglądanie reklam 30 sekundowych...

• ihasia (PL1)ihasia (PL1) PL1 Posty: 32
    chyba ich całkiem popier... olilo.   mysla, ze zmusza czlowieka do płacenia za ruble co 60 dni?  trzeba by bylo być naprawdę idiota, zeby sie na to zgodzic. ja juz podziękuje za te wspaniałą niegdyś gre.  szczerze.. przydało by sie żeby wszyscy ktorzy graja, przestali. może by cos do tych pustych łbów dotarlo. 
    Białolica diablico. Pokaż piękne swoje lico. Miły, miły patrz pod nogi. Bo połamiesz zęby, nogi.:-P
  • niccram (PL1)niccram (PL1) PL1 Posty: 61
    chyba czas kończyć grę.... w ten sposób jedynie zmotywujecie więcej ludzi do rezygnacji z gry a na mapie coraz więcej ruin
  • zanetta31 (PL1)zanetta31 (PL1) PL1 Posty: 47
    pomysł  z reklamami  wg  mnie nie jest dobry , ja w  momencie reklamy  przełączam grę jak na razie,  trzeba się zastanowić czy na dłużej się z niej nie wyłączyć jeśli  tak pozostanie, tylko trochę szkoda konta, bo już bym się pewnie dawno z ta grą pożegnała po różnych innowacjach, ale reklamy przerastają nawet moja cierpliwość,
      nie podoba mi się próba wymuszania  kupna rubinów
  • zanetta31 (PL1)zanetta31 (PL1) PL1 Posty: 47
    po kolejnych 3 reklamach  postanowiłam że chyba jednak zainwestuje trochę rubinów w gołąbka i zobaczę czy przez ten czas się nic nie zmieni, a ja sobie pogram w coś innego
  • Krzyśko (PL1)Krzyśko (PL1) PL1 Posty: 148
    Aaaaa to już wiem, dlaczego czasem muszę uruchamiać gierkę kilka razy (ładuje się tylko zamek bez menu): bo próbują się wyświetlić reklamy...
    Ale jak już się uruchomi, to reklam brak przez cały dzień (odpowiednia przeglądarka z "dodatkami" :))

Krzyśko @ pl 1
    no i widzicie taką dyskusje zrobiliśmy w odnośni do reklam a administratorzy nic... ignorują to :(
    ignoruja!  czuje sie olana. nie wysluchana.
    a pan zarzadca gry Artysta tylko mnie na priv opieprza! az sie boje ze mi jakas kare dosoli albo do wiezienia zamknie! a tam zimno, glodno. Umre jak nic. 
    Białolica diablico. Pokaż piękne swoje lico. Miły, miły patrz pod nogi. Bo połamiesz zęby, nogi.:-P
  • legendarny krollegendarny krol PL1 Posty: 12
    wg mnie pomysł z reklamy jest dobry dla osób co stworzyły Goodgame. Ja tam nie wiem jak z nimi jest bo se kupiłem jakiś 1-2 miesiące temu ruble z sms i nie miałem ani jednej tej reklamy ale z tego co ludzie mówią ze jak się pojawia co kilka minut to powinny zmienić na nwm np co 30min co 1h.
    Wystarczyła by  jedna reklama jak sie logujemy. Niech nawet  trwa minute, bo wiecej nie zdzierżę. A pozniej niech dadzą spokój.. dopiero co pochowali nam te wnerwiajace reklamy kupna rubli i innych cudów na kiju, żeby teraz  uszczesliwic nas reklamami co 10 minut.
  • Aquilifer (PL1)Aquilifer (PL1) PL1 Posty: 61
    Następny poziom uszczęśliwiania: bloki reklamowe
    np, co jakiś czas po 2-3 reklamy albo rzadziej po 5-10
    i zostanie udostępniona opcja wyboru :smile: 

Aquilifer @ pl 1
  • daniel300 (PL1)daniel300 (PL1) PL1 Posty: 13
    Z tymi reklamai to naprawde  to przesada
  • jeśli chcecie zapobiec reklamom trzeba mieć tryb vip i koniec reklam , na grze można zdobyć czas vip , jeśli masz 70 lvl legendarny itp , zdobywając srebro lub złoto można u kowalskiego zakupić czas vip , jeśli chodzi o lvle poniżej 70 lvla nie mam pojęcia niestety jak to funkcjonuje i czy jest tak samo jak na 70 lvlu , mam nadzieję że trochę pomogłem , ja nie mam problemów z reklamami bo ich nie mam dzięki właśnie miewając vip .
    Mam cichą nadzieję że uda wam się rozwiązać ten problem :) Pozdrawiam wszystkich którzy mają ten problem , jeśli występować będzie to nadal pomimo mając vip to nie wiem jak to działa w takim razie , możliwe że coś się zmieniło .
Sign In to comment.