Strona główna Sugestie, pochwały & krytyka

Wasze propozycje (eventy)

RudaRuda Moderator Posty: 350
edytowano 12.02.2020 w Sugestie, pochwały & krytyka
W tym temacie zapraszam do przedstawiania swoich propozycji dotyczących aktualnych eventów. W celu łatwiejszej nawigacji proszę o oznaczanie eventów w ten sposób:
[WoR] - Obcy Najeźdźcy
[BoB] - Inwazja Kruków
[NI] - Nomadowie
[SI] - Inwazja Samurajów
[WoB] - Berimond (kraina)
[IoB] - Inwazja Berimondu
[P] - Podziemia
[C] - Władca Cierni
[W] - Wybrzeże Mieczowe
[Z] - Zmiennokształtni
[OR] - Zewnętrzne krainy
[BoH] - Za horyzontem

Przypominam o konkretnych wypowiedziach. Wszelkie narzekania proszę umieszczać w tym temacie https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/371245/jojczenie-i-narzekanie-na-kazdy-temat/p1?new=

Post edited by Ruda on

Komentarz

• B L A C K (PL1)B L A C K (PL1) PL1 Posty: 54
    [WoR] - Obcy Najeźdźcy - poproszę o zamki z większą ilością obrońców.
    [BoB] - Inwazja Kruków - poproszę o zamki z większą ilością obrońców.
    [NI] - Nomadowie - po wycofaniu pominięć czasowych przy zakupie rubinów pozyskanie dużych pominięć (5 i 24 godziny) stało się dużym problemem, a przez to wywoływanie gniewu poważnie utrudnione. Wiem, że są w/w pominięcia w specjalnych ofertach, ale w stosunku do tego co było stały się bardzo drogie, proszę o tańsze oferty na duże pomijaki, a że jest to problem widać przynajmniej w moim sojuszu po osiąganym poziomie obozu chana i 2/3 lvl niżej w stosunku do poprzedniego systemu zakupowego.
    [SI] - Inwazja Samurajów - w wyprzedażach poproszę zmniejszyć czas premii, ale za to można byłoby podnieść % i tak np zamiast 250% przez 8 godzin 500% przez 4 godziny, bo kupując każda ofertę trzeba siedzieć 8 godzin, oczywiście można nie siedzieć ale szkoda straconego czasu z premią.
    [WoB] - Berimond (kraina) - fajnie byłoby gdyby można było mieć trochę więcej wojska.
    [IoB] - Inwazja Berimondu - czekam chyba jak reszta na wydarzenie bo nie wiadomo czy kupować w nieskończoność bustery reputacji czy nie, czyli poproszę o info, bo może szkoda wydawać srebro u Kowala.
    [P] - Podziemia - byłem (chyba) tam raz dawno temu i nawet nie pamiętam co tam jest :)
    [C] - Władca Cierni - j/w
    [W] - Wybrzeże Mieczowe - poproszę o zwiększenie możliwości zdobywania większej ilości pereł, teraz za to co tam się zdobywa niewiele można kupić.
    [Z] - Zmiennokształtni - poproszę o jakieś nowe rzeczy w sklepie zmiennokształtnych bo tak naprawdę nie ma za bardzo co tam kupić

• [WoR]-obcy najeźdźcy -proszę o zamki zwiększą ilością obrony,i zwiększę częstotliwości wpadania takich zamków
    [BoB]-Inwazja kruków -proszę o zamki zwiększą ilością obrony,i zwiększę częstotliwości wpadania takich zamków
    [Ni]-po wycofaniu pominięć czasowych przy zakupie rubinów pozyskanie dużych pominięć (5 i 24 godziny) stało się dużym problemem, a przez to wywoływanie gniewu poważnie utrudnione. Wiem, że są w/w pominięcia w specjalnych ofertach, ale w stosunku do tego co było stały się bardzo drogie, proszę o tańsze oferty na duże pomijaki, a że jest to problem widać przynajmniej w moim sojuszu po osiąganym poziomie obozu chana i 2/3 lvl niżej w stosunku do poprzedniego systemu zakupowego
    [Si]- obniżyć obronę zamków daiymio bo są za duże straty z wojskiem na reszta tak jak j/w
    [WoB]- dać lepsze nagrody za top 100 ,top 50 i top 1
    [loB]- czekam na to wydarzenie dość sporo czasu ale Ci dowódcy już u mnie warci nie będą chyba że zamiast nich dacie jakiś ciekawy zestaw reliktowy.3x4
    [P]-dawno mnie tam nie było to nie pamiętam co tam było ale chyba był jakiś słaby dowódca to można by zrobić jakiegoś reliktowego i jakieś dobre dekorki 3x4
    [C]- j/w
    [W]-Wybrzeże Mieczowe - poproszę o zwiększenie możliwości zdobywania większej ilości pereł, teraz za to co tam się zdobywa niewiele można kupić i jakieś lepsze dekorki 3x4
    [Z]-Zmiennokształtni - poproszę o jakieś nowe rzeczy w sklepie zmiennokształtnych bo tak naprawdę nie ma za bardzo co tam kupić.Można by dodać jakieś nowe zestawy np te reliktów ,zrób coś jak unikaty mają czyli zestawy dające dodatkowe parametry

A co do promocji to lepsze były te starsze gdzie ilość nagród byłą zależna od kupowania rubinów a nie tak jak teraz mniej dostajesz więcej płacisz mnie to już zniechęciło od kupowania rubli a co dopiero od promek dziś kupiłem ale tak szczerze to już moja ostania promka
    Proszę zapytać, przekazać sugestię czy dałoby się tak zrobić, żeby można było przesuwać dowódców tak jak wojsko w kolejce szkolenia.

Proszę poprosić o podwyższenie limitów pominięć czasowych 30 i 60 minutowych.
  • yahagi (PL1)yahagi (PL1) PL1 Posty: 28
    Mam propozycje odnośnie ucznia kowalskiego.

Skoro za srebrne monety można kupic losy do Koła Fortuny to za zlote powinno byc choc kilka losów do Koła Niewyobrażalnego Dostatku. 
  • [NI]
    [SI]
    Powiedzcie proszę jaki jest sens i cel takiego robotycznego klikania na pomijacze, jakos nie czerpię z tego przyjemności a o ile wiem każda gra powinna relaksować.
    proszę pomysleć nad takim rozwiązaniem w którym wszystkie posiadane czasówki sumują się a po każdym ataku obóz się restartuje pobierając z puli minutek tyle ile potrzeba.
    Moim zdaniem opcja z ciągłym wyklikiwaniem nic nie daje wprowadza tylko automatyzm, ta gra i tak już zabrała bardzo dużo zwłaszcza tym którzy nie zaglądają do sklepiