Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

[Dyskusja] Aktualizacja na Czerwiec

2

Komentarz

• Aquilifer (PL1)Aquilifer (PL1) PL1 Posty: 61
    1979maciejmet (PL1) powiedział(a):
    dla tych co nie mogą znależć nowych ustawień
    Wystarczy kliknąć na  oznaczenie poziomu legendarnego , odpali się menu pierwsze zakładki ustawienia sali legend następnie BUDYNKI SUWERENA  nazwa znajoma?  
    Tak  czułem  , że nasz drogi prezes niczym  starszy brat udzieli kilku dobrych rad ekipie z Hamburga :-)-)-)
    SUWEREN nazwa znajoma ?
    - też pytanie - phy!
    Aquilifer @ pl 1
  • mymol (PL1)mymol (PL1) PL1 Posty: 115
    @Wikiti @Ruda
    czy możecie przenieść do innego tematu wypociny tych dzieciaczków?
    od kłótni i ustawek są inne działy
  • RudaRuda Moderator Posty: 350
    mymol (PL1) powiedział(a):
    @Wikiti @Ruda
    czy możecie przenieść do innego tematu wypociny tych dzieciaczków?
    od kłótni i ustawek są inne działy
    Mają już swój wątek. 
  • RaMbO (INT3)RaMbO (INT3) INT3 Posty: 17
    Ktoś tu wcześniej napisał że np 70/600 oznacza poziom zwykły/legendarny. Na logike to powinno oznaczać lvl 70 z 600, a 600 lvl legendarny oznacza się chyba 70 + 600
    A tu fragment z ogłoszenia:

Po osiągnięciu poziomu 70/600 sali legend otrzymasz możliwość gromadzenia groszaków. Są one dostępne wyłącznie w ramach wydarzeń Ligi Królestwa.

70/600 sali legend, jak byk czyli nie jest to lvl gracza tylko sali. Pomylili sie? haha chyba zbyt często ma to miejsce.
  • Mario 1972 (PL1)Mario 1972 (PL1) PL1 Posty: 134
    Parę lat temu zaczynałem tą grę z myślą o zamku średniowiecznym  i w tym klimacie chciałem grac. Chwała ,honor rycerza wielkie bitwy to mi przyświecało. Pamiętam moją pierwszą obronę zamku jak podekscytowany czekałem na koniec trąbki licząc, że zobaczę jak walczą moi żołnierze na murach.  Obecnie gra zmierza w złym  kierunku zamki graczy wyglądające jak kawałki drzewa , tudzież  jakaś barć, babka  z piasku  jak odciśnięta z foremki  albo rogi wystające z podstawy zielonej mapy. Co to jest ? Dlaczego nie można dać makiet Zbaraża, Wawelu, Ogrodzieńca itp itd.  Co chwila nowe wojsko no ok ale jedzące sam miód? Sory mam sam pasiekę  i temat jest mi bliski ale w grze mnie nie zachwycił . Wymyślcie jeszcze muchy atakujące dla których trzeba zbierać placki krowie  no i krowy by te placki produkowały do tego łąki na ich wypas i będziemy mieli pomieszanie z poplątaniem . Coraz bardziej mi tą grę obrzydzacie.
    marskrzy @ pl 1
    Radek2828 (PL1) powiedział(a):
    marskrzy (PL1) powiedział(a):
    Parę lat temu zaczynałem tą grę z myślą o zamku średniowiecznym  i w tym klimacie chciałem grac. Chwała ,honor rycerza wielkie bitwy to mi przyświecało. Pamiętam moją pierwszą obronę zamku jak podekscytowany czekałem na koniec trąbki licząc, że zobaczę jak walczą moi żołnierze na murach.  Obecnie gra zmierza w złym  kierunku zamki graczy wyglądające jak kawałki drzewa , tudzież  jakaś barć, babka  z piasku  jak odciśnięta z foremki  albo rogi wystające z podstawy zielonej mapy. Co to jest ? Dlaczego nie można dać makiet Zbaraża, Wawelu, Ogrodzieńca itp itd.  Co chwila nowe wojsko no ok ale jedzące sam miód? Sory mam sam pasiekę  i temat jest mi bliski ale w grze mnie nie zachwycił . Wymyślcie jeszcze muchy atakujące dla których trzeba zbierać placki krowie  no i krowy by te placki produkowały do tego łąki na ich wypas i będziemy mieli pomieszanie z poplątaniem . Coraz bardziej mi tą grę obrzydzacie.
    Za marzenia nie karają, ale jak grasz codziennie to znasz gre więc sie utkaj bo tych wypocin nikt nie przeczyta oprocz moderatorów i graczy ktorzy ch*j ci poradzą. Pisz do supportu i nie zasmiecaj szanownego forum nawet jesli do tego jest hahaha
    Sam zobacz jaki masz zamek na szczytach :) Jak by to było średniowiecze, ja bym był prawdziwym władcą  i widziałbym taki zamek to bym pomyślał że jakaś wiedźma mi coś do kielicha dolała i źle widzę haha. No kurde jak z filmu goście goście
    marskrzy @ pl 1
  • marskrzy (PL1) powiedział(a):
    Radek2828 (PL1) powiedział(a):
    marskrzy (PL1) powiedział(a):
    Za marzenia nie karają, ale jak grasz codziennie to znasz gre więc sie utkaj bo tych wypocin nikt nie przeczyta oprocz moderatorów i graczy ktorzy ch*j ci poradzą. Pisz do supportu i nie zasmiecaj szanownego forum nawet jesli do tego jest hahaha
    Sam zobacz jaki masz zamek na szczytach :) Jak by to było średniowiecze, ja bym był prawdziwym władcą  i widziałbym taki zamek to bym pomyślał że jakaś wiedźma mi coś do kielicha dolała i źle widzę haha. No kurde jak z filmu goście goście
    gdzie oni CI dadzą zamek albo raczej wyglądy takie  to nie POlska jest  to jest tylko serwer Polski  więc musieli by na każdy serwer inne wyglądy dawać
  • Loczek17 (PL1)Loczek17 (PL1) PL1 Posty: 16
    edytowano 28.06.2020
    Co się stało z dekoracjami które mieliśmy w magazynie ? Dziś wszystkie zniknęły 
    @Wikiti ???

