Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

problem z wozkami.

nie moge wyslac surki z jednego mojego postu.Pojawia sie komunikat ze jak wozki wroca,jednak zadne moje wozki nie sa w drodze.Prosze o pomoc bo jest to denerwujace z gory dziekuje

Odpowiedzi

• Mam ten sam problem od kilku dni.
  • zaden wozek nie wychodzi z post.izamku glownego
  • Mam tak samo, ale tylko z wózkami z drewnem nie działają

• gra staje sie za skomplikowana dla tworcow traca kontrole nad nia
  • Uziemili moje wózki:(

ŁOWCA9 @ pl 1
  • krepel41 (PL1)krepel41 (PL1) PL1 Posty: 23
    niestety ten sam problem z jednego postu 

krepel41 @ pl 1
  • wojti91 (PL1)wojti91 (PL1) PL1 Posty: 1
    również mam ten problem z wózkami
  • U mnie niestety również taki problem występuje nie da się wysyłać wozków z dwóch postów oraz głównego zamku(nawet jeżeli połowa towaru a nie całość)
  • Drakulas (PL1)Drakulas (PL1) PL1 Posty: 90
    krepel41 (PL1) powiedział(a):

nie ma znaczenia z jakiego posterunku problem leży w bonusie jaki daje kasztelan na dodatkowe wózki, wiec żeby można było cokolwiek wysłać z takiego posterunku to należy zmienić główkę kasztelana albo pozostawić tak jak jest ale wysyłać odpowiednio mniej a o ile mniej to już każdy indywidualne musi to sprawdzić :)
  • Drakulas (PL1) powiedział(a):

nie ma znaczenia z jakiego posterunku problem leży w bonusie jaki daje kasztelan na dodatkowe wózki, wiec żeby można było cokolwiek wysłać z takiego posterunku to należy zmienić główkę kasztelana albo pozostawić tak jak jest ale wysyłać odpowiednio mniej a o ile mniej to już każdy indywidualne musi to sprawdzić :)
    masz racje u mnie ten sam problem
    krzychu48 @ de 1
  • Problem z wózkami już od kilku dni.
  • Kejcper (PL1)Kejcper (PL1) PL1 Posty: 2
    Co chwile sa jakies bugi, ten trwa juz od jakiegos czasu, ale naprawic nie ma kto.

szkoda ze nie poswiecaja tyle czasu na polepszanie/ naprawianie gry ile poswiecaja na tworzenie ofert trzepanie kasy od ludzi i wymyslanie nowych eventow...

• CICHY07 (PL1)CICHY07 (PL1) PL1 Posty: 1
    Problem z wózkami od tygodni nie mogę nic wysłać z posta drewienko2.Nikt nic z tym problemem nie robi
  • Drakulas (PL1) powiedział(a):

Pościągane efekty, ale nadal nic ;)
  • miss3 (PL1)miss3 (PL1) PL1 Posty: 15
    nikt z gg tego nie czyta tylko gracze ? do cholery obudzcie sie dalej wozki to wielka niedoroba jak WY :smiley:
    miss @ pl 1
  • Nocna Wilczyca (PL1)Nocna Wilczyca (PL1) PL1 Posty: 137
    edytowano 27.09.2020
    Cóż xD
    W ogłoszeniach wciąż wisi
    "Co nas czeka w sierpniu"

Tymczasem kalendarz *nerwowo rozgląda się* - 27 września

Więc chyba admini umarli.
  • do jasnej xxxxx kiedy naprawią te wózki , szlag człowieka bierze
  • aesileif (PL1)aesileif (PL1) PL1 Posty: 2
    ...do kiedy jeszcze wozki nie beda naprawione? to dosc duze utrudnienie...wiec ruszcie swoje 4 litery...

aesileif @ pl 1
  • aesileif (PL1) powiedział(a):
    ...do kiedy jeszcze wozki nie beda naprawione? to dosc duze utrudnienie...wiec ruszcie swoje 4 litery...

Wózki chodzą tylko pozmieniali parametry....trzeba ustawić inna główkę kasztelana lub wysyłać wózki z mniejsza ilością (między 90-95% napełnienia,trzeba sprawdzić samemu)Oczywiście "kochany support" zapomniał o tym wspomnieć zwykłym graczom!!! Na maile tez nie potrafia odpowiedzieć...bo po co ;(

Sign In to comment.