Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

znikający prezent

Wczoraj w związku z Problemem z inwazją Nomadów wszyscy dostali w ramach rekompensaty prezent. Dziś rano o 10 jeszcze był i zawierał w sobie 10h czasu do odbioru . Pytanie gdzie się podział prezent którego nie mogę znaleść wśród ofert promocyjnych , w których znajdował się rano 

Komentarz

• Krzyśko (PL1)Krzyśko (PL1) PL1 Posty: 148
    Mam podobnie: wczoraj nie miałem czasu, więc chciałem odebrać dzisiaj...
    Wchodzę do prezentów: jest (do odbioru zostało 1:30h), klikam i widzę komunikat:
    "w tej chwili niedostępny - spróbuj za kilka minut" i prezent znika :(
    Krzyśko @ pl 1
  • Gdzie jest mój prezent . Ile jeszcze będę czekać na oddanie go . Niedługo skończą się nomady . 
  • ja ani wczoraj ani dzisiaj prezentu u siebie nie widzialem a przejrzalem skrzynke i oferty 
    chyba nie zasłuzylem na niego :)

GamerArtur @ pl 1
  • Krzyśko (PL1)Krzyśko (PL1) PL1 Posty: 148
    Napisałem do działu wsparcia: właśnie dali "rekompensatę" (trochę zabawek)...
    Krzyśko @ pl 1
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Miałam to samo. Prezent do odbioru w ciągu 24h po prostu zniknął
    Wstyd i żenada
  • grem (PL1)grem (PL1) PL1 Posty: 56
    Też tak miałem, miałem a potem wcięło, nie pisałem do wsparcia bo i tak nawet jak uznają do dadzą to co akurat nie jest już potrzebne lub bezużyteczne, wiele na grze jest przekłamań, co innego wyświetla a inaczej działa choćby wiele razy opisywane przekłamanie z wywiadem (częste łapanie, niezgodne z pokazanym procentem złapania), albo z obcymi i krukami, kiepskie zamki a tłumaczenie niby że to zależy od liczby graczy na serwerze to można sobie między bajki włożyć, i wiele tego typu bajań.
    grem @ pl 1
  • Nie dostałem nagród za Ligę. Co mam zrobić, żeby je dostać?
Sign In to comment.