Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Nieskoczone surowce

Mam problem z tym że w głównym zamku w Wielkim Cesarstwie cały czas nieskończenie produkują mi się oliwa, żelazo i szkło jest to niemożliwe bo mam 33 poziom. Pomoże mi ktoś?

Komentarz

• Mantisek (PL1)Mantisek (PL1) PL1 Posty: 41
    Proponuje załączyć ss. Nie każdy rozumie twój problem.
    Prawdopodobna odpowiedź:
    Obstawiam, że za słowem nieskończoność kryje się: ----. 
    Oznacz to, nie masz jeszcze wystarczającego poziomu, żeby produkować te surowce. Z tego co pamiętam to: Płonące piaski są od 35 lvl (tam produkujesz oliwę) a od 45lvl masz ogniste szczyty  (tam produkujesz szkło).

Standardowo w Wielkim cesarstwie [zielonym] nie produkują sie surki specjalne (oliwa, szkło, węgiel), wyjątkiem są niebiescy kasztelani z premią do podstawowych zasobów królestwa i żelazo, bo masz do niego budynki.

Podsumowując: masz "nieskończoność zasobów" a tak naprawdę nie masz ich wcale.
    Pozdrawiam,
    A mnie się nie podoba wasza wredna gęba... Wiecie co? Ja wami każę nakarmić ptaszysko.
    Nadszyszkownik Mantis
  • Mantis (PL1) powiedział(a):
    Prawdopodobna odpowiedź:
    Oznacz to, nie masz jeszcze wystarczającego poziomu, żeby produkować te surowce. Z tego co pamiętam to: Płonące piaski są od 35 lvl (tam produkujesz oliwę) a od 45lvl masz ogniste szczyty  (tam produkujesz szkło).

Standardowo w Wielkim cesarstwie [zielonym] nie produkują sie surki specjalne (oliwa, szkło, węgiel), wyjątkiem są niebiescy kasztelani z premią do podstawowych zasobów królestwa i żelazo, bo masz do niego budynki.

Pozdrawiam,
    mogą się produkować ale tylko od 70 lvl bo wtedy je można wykorzystać ale główka jest taka reliktowa co daje  produkcje podstawach surowców nie wiele  to daje ale jednak daje 
  • Mantisek (PL1)Mantisek (PL1) PL1 Posty: 41
    Lord Piotr08 (PL1) powiedział(a):
    Mantis (PL1) powiedział(a):
    Prawdopodobna odpowiedź:

Pozdrawiam,
    mogą się produkować ale tylko od 70 lvl bo wtedy je można wykorzystać ale główka jest taka reliktowa co daje  produkcje podstawach surowców nie wiele  to daje ale jednak daje 
    Myślałem, że "wyjątkiem są niebiescy kasztelani" wystarczająco to wyczerpuje. 
    A mnie się nie podoba wasza wredna gęba... Wiecie co? Ja wami każę nakarmić ptaszysko.
    Nadszyszkownik Mantis
Sign In to comment.