• lopez11 (PL1)lopez11 (PL1) PL1 Posty: 18
    Moje również i wielu innym, co macie zamiar z tym zrobić???
    lopez11 @ pl 1 - Armia Wikingów
  • Anna2909 (PL1)Anna2909 (PL1) PL1 Posty: 4
    Się pytam gdzie się podziały wszystkie dekorki z magazynu? Nie ma nic...poznikały
  • Krewetka (PL1)Krewetka (PL1) PL1 Posty: 20
    wymiotło wszystkie :(
    Krewetka @ pl 1
  • Właśnie gdzie są dekoracje - nie ma ani jednej w magazynie - to nie fer!!!!! ZEŻARŁO!!!!
    Proszę to przywrócić!
     Zdobywało się je latami - nawet nie można nic ulepszyć !!!!! - te zdobyte parki fuzyjne szlag trafił !!!!!!
  • kto mi czas odda za te dekorki co mogły być podniesione 
    edytowano 29.06.2020
    Takie pytanie czy GGS konsultował promocję  miodów pitnych z prawnikami w świetle ustawy której fragment wklejam poniżej ? Tym bardziej pytam, gdyż grają osoby poniżej 18 roku życia, które bedą się uczyć że miód pitny potrzebny jest do przeżycia i jest czymś dobrym, może wartym spróbowania w realu ? Zakładając konto na grze nowy gracz podaje swój wiek? Weryfikujecie to jakoś ?
    USTAWA z dnia 26 października 1982 r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi
    Art. 131 . 1. Zabrania się na obszarze kraju reklamy i promocji napojów alkoholowych, z wyjątkiem piwa, którego reklama i promocja jest dozwolona, pod warunkiem że:
    1) nie jest kierowana do małoletnich;
    2) nie przedstawia osób małoletnich;
    3) nie łączy spożywania alkoholu ze sprawnością fizyczną bądź kierowaniem pojazdami;
    4) nie zawiera stwierdzeń, że alkohol posiada właściwości lecznicze, jest środkiem stymulującym, uspakajającym lub sposobem rozwiązywania konfliktów osobistych;
    5) nie zachęca do nadmiernego spożycia alkoholu;
    6) nie przedstawia abstynencji lub umiarkowanego spożycia alkoholu w negatywny sposób;
     7) nie podkreśla wysokiej zawartości alkoholu w napojach alkoholowych jako cechy wpływającej pozytywnie na jakość napoju alkoholowego;
     8) nie wywołuje skojarzeń z:
    a) atrakcyjnością seksualną,
    b) relaksem lub wypoczynkiem,
    c) nauką lub pracą,
    d) sukcesem zawodowym lub życiowym
    Nie chcę się mądrzyć  bo prawnikiem nie jestem , jak nie mam racji niech mnie ktoś z błędu wyprowadzi ale wydaje mi się że jakoś na bakier z tym miodem pitnym . 
    Post edited by Mario 1972 (PL1) on
    marskrzy @ pl 1
    no i kolejne pytanie coś nie popitoliliscie z żarłem ?  Mam produkcje ponad 11 000 a byłem jakoś na zero przed tymi  Waszymi naprawami . To juz na stałe  czy będzie kolejny przestój i naprawa ?

marskrzy @ pl 1
  • marskrzy (PL1) powiedział(a):
    no i kolejne pytanie coś nie popitoliliscie z żarłem ?  Mam produkcje ponad 11 000 a byłem jakoś na zero przed tymi  Waszymi naprawami . To juz na stałe  czy będzie kolejny przestój i naprawa ?

odśwież grę
    nie pomaga nawet przeglądarkę wyczyściłem  całą historię pliki cookie tez
    marskrzy @ pl 1
    dobra już wiem zużycie żarła o 1 mniej , jak jedli 4 kromki jedzą teraz 3 :) 
    marskrzy @ pl 1
Sign In to comment.