Strona główna Sugestie, pochwały & krytyka

Wasze propozycje

W tym temacie zachęcam do dzielenia się propozycjami na tematy nie związane z eventami. 

Komentarz

• pl.1 nie dostaniesz takich bonusow jak na niemieckim  hahah
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • ja to bym chciał takie promki jak wcześniej były bo te to tylko zniechęcają  a nie powodują że chce się je kupić  
  • B L A C K (PL1)B L A C K (PL1) PL1 Posty: 52
    Lord Piotr08 (PL1) powiedział(a):
    ja to bym chciał takie promki jak wcześniej były bo te to tylko zniechęcają  a nie powodują że chce się je kupić  

Jest tak jak napisałeś, kończą mi się zapasy "pomijaków" i będę musiał ograniczyć grę, bo brak pominięć znacznie spowolni grę praktycznie na wszystkich wydarzeniach oprócz Obcych i Kruków. Proszę o przywrócenie starych premek.
  • ziutaltas (PL1)ziutaltas (PL1) PL1 Posty: 94
    A ja bym chciał,żeby podzielili rankingi na poziomy legendarne 0-100,101-200 etc.
    Wiem,że temat był już poruszany wiele razy,ale może w końcu pomysł przejdzie ;)

ziutaltas @ pl 1
  • AdamUser2 (PL1)AdamUser2 (PL1) PL1 Posty: 55
    Przywrócenie podwojenia Rubinów w pierwszy dzień  eventu tak jak zawsze było (a nie tylko te przypisane do graczy)  za rzadko się pokazują.
    Wózek z pominięciami dodaliście  ponownie a jednak haha    ale  dajcie  tyle tych czasówek tyle ile było wcześniej  w tym wózku  a nie jakieś ochłapy.

pozdro AU2 
  • Witam gdzie jak moge zglosic gracza co ukradl wioski
  • wioskę może zabrać każdy jedyną konsekwencją jest wojna
  • Chciałbym byście dali możliwość zdobycia 4 postu skoro i tak dajecie nakładki dające 3k żarcia albo nakładki zwiększające bazowa produkcje jedzenia(21), tak samo z innymi rzeczami najlepsi gracze mają po 100k żarcia  więc dlaczego by nie dać możliwości zdobycia 4 postu
  • Wielu tego chce,a mało o tym pisze na forum więc
    Proponuje zaktualizowanie nagród za topki,bo robienie ich traci pomału sens skoro proponujecie za 5tys rubli dekorke 1000pp.
    Osoba bez większego wysiłku ma o wiele lepszą dekorke,a żeby zdobyć te 400pp na którą trzeba trochu więcej  polata.
    Dlatego proponuje zastąpienie starych dekoracji z topki czymś swieżym nie boginiami natury które upychacie w każdy możliwy event a jakiś unikalnych ładnych które będą miały min 750pp

Proponuje także dodanie 5h w sklepie u ucznia kowalskiego np za 250 srebra za 10 sztuk lub podniesienie limitu kupna pomijaczek 1h i 30min 

Dodatkowo można poprawić nagrody sojuszowe za punkty zdobyte na danym evencie,albo pomnożenie je x10 bo są naprawde liche,albo dodanie czegoś nowego
  • Proponuje,żebyście zaktualizowali sklep nomda i dodali możliwość zakupu flag 6% oraz bomb 44% oraz jakis maszynek defowych na fose cos w stylu "piekielna fosa nomada"
  • Dlaczego goodgame empire umiera? Od kilku lat gra upada, zmiany wprowadzane niszczą przyjemność z gry i są robione pod pieniądze. Nie liczą się gracze, którzy nie chcą wydawać środków. Różnego rodzaje eventy nie różnią się od siebie, są tylko pod inna nazwą, (chan, samuraje), co staję się monotonne i nudne. Na przykład : wydarzenie krwawe kruki, które jest jedynym sposobem na wbicie coraz większego poziomu, (oczywiście krócej), niż budowa i ulepszanie budynków moim zdaniem powinno zostać wprowadzone nowe wydarzenie, w którym można by było zdobywać exp.(dla niższych lvli). Moim zdaniem tytuły powinny być stałe, (oczywiście wiązałoby się z zwiększeniem punktów rycerskości i punktów chwały, do zdobycia danego tytułu). Usunięcie "szczęśliwego grosika" spowodowało, wielką burze i nie zadowolenie ogromnej ilości graczy, ponieważ było to najlepsze posuniecie Goodgame, bo dawało możliwość podwajania ilości rubinów, oczywiście Goodgame zmieniła możliwość dostania grosika za darmo, tylko oferuje za subskrypcje. Kolejnym przykładem jest wprowadzenie, koła niewyobrażalnego dostatku, co faworyzuje po raz kolejny graczy, którzy coś inwestują w grę. I jest mała szansa na trafienie czegoś pożytecznego. Gra powinna zostać zbalansowana, poprzez wprowadzenie, kupna rubinów za monety oraz wprowadzenie innego sposobu zarobku rubinów (niż fortece, misje i wieże). Powinno też zmniejszyć się czas oczekiwania na wygaszenie się fortec do 4 godzin, aby było efektywniejsze i szybsze zdobywanie rubinów. Ulepszanie budynków rubinowych kosztuje za dużo, a budynki takie jak: uniwersytet, kuźnia są niewykorzystywane. Nagrody za tabele w honorze, są śmieszne i niepotrzebne, powinny ulec zmianie. Zostały usunięte premie poziomowe [np.200% do tabliczek na chana], teraz dostępne do kupienia w oddzielnej ofercie w ogóle nieopłacalnej. Ceny wyposażeń, zbroi i zestawów, zwalają z nóg. (mało osób to kupi, bo nikt nie wyda prawie miliona rubinów na kilka srebrnych elementów (i też nie wiadomo skąd ma je wziąć, przecież nie wyda 700zł). Twórcy nie myślą logicznie. Myślę, że gdyby zmniejszyć cenę rubinów, więcej osób by się skusiło na zakup. Wprowadzenie dodatkowych 3 fal było jedną z porażek, ponieważ: - kosztowało strasznie dużo, - było zbyt mocne, - nie zostało wprowadzone nic na obronę przed nią, co skutkowało wybijaniem 30 tysięcy najlepszych jednostek defensywnych jednym atakiem który liczył 5500 tysięcy wojska ofensywnego - potem pojawiła się do kupienia za żetony i po kilku dniach zniknęła ze sklepu mistrza kowalskiego, do poprzedniego za rubiny. Ta gra wpływa na życie i zajmuje zbyt wiele czasu na rozwój konta, przez to ludzie mają dość i odchodzą. Ludzie z supportu, pomagają sojusznikom, dając im rożne oferty za darmo. Co przyczyniło się do totalnego upadku tej gry na twarz. Współpraca gracz-support nie daje szans innym graczom, na przykład na zdobycie 1 miejsca w evencie. Na horyzontach straszne ciężko bez wydawania pieniędzy mowa jest tutaj o wydarzeniu za horyzontem. Powinno zostać to zbalansowane i poprawienie jakości grania, aby stało się to przyjemniejsze i szybsze, Podsumowując, gra jest strasznie pay to win, gracze z gge przenoszą się na forge lub inne gry tego typu, albo definitywnie kończą. Ciągle reklamy kup to, doładuj to, jest przesadne i nie potrzebne, trzeba najpierw skupić się na balansie, a nie na poprawieniu grafiki w okienku z wyprzedażą i dodaniu codziennych pakietów, bo to nawet śmieszne nie jest. Szkoda, że psują tak piękną i cudowną grę, w 2012 roku było o co walczyć, starało się, i wojowało, (teraz to głownie eventy, gra wojenna zamienia się w targ, sprawia wrażenie jakby się kończyła i trzeba na niej jak najwięcej zarobić. Jeśli twórcy będą, dalej iść tym tropem, nie wróżę sukcesu i zarobku. Myślę, że moja praca zostanie doceniona i wpłynie jakoś na to co się obecnie dzieje, albo chociaż wzbudzi przemyślenia. Pozdrawiam Krzysztof 
  • pawelsze (PL1)pawelsze (PL1) PL1 Posty: 17
    Sala legend do konca. Dlaczego upgrade konczy sie na 550. poziomie gdy zostaje jeszcze sporo rozszerzen??
    pawelsze @ skn 1
  • pawelsze (PL1) powiedział(a):
    Sala legend do konca. Dlaczego upgrade konczy sie na 550. poziomie gdy zostaje jeszcze sporo rozszerzen??
    no dali by możliwość podniesienia jej do  800 
  • Endex PRO (PL1)Endex PRO (PL1) PL1 Posty: 179
    B L A C K (PL1) powiedział(a):
    Lord Piotr08 (PL1) powiedział(a):
    ja to bym chciał takie promki jak wcześniej były bo te to tylko zniechęcają  a nie powodują że chce się je kupić  

Jest tak jak napisałeś, kończą mi się zapasy "pomijaków" i będę musiał ograniczyć grę, bo brak pominięć znacznie spowolni grę praktycznie na wszystkich wydarzeniach oprócz Obcych i Kruków. Proszę o przywrócenie starych premek.
    Wózki z pomijaczami są nadal dostępne

Czy jestem najlepszy? Nie

Czy jestem najmocniejszy? Nie

Czy mam przyjemność z gry? Jeszcze ;)

Kasę wydać każdy może, jeden lepiej drugi gorzej 

• wg mnie powinni w eventach zrobić klasyfikację poziomów legendarnych 0 - 100 lvl (legendarny i tak po sto lvl mam 67 lvl i boję się co będzie gdy wejdę w legendarny
    • krzysztofhehe
    • Sojusz Asasynów  <3<3<3
    • 70 level 4 legendarny
  • według mnie powinni nagrody w eventach zmienić  bo teraz to tylko horyzont i zwk się liczy nomadzi kruki obcy  w odstawkę idą już nie potrzebni wszystko na srebro i z srebra to mało co się kupuje
Sign In to comment.