Strona główna Polish Wasze pytania do gry

Serwer testowy

Kiedy znowu planujecie odpalić serwer testowy? No chyba, że jest ale u mnie się nie da 

Komentarz

• NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    PL1 to serwer testowy ;)
  • ale chodzi o serwer, na którym było 500000 rubinów itp.
    Brawo Ty :) 
    Dziękuję za docenienie moich wysiłków na forum :) (bez podtekstów i zupełnie serio). To chyba Twój pierwszy wpis, który nikogo nie obraża i obyło się bez inwektyw. Widzisz, my to wszystko wiemy tylko co z tego ? Osobiście nie będę kruszyć kopii i poświęcać czas i realne pieniądze żeby kopać się z koniem. Tylko szkoda po sześciu latach odejść i zostawić znajomych i przyjaciół. Poza tym to zawsze jakaś odskocznia.
    Noce przesypiam (w końcu ;) ) Namiary do kilku osób mam i sobie czasami pogadamy na tym czy owym komunikatorze  :)
    Ja swojego telefonu też nie dam bo będziesz zawracać doopę :) Nie znam się na torebkach z Lidla więc chyba zabraknie nam wspólnych tematów ;) 
    Subtelnie odpowiem, że czasami zastanawiam się na ch... mi taka gra :smiley: ale widać każdy powinien mieć jakiś nałóg :joy:

• OSADA (PL1)OSADA (PL1) PL1 Posty: 244
    Teams (PL1) powiedział(a):
    NewSmyk (PL1) powiedział(a):
    Noce przesypiam (w końcu ;) ) Namiary do kilku osób mam i sobie czasami pogadamy na tym czy owym komunikatorze  :)
    Ja swojego telefonu też nie dam bo będziesz zawracać doopę :) Nie znam się na torebkach z Lidla więc chyba zabraknie nam wspólnych tematów ;) 
    Subtelnie odpowiem, że czasami zastanawiam się na ch... mi taka gra :smiley: ale widać każdy powinien mieć jakiś nałóg :joy:

Kochanie ? kto tu komu co proponuje ? ja nigdy nie proponuje kobiecie, a biorę jak chcę :)

ale do tematu

napisałem reklamacje do Suppa, że testowali ten zjebany event ze zbieraniem duchów
    bo tylko nasz serwer to dostał a nie inni i chce rekompensaty za piórka co całym sojem zdobywamy
    pisałem w innym temacie, że to test jak za dr Mengele ale chyba nie dotarło
    i co ?
    chcesz wiedzieć co mi odpisali ?
    wkleję, zgodnie z regulaminem, korespondencje bez imion i nazwisk, oraz danych których nie można ujawniać ale treść ? no treść to zasada kopiuj-wklej, taki profesjonalny marketing chyba po licencjacie ale nie po studiach

co to oznacza

a czytam tu na forum znienawidzonego chama jakim był ostatni moderator, który jak też czytam OSADA, nie dziwie sie ze banował frajerstwo, zaczynam go rozumieć, jak bardzo tępym chujem trzeba być by nie zrozumieć tego co dupek pisał

Tu jak i w zakupach TV, albo tych co wciskają pościel po chatach, albo sprzedają maść na szczury, albo maść na większego chuja , tu wielu łykają wszystko co tu opisane jak pelikany na bezrybiu

Jak bardzo trzeba być zjebanym w reprodukcji, by zaufać producentom tej gry i dawać im kasę ?

mam kolejny scren,

kiedy widziałaś taką promocje na kuźnie artów ?

Nigdy

A teraz jest :)

Nasz serwer jest na upadku a cała gra na świecie. Ludzie maja jednak racje, ze skoro na mapie powoli więcej słupów albo ich multikow jak ja, to gra dogorywa a jej producenci wysilają ostatnie poty co by tu jeszcze wycisnąć od głupków

Ano, chuja wycisną, no może poza garstką myślących inaczej oraz tych co dalej mają większe kompleksy w życiu niż chuja jako przyrodzenie.

Są też panny/kobiety oczywiście co by sobie cycki powiększyły, ale robią to za pomocą empaja, no takie życie, przejebane
    Gdyby nie te nie kulturalne słowa to da się to zrozumieć ,to mnie się jak rzep przyczepiłeś bo wstałem w obronie niewinnej osoby .Ty jesteś od krytykowania i robienia z siebie deb... ,a my aby po dyskutować o różnych rzeczach :) Nie wiem dlaczego tak na mnie "jedziesz" i dlaczego tyle piszesz o chu.. itd. :'( Zrozum jedno ja chamstwa nigdy nie toleruje nawet na forach ;) Jak mnie zrozumiesz to pogadamy bez docinek (mam nadzieje)
  • Napisałem pytanie a tu taka wojna XD
    Normalka :) W końcu to gra chyba jeszcze wojenna :joy: 

• jarek500 (PL1)jarek500 (PL1) PL1 Posty: 5
    NewSmyk (PL1) powiedział(a):
    Normalka :) W końcu to gra chyba jeszcze wojenna :joy: 

to gra wojenna ale wojna idzie o to kto kupi więcej rubli 
  • Kiedy znowu będzie otwarty server testowy?

Sign In to comment.