Strona główna Problemy techniczne & bugi

Reset poziomu obozów Nomadów

Witam,
Proszę o sprawdzenie co się dzieje z nomadami, zresetowało wszystkie obozy do wyjściowych poziomów.
Kilka razy w ciągu doby przychodziły powiadomienia o rozpoczęciu wydarzenia. Czy zostanie to poprawione? Wiem że problem dotyczy wielu graczy.
pozdrawiam
Mall

Komentarz

• richard5 (PL1)richard5 (PL1) PL1 Posty: 10
    po paru godzinach atakowane obozy wracają do stanu wyjściowego duża strata czasu i kasy na skany ciekawe jak to zrekompensują ?
  • pinki8 (PL1)pinki8 (PL1) PL1 Posty: 2
    mam to samo
  • u mnie to samo, straciłem trochę skrzynek przez to. Pewnie nie z rekompensują, zapomnijcie. To przecież wina graczy, za poźno się zorientowali smyczy. To pewnie ich wczorajsza konserwacja. Grać się odechciewa 
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,177
    Witam,
    Problem został zgłoszony , lecz na ta chwilę nie mam więcej dla Was informacji , jedyny pozytyw z tej sytuacji Gracze nie tracą aż tyle pominięć 

Pozdrawiam  
  • umnie jest   to samo:)

• miski (PL1)miski (PL1) PL1 Posty: 3
    u mni ereset wystepuje co pare godzin, rozwalaja system nasi opiekunowie od gry
  • jedyny pozytyw to ...... a właściwie nie widzę żadnego !
  • no widzicie jest pozytyw więc nic się nic się nie stało. może tak wprowadzić reset to ludzie więcej skrzynek będą kupowac
  • Witam,
    Gram prawie od początku istnienia tej gry. Widziałem różne rzeczy. Jednak po tylu latach coś takiego jak to co się dzieje obecnie to już jest tragedia i lekceważenie graczy, których ubywa w zastraszającym tempie. Jestem ciekaw ilu graczy dzisiaj zrezygnowało z grania po stratach jakie ich spotkały po przebudzeniu.
    Miałem Nomadów na max - zresetowane! Straty? Kasa i tabliczki, za które kupowałem sztandary dające najwięcej chwały. Zmniejszone ilości przywożonych zasobów i XP. Straty w rankingach. Stracony czas
    Za każdego barona nagle dostaję o ponad 1000 monet mniej.
    Czy ktoś nam to zrekompensuje i w jaki sposób?!
    Odechciewa się grać. Jeśli teraz zrezygnuję to tym razem już na zawsze. Kolejnego zamku już nie wybuduję.
  • problem zgłoszony a nomadzi dalej się resetuja, heh masakra.Jak taka firma może sobie pozwolić na takie błędy. Przecież to jest event który jest już jakiś czas. Na konserwacji było coś w nim grzebanie i zero informacji dla graczy co się zmieniło bo pewnie gracze nie byliby szczęśliwi. 
  • RudaRuda Moderator Posty: 350
    jutro pomiędzy 12:00 a 15:00 będzie hotfix mający na celu wyeliminowanie tych błędów. 
  • majka37 (PL1)majka37 (PL1) PL1 Posty: 13
    troche za póżno
    majka37 @ pl 1
  • No i co, że zgłoszony i może naprawiony - gdzie rekompensaty???
Sign In to comment.