Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

[Dyskusja] Nowe nagrody w eventach

1810

Komentarz

• Stalin6 (PL1)Stalin6 (PL1) PL1 Posty: 4
    widzę ze suport wali w ciula,jak cała gra ,mam d-ca do samuraja i nomada  co maja peremke , i jak latam innymi dowódcami ,to tyle samo daja tabilczek czy cos podobnego ,czyli gra spada na psy ,dziwie sie lodzia  ze dalej iwenstyja  w ta gre ,bo nic to nie daje 
  • Kamil789 (PL1)Kamil789 (PL1) PL1 Posty: 21
    Wikiti powiedział(a):
    wszewc (PL1) powiedział(a):
    Wikiti, nie chcesz caly czas udzielic odpowiedzi na pytanie co z czesciami stroju dowodcy ktory mozna bylo zdobyc za zdobyte punkty w edycji.
    Dowódce i kasztelana , można zakupić za złote monety , co jakiś czas będą tam się zmieniały Pakiety ubranek

Wikiti,
    pisałaś, że co jakiś czas pakiety dowódców i kasztelanów będą się zmieniały. Minęły prawie 2 miesiące a u Mistrza Kowalskiego dalej te same zestawy. Jak gracze mają skończyć niektórych dowódców, np. "Zbroja onny-bugeishy" czy "Insygnię Wędrownego Najeźdzcy".
    Czekam na odpowiedź.
    Kamil789 @ pl 1
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Stalin6 (PL1) powiedział(a):
    widzę ze suport wali w ciula,jak cała gra ,mam d-ca do samuraja i nomada  co maja peremke , i jak latam innymi dowódcami ,to tyle samo daja tabilczek czy cos podobnego ,czyli gra spada na psy ,dziwie sie lodzia  ze dalej iwenstyja  w ta gre ,bo nic to nie daje 
    Mają premię do walki a nie do ilości zdobywanych tabliczek. Lataj Wojowniczka Feniksa.
  • Kamil789 (PL1)Kamil789 (PL1) PL1 Posty: 21
    Kamil789 (PL1) powiedział(a):
    Wikiti powiedział(a):
    Wikiti, nie chcesz caly czas udzielic odpowiedzi na pytanie co z czesciami stroju dowodcy ktory mozna bylo zdobyc za zdobyte punkty w edycji.
    Dowódce i kasztelana , można zakupić za złote monety , co jakiś czas będą tam się zmieniały Pakiety ubranek

Wikiti,
    pisałaś, że co jakiś czas pakiety dowódców i kasztelanów będą się zmieniały. Minęły prawie 2 miesiące a u Mistrza Kowalskiego dalej te same zestawy. Jak gracze mają skończyć niektórych dowódców, np. "Zbroja onny-bugeishy" czy "Insygnię Wędrownego Najeźdzcy".
    Czekam na odpowiedź.

Wikiti,

odpowiesz? Czy odpowiedź Cię przerosła?
    Kamil789 @ pl 1
  • -mroczny- (PL1)-mroczny- (PL1) PL1 Posty: 10
    Zmiane uważam za bardzo spoko , ponieważ mamy wreszcie możliwość "Wyboru".
  • Wolę tak jak jest teraz kupuje za złoto, lub srebro to co mi pasuje, a nie dostaje kupe zbędnych śmieci.

• Szkoda tylko że ta wojowniczka feniksa (5)kosztuje aż 20 tyś. złota bo trzeba na nią długo zbierać i traci się na tych tarcze które są potrzebne z czasie wojny
  • Moderator pisze ze trzeba 20tys zlota,to teraz oblicz ile musisz zainwestowac zeby zdobyc 20tys zlota??
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • bestan (PL1)bestan (PL1) PL1 Posty: 21
    czy żetony budowy zakupione na zewnętrznych krainach przechodzą na główną?
    bestan @ pl 1
  • bestan (PL1) powiedział(a):
    czy żetony budowy zakupione na zewnętrznych krainach przechodzą na główną?
    nie przechodzą pytałem na supporcie nie przechodą a własnie że szkoda  że nie przechodzą
  • wszewc (PL1)wszewc (PL1) PL1 Posty: 43
    Wikiti powiedział(a):

Wikiti,
    Czekam na odpowiedź.

Wikiti,

odpowiesz? Czy odpowiedź Cię przerosła?
    no ja juz o to pol roku temu pytalem i tez mi powiedziala ze co jakis czas sie nagrody beda zmienialy....... jaki mod, takie info, niestety
  • jula3 (PL1)jula3 (PL1) PL1 Posty: 35
    Puki co to tylko event za horyzontem sie opłaca https://www.youtube.com/watch?v=xyb8nG7666I&t=11s
    jula3 @ pl 1
  • jula3 (PL1) powiedział(a):
    Puki co to tylko event za horyzontem sie opłaca https://www.youtube.com/watch?v=xyb8nG7666I&t=11s
    ta jak sypnie sie kasa heh
    Good Game Farmer lvl 94 :)
  • DragonSlayer00 (PL1) powiedział(a):
    jula3 (PL1) powiedział(a):
    ta jak sypnie sie kasa heh
    zapomiałeś dodać czasem i nockami nie przespanymi 
  • Chciałbym żeby za co 5 miejsce było 300- 500 rubinów oraz więcej jedzenia (żywności) wojska oraz biletów do koła fortuny. Bo kiedyś na kole za 3 bilety był  1 kręcenie a teraz jest za 30 i nie zmienili nagród w eventach! i żeby co tydzień gracz otrzymywał 700 rubinów. To wszystko na górze pomoże tej grze wyjść z tytułu : Mega Kurva gra w której Pay to win to główny wątek
  • Witam, mam pytanie co do niektórych nagród z wielu eventów, które zawierają losy do koła fortuny. Za jeden obrót płaci się 30 losów, a w eventach są one rozdawane starym systemem 3,6,9 itp. Czy tak ma być czy nie zostało to zaktualizowane?
  • wszewc (PL1)wszewc (PL1) PL1 Posty: 43
    szymonkozy (PL1) powiedział(a):
    Witam, mam pytanie co do niektórych nagród z wielu eventów, które zawierają losy do koła fortuny. Za jeden obrót płaci się 30 losów, a w eventach są one rozdawane starym systemem 3,6,9 itp. Czy tak ma być czy nie zostało to zaktualizowane?
    wiadomo o tym od dawna, niestety nikt sie nad tym nie pochylil z suportu, bo i po co? jak mozesz sobie kupic losy za ruble. a jak nie, to zbieraj pare miesiecy, albo i wiecej zebys mogl  w klasyfikacji generalnej kola fortuny zalapac sie na top 100. 
Sign In to comment.