Strona główna Problemy techniczne & bugi

PRZEKLAMANY PROCENT RYZYKA SCHWYTANIA

PeniolLidka (PL1)PeniolLidka (PL1) PL1 Posty: 10
edytowano 19.03.2020 w Problemy techniczne & bugi
Witam serdecznie.

Pytam sie grzecznie co jest grane??
Nie trzeba byc matematykiem zeby policzyc ze na 100 zwiadow w obcym nieudanych mam 40 wiec to napewno nie jest 7% jak podaje gra.

W innych eventach jest podobnie. Pokazuje ryzyko schwytania 5%--7% a wychodzi miedzy 40%-50%

W ostatnim tylko tygodniu stracilem 300 piorek gdzie zawsze mialem wyliczone zeby delikatnie rosly a sie nie tracily.

Prosze o wyjasnienie, naprawe tego bledu i rekompensate piorek,

Dziekuje i pozdrawiam
Post edited by PeniolLidka (PL1) on

Komentarz

• RudaRuda Moderator Posty: 350
    Ryzyko schwytania jest dla pojedynczego zwiadu, wiec możliwość że będziesz w marginesie ryzyka jest zawsze, niezależnie od tego co/kogo skanujesz. To nie jest błąd.
    Jeżeli czujesz się pokrzywdzona z powodu tej losowości zapraszam do podzielenia się tym z Działem Wsparcia, niemniej wątpię, czy otrzymasz zwrot piórek.
  • Co to znaczy zadowolony z losowosci????

Albo jest 7% wiec na 100 zwiadow pwpada 7.

CO TO ZNACZY LOSOWOSC - zeby nie wazne co jest wpisane losuje mi czy ziad ma wpasc czy nie tak?

Niech sobie losuje ale na poziomie procentu jaki podajecie!!!!!!!!!!!!!!!

KPINA I JAWNE OSZUSTWO !!!!!!!!!
  • RudaRuda Moderator Posty: 350
    PeniolLidka (PL1) powiedział(a):

Albo jest 7% wiec na 100 zwiadow pwpada 7.

To oznacza, że przy każdym zwiadzie masz 7% na złapanie. Albo trafisz na to 7% i wpadniesz ze zwiadem, albo trafisz na 93% i zwiad się uda. Nie ma tu znaczenia ilość wykonanych zwiadów.
  • kula40 (PL1)kula40 (PL1) PL1 Posty: 78
    marek74 (PL1) powiedział(a):
    to że na 100 zwidów 40 wpada to nic dziwnego to jest tzw atrakcyjność tej gry GGS nic nie zrobi zeby jak pisałem w innym wątku na 1000 wpadał 1 to wszystko jest zrobione z myślą o nas żebysmy wiedzieli że zwiady wpadaja Q... tylko dlaczego na jakimś durnym ewencie ??????

gracz ktory ma powiedzmy 58 lvl jemu zwiadowcy ida 4minuty i 16 sekund i jeżeli nie ma piorek bo trzeba tak założyć to jezeli mu 3 razy z rzędu nie wejdzie zwiad to na jednym  zamku traci 34 minuty i około 14 sekund czyli może byc tak że nawet straci około 5 h na zrobienie wszystkich 10 zwiadów oj jaka to naprawdę atrakcja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

jak to śmiesznie brzmi jak Ruda napisała, że nie ma znaczenia ilość wykonanych zwiadów żenujące jest znaczenie bo albo trace czas albo piorka 
    na ostatnim evencie straciłem 900 piórek;(
  • Dziekuje za opinie i ciekawe wypowiedzi :)

Oczywiscie kazdy ma racje po troszku oprocz Rudej;0

Moja droga w wyliczaniu procentow nie ma mowy o losowosci a tutaj jak piszesz zostal on wprowadzony.

Procent to procent- jest wyliczany z danej liczby i nie ma tutaj miejsca na losowosc:)

Pijac wodke 40 %procent z mieszanej z cola nie da sie wypic tylko coli czyli 0% alkoholu:):)
    (przynajmniej ja tak nie umiem- i nie chce umiec:))

Dzieki za opinie i pozdrawiam:)
  • wszewc (PL1)wszewc (PL1) PL1 Posty: 40
    PeniolLidka (PL1) powiedział(a):
    Dziekuje za opinie i ciekawe wypowiedzi :)

Oczywiscie kazdy ma racje po troszku oprocz Rudej;0

Moja droga w wyliczaniu procentow nie ma mowy o losowosci a tutaj jak piszesz zostal on wprowadzony.

Procent to procent- jest wyliczany z danej liczby i nie ma tutaj miejsca na losowosc:)

Pijac wodke 40 %procent z mieszanej z cola nie da sie wypic tylko coli czyli 0% alkoholu:):)
    (przynajmniej ja tak nie umiem- i nie chce umiec:))

Dzieki za opinie i pozdrawiam:)
    pieknie powiedziane..................... pozdrawiam!!!!
Sign In to comment.