Strona główna Sugestie, pochwały & krytyka

Promocje i wyskakujace okienka

Witam
Już kiedyś tak było że promki nie dawały grać i znowu powtórka z rozrywki co chwile gra się wiesza bo od 5 do 10 promek naraz wyskakuje czy was coś tam uciska w tych główkach jak ktoś będzie chciał kupić to sobie znajdzie odpowiednią rzecz dla siebie niech się pojawiają ale może tak w tle nie inwazyjnie macie zespół programistów to niech coś wymyśla
Pozdrawiam
SZYDERCA6 @ pl 1

Komentarz

• Olusia12365 (PL1)Olusia12365 (PL1) PL1 Posty: 109
    Zaczynacie się powtarzać :)

• Trzeba do nich list  wysłać wtedy może coś pomoże
  • kgcx (PL1)kgcx (PL1) PL1 Posty: 6
    witam     nie lubie pisac ale napisze pochwala dla supportu  dziekuje bardzo za reklamy jak w tvn i polsat wszystkie ulepszenia itd.  dzieki temu przez 18 mc nic nie kupowania mam duze oszczednosci  chwala wam za to tak trzymac.PS. w temacie reklam to jeszcze nikt sie z supportu nie sie nie wypowiedzial to oznacza ze nic madrego konkretnego nie moga napisac.jeszcze raz dziekuje ze dbacie o moja  mastercard.pozdrowienia
  • SuperKgb (PL1)SuperKgb (PL1) PL1 Posty: 1
    Szyderca6 i masz racje... Te ich smieszne promocje i reklamy normalnie tak gre rozwalaja ze az sie odechciewac grac... Ustawiasz atak a tu nagle 10 okienek wyskauje na raz nim to pochowasz to jest za puzno... Czy nie mozna tego w jakis inny sposob zorganizowac ?? Ludzie ktorzy kupuja to i tak sobie znajda co bedzie chcieli... Nigdy nie kupilem od Was zadnego rubina i nie kupie bo nie na tym gra polega i cala przyjemnosc z gry...
  • RudaRuda Moderator Posty: 350
    W tej chwili mogę jedynie powiedzieć, że sprawa wyskakujących promocji jest w planach Zespołu na ten rok, jednak nie mogę dać konkretnego terminu. 

SuperKgb (PL1) powiedział(a):
    Szyderca6 i masz racje... Te ich smieszne promocje i reklamy normalnie tak gre rozwalaja ze az sie odechciewac grac... Ustawiasz atak a tu nagle 10 okienek wyskauje na raz nim to pochowasz to jest za puzno... Czy nie mozna tego w jakis inny sposob zorganizowac ?? Ludzie ktorzy kupuja to i tak sobie znajda co bedzie chcieli... Nigdy nie kupilem od Was zadnego rubina i nie kupie bo nie na tym gra polega i cala przyjemnosc z gry...
    Przy otwartym oknie ustawiania ataku promocje otwierają się w tle (nie przykrywają tego okienka). Jeżeli zauważasz u siebie taki problem, skontaktuj się z Działem Wsparcia (supportem) w celu sprawdzenia tego błędu.
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Ruda powiedział(a):
    W tej chwili mogę jedynie powiedzieć, że sprawa wyskakujących promocji jest w planach Zespołu na ten rok, jednak nie mogę dać konkretnego terminu. 

Przy otwartym oknie ustawiania ataku promocje otwierają się w tle (nie przykrywają tego okienka). Jeżeli zauważasz u siebie taki problem, skontaktuj się z Działem Wsparcia (supportem) w celu sprawdzenia tego błędu.
    Nie otwierają się ale i tak wiem dokładnie kiedy się pojawiają bo na kilka chwil blokują grę. Kiedy już puszczę atak to zamiast robić coś konstruktywnego! ( na ile to oczywiście możliwe w tym bałaganie jaki zrobiono ) to zamykam 20 000 okienek z durnymi promocjami!!!!!!, które mają za zadanie jedynie!!!! wyciąganie moich ciężko zarobionych pieniędzy. "Taka głupia to ja już nie jestem, może głupia ale taka to już nie." Cytat  ;)
  • RudaRuda Moderator Posty: 350
    NewSmyk (PL1) powiedział(a):
    Ruda powiedział(a):

Nie otwierają się ale i tak wiem dokładnie kiedy się pojawiają bo na kilka chwil blokują grę. Kiedy już puszczę atak to zamiast robić coś konstruktywnego! ( na ile to oczywiście możliwe w tym bałaganie jaki zrobiono ) to zamykam 20 000 okienek z durnymi promocjami!!!!!!, które mają za zadanie jedynie!!!! wyciąganie moich ciężko zarobionych pieniędzy. "Taka głupia to ja już nie jestem, może głupia ale taka to już nie." Cytat  ;)
    Problem jest znany, często zgłaszany, jednak jak wspomniałam wcześniej - jest to w planach na ten rok, ale bez konkretnej daty.
  • filopat (PL1)filopat (PL1) PL1 Posty: 2
    a wprowadzenie HTML 5 to już całkowita bzdura... wiesza kompa
  • Asqelos (PL1)Asqelos (PL1) PL1 Posty: 191
    jak napisałem w innym temacie, to te reklamy blokują grę, przeglądarkę i cały komputer, jak człowiek z nimi sie upora po mniej więcej 20 minutach lub dłuzej, wtedy gra działa normalnie
  • Gra ledwo działa, jedynie co chodzi w miarę dobrze to promocje... działa czy nie kup pan promke
    B3t0n @ pl 1
  • Drakulas (PL1)Drakulas (PL1) PL1 Posty: 74
    Było już pięknie ale powoli sie psuje :) w tej chwili nie wyskakujące promocje ale wyskakujące powiadomienia o zdobytych nagrodach skutecznie blokują ustawienie ataku. 
Sign In to comment.