Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

[Dyskusja] Za horyzontem

18

Komentarz

• Tomik (PL1)Tomik (PL1) PL1 Posty: 33
    Wiki swoimi odpowiedziami utrwala mnie w przekonaniu, że nigdy nie miała nic merytorycznego do napisania. 
    Ze zbrojem polecieli w ... jak zorro, tyle w temacie, bo to ze coś tu napiszemy nic nie zmieni , bo moderator jak zwykle nic nie wie, nie zna się, zarobiony jest. 
    Tomek @ pl 1
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,311
    Tomik (PL1) powiedział(a):
    Wiki swoimi odpowiedziami utrwala mnie w przekonaniu, że nigdy nie miała nic merytorycznego do napisania. 
    Ze zbrojem polecieli w ... jak zorro, tyle w temacie, bo to ze coś tu napiszemy nic nie zmieni , bo moderator jak zwykle nic nie wie, nie zna się, zarobiony jest. 
    Ale czego byś oczekiwał ?? 
    Są święta , obóz wyłączony dla wszystkich , więc każdy ma te same możliwości, 
    Gdzie jest napisane że obóz ma być dostępny przez cały okres trwania  wydarzenia ??

Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość , jutro  pewnie się wyjaśni, czy było to zamierzone czy był błąd 

Pozdrawiam  
  • Tak już na koniec, ten gość z Portugalii napewno odczuł brak zbrojmistrza :)) To tak w Świątecznym nastroju na koniec

https://prnt.sc/rym5wr
  • ogame (PL1)ogame (PL1) PL1 Posty: 55
    edytowano 13.04.2020
    xxxxxxx gge, zbrojmistrz znikł w momencie wejścia oferty za kaske na wojo , wiec to było planowane , niestety jak zwykle nikt nie powiadomił graczy o takiej akcji 

Edit by MOD

• Wikiti powiedział(a):
    Ale czego byś oczekiwał ?? 
    Są święta , obóz wyłączony dla wszystkich , więc każdy ma te same możliwości, 
    Gdzie jest napisane że obóz ma być dostępny przez cały okres trwania  wydarzenia ??

Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość , jutro  pewnie się wyjaśni, czy było to zamierzone czy był błąd 

Pozdrawiam  
    Nie wierzę że to napisałaś, każdy ma te same możliwości ? Czas pomyśleć o skończeniu gry.
  • Tomik (PL1)Tomik (PL1) PL1 Posty: 33
    edytowano 13.04.2020
    jak masz rubelki to możesz sobie kupić ofa w ofercie, niestety o defie zapomnieli i tylko możesz otworzyć sobie kolejnego świątecznego  browarka, patrząc jak ubywa wpływów;) A cierpliwości i wyrozumiałości to chyba ciężko oczekiwać, gdy masz świadomość że jesteś robiony w ..... co niestety jest na tej grze nagminne. A cytując klasykę to jutro będzie futro i to dosłownie bo raptem zostało ok 6h tego bałaganu.
    Tomek @ pl 1
  • ogame (PL1)ogame (PL1) PL1 Posty: 55
    edytowano 13.04.2020
    hehe jeszcze cenzurke mi robnią xxxxxx

edit by MOD

Kolejna obraza może skończyć się z blokadą 

• Joanna C (PL1)Joanna C (PL1) PL1 Posty: 18
    Witam.
    Ja jeszcze mimo wszystko chciałabym wrócić do mojej wypowiedzi, bo widzę, że temat zniknięcia zbrojmistrza musi z wyjaśnieniem poczekać do jutra. Chodzi mi o wyrównanie choćby częściowe szans w obronie graczy słabszych przed atakami graczy z poziomami wielokrotnie przewyższającymi ich level. Na zieleni na pszczółkach ta szansa jest i gracz z 70-tym levelem nie może puścić np ataku pszczółek na gracza z 49 levelem. Dlaczego na horyzoncie nie dajecie takiej możliwości?  Gracze rubinowi już na starcie mają profity zalóżmy w postaci lepszego zamku na horyzoncie, który kupią za ruble i tam też mając poziom legendarny mogą pozwolić sobie na lepszych gienków, ładując więcej kasy kupują dodatkowe fale w ataku na co gracz słabszy i z nizszym poziomem nie może sobie pozwolić. Możliwości finansowe graczy są przecież różne, a z drugiej strony nie każdy ma chęci kupować nie wiadomo ile promek, aby od 11 levela dojść w szybkim czasie do 70-tego i dodatkowo za ruble sprawić sobie relikty . Pomyślcie o takich przeciętnych graczach, którzy tam wchodzą, aby coś zyskać bez zbytnich nakładów finansowych i starają się, a gdy widzą, że ich starania mają się nijak do tego jakie są realia horyzontu zniechęcają się.
    Może nie wszyscy zgodzą się ze mną, ale ja należę do grupy graczy przeciętnych i do horyzontu zniechęciłam się bardzo.
    Pozdrawiam.
    Joanna C @ pl 1
  • jajek10 (PL1)jajek10 (PL1) PL1 Posty: 31
    taka sytuacja z brakiem zbrojmistrza to faworyzowanie bogatych , kolejne niestety paskudne i zdaje się wyrachowane postępowanie .... - przykra sprawa  :#
  • Marcus2 (PL1)Marcus2 (PL1) PL1 Posty: 19
    jak masz rubelki to możesz sobie kupić ofa w ofercie, niestety o defie zapomnieli i tylko możesz otworzyć sobie kolejnego świątecznego  browarka, patrząc jak ubywa wpływów;) A cierpliwości i wyrozumiałości to chyba ciężko oczekiwać, gdy masz świadomość że jesteś robiony w ..... co niestety jest na tej grze nagminne. A cytując klasykę to jutro będzie futro i to dosłownie bo raptem zostało ok 6h tego bałaganu.
    Hey, 
    kupiłem premki za 180 pln na rozbudowę zamku i na grzyba mi to teraz kiedy nie ma jak bronić ?
    budowa na szybko koszarów, placów musztry a  i tak nie ma szans na obronę bo brak zabawek 
    sugestia : wszyscy zajmują 1 miejsce sojuszowo i indywidulanie :)
  • majcher66 (PL1)majcher66 (PL1) PL1 Posty: 10
    PODSUMOWANIE

A dlaczego nie ma podsumowania końcowej rozgrywki na horyzoncie ?
    1. Sojuszowe powiedzmy TOP 100
    2. Indywidualne TOP400
  • Layah (PL1)Layah (PL1) PL1 Posty: 39
    popieram w całej rozciągłosci moich przedmówców. przed swietami zbrojmistrz byl po swietach już nie . sławne fer play gge szlag trafil i wyrownywanie szans. no slogan wytraty jak buty 100letniej staruszki.

tylko widze też jedną zależnosc.. gge robi z nami co chce bo kupujemy promki i czekamy na nie jak na zbawienie ... i nei dotyczy to tylko horyzontu 

przestanmy je kupowac , nie inwestujmy kasy w nomada i w horyzont i sprawdzmy co bedzie. ja zlotowki złamanej nie zaplace. 
  • faraon600 (PL1)faraon600 (PL1) PL1 Posty: 98
    edytowano 14.04.2020
    witam a ja mam pytanko  jak to  jest  liczone indywualnie  niby pisze dla funduszu  sojuszu  a tylko ja dostałem ta  nagrode    ,nie powinni  wszyscy dostac  te nagrody   był bym wdzieczny za odp  no z tym zbrojmistrzem  majac 4  miliony monet  mogłem sporo  deff postawic  a tak nie mozna było zakupic  mam nadzieje ze bedzie rekompesata
  • czy jakbym kupił te promki za 6,5k rubli lub za 50k rubli to żetony które są w tej ofercie przechodzą do głównego zamku ?
  • faraon600 (PL1) powiedział(a):
    witam a ja mam pytanko  jak to  jest  liczone indywualnie  niby pisze dla funduszu  sojuszu  a tylko ja dostałem ta  nagrode    ,nie powinni  wszyscy dostac  te nagrody   był bym wdzieczny za odp  no z tym zbrojmistrzem  majac 4  miliony monet  mogłem sporo  deff postawic  a tak nie mozna było zakupic  mam nadzieje ze bedzie rekompesata
    indywidualne są tylko dla ciebie ,a te z klasyfikacji sojusz owej są dla wszystkich 
  • cycu 48 (PL1)cycu 48 (PL1) PL1 Posty: 16
    ta gra to ogólnie zaczeła sie lipna robic nie wspomne o ostatnim horyzoncie ludzie kasy nawydawali a na koniec ich w hui zrobili
  • jajek10 (PL1)jajek10 (PL1) PL1 Posty: 31
    Dlaczego z wydarzenia wracają na konto tylko niewykorzystane rubiny ? Decydując się na wydanie pieniędzy dostajemy również minutki , żetony budowy  , itd...  Proszę o odpowiedź a nie udawanie że pytania nie było .
  • jajek10 (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego z wydarzenia wracają na konto tylko niewykorzystane rubiny ? Decydując się na wydanie pieniędzy dostajemy również minutki , żetony budowy  , itd...  Proszę o odpowiedź a nie udawanie że pytania nie było .
    wiesz dlaczego nie wracją bo ludzie mniej wydawali by kasy to samo przecież z rubinami było to tak samo było by z żetonami gdyby one wracały na zg
  • Za horyzontem mam 2 stolice połaczone z jednym zamkiem a i owszem drugi zamek też mam ale bez stolicy. Można coś z tym zrobić?  Bronienie dwóch stolic może byc trochę problematyczne :)
  • Halo, jest tu ktoś, mamy sobie dać spokój z horyzontem przez te dwie stolice ? Bo z obu ściągane sa wpływy.
Sign In to comment.