Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

[Dyskusja] Nowe nagrody w eventach

19

Komentarz

• A ja mam pytani kiedy zmiennokształtni będą dawno ich nie było 
  • A co z medalami chana?Dawniej chociaż można było ich użyć do detronizacji Może by zrobić możliwość ich wymiany na tabliczki? Albo dodać możliwość zakupu końskich sztandarów za nie?

• witam ludzie którzy pracują na tą grą apeluje pilnujcie problemów technicznych i zarazem prosze o przesłanie 60 rubinów za osiągniecie nastepnego poziomu gry ponieważ nie dostałem po raz kolejny jest to fair play, takie rzeczy są niedopuszczalne 

• A ja czekam na nagrody z krain ze spaczeniem mialem z 3500miejsce i nic gowno nagrod nie ma
  • grem (PL1)grem (PL1) PL1 Posty: 35
    Nowa aktualizacja, tak po cichu :), przynajmniej u nas na pl, dodali nowe osiągnięcia, dobrze, może i tak ale i tak ukłon w stronę wyciągnięcia kasy, jak sobie pewnie nie kupisz to  ich nie  będziesz miał, bo jak np. zdobyć wyposażenie z 3 srebrnymi  lub złotymi gwiazdkami :/, no ale to już normalka, teraz to się nic nie zdobędzie w normalny sposób, tylko wydając  kasę a nieraz  i w tym przypadku  nie ma gwarancji że tak będzie.
    grem @ pl 1
  • jula3 (PL1)jula3 (PL1) PL1 Posty: 35
    Ale przyznam cieszę się bardzo ,że chociaż rozpiska eventowa jest ciagle aktualizowana na bieżąco i są tam zawarte terminy których trzymają się ściśle gracze oraz wy zawsze można się rzetelnie przygotować   do np samurajów z dziś 
    jula3 @ pl 1
  • Aroszparnik (PL1)Aroszparnik (PL1) PL1 Posty: 4
    edytowano 29.05.2020
    właśnie xd
    gdzie są samuraje? pomyliło im się coś chyba bo nawet na liście festiwalu wiosennych nocy jest dalej miejsce na samurajów
  • Już mam dosyć tego nomada nie mogę na niego patrzeć :D Wolałbym samuraja ale przyjdzie jeszcze czekać na niego jak widać...
    somaiashir @ pl 1
  • Piccollo (PL1)Piccollo (PL1) PL1 Posty: 54
    somaiashir (PL1) powiedział(a):
    Już mam dosyć tego nomada nie mogę na niego patrzeć :D Wolałbym samuraja ale przyjdzie jeszcze czekać na niego jak widać...
    Chan, którego nie da się gasić to jak samuraj :D ino ikona na mapie inaczej wygląda 
    Pozdrawiam wszystkich czytelników forum
    Mateusz
  • Betica1User (PL1)Betica1User (PL1) PL1 Posty: 126
    To nie bajka, ale fakty:)
    Był już taki czas na tej grze, że kasztelani i dowódcy mieli rewelacyjne parametry, ludzie wydali masę kasy, żeby prześcignąć się w osiągach.... i co? przyszła aktualka, która z tych niebotycznych wartości, obcięła wszystko:)
    no ... może nie wszystko;p kasztelani 90/90 dziedziniec 80, dowódcy również zresetowani.... GGS tłumaczył wtedy, że została zachwiana równowaga w grze i trzeba to zatrzymać. Zatrzymali, fakt, ale tylko na chwilę, znowu poszli w tą samą uliczkę:) Moja rada: rozważnie wydawajcie kasę, jeśli już, żeby się nie okazało, że ją straciliście na skutek nowej aktualizacji:D tak jak to się już zdarzyło:P
    Betica1User @ pl 1
  • dzień dobry przed chwilom zakupiłem losy dostatku i ich nie otrzynmałem prosze jakiegoś moderatora o wsparcie
  • RudaRuda Moderator Posty: 350
    oktawian1203 (PL1) powiedział(a):
    dzień dobry przed chwilom zakupiłem losy dostatku i ich nie otrzynmałem prosze jakiegoś moderatora o wsparcie
    Masz pełne wsparcie moderatorów, ale takie sprawy należy zgłaszać do supportu, czyli... Działu Wsparcia :)
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Przez chwilę sądziła, że oślepłam więc sprawdziłam ponownie i okazało się, że cichaczem zabrano narzędzia, które można było kupić u kowala za złoto. Z pewną naiwnością łudzę się, że to kolejny błąd gry a nie celowe działanie GGE. 
  • jan5811 (PL1)jan5811 (PL1) PL1 Posty: 3
    a co sie stalo z dekorkami w magazynie, wszystkie wymiotlo, mam nadzieje ze wroca :(((
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,225
    Witam, 
    Problem ze znikającymi dekoracjami z magazynu jest znany .
    Zespół już nad tym pracuje 
    Pozdrawiam 
Sign In to comment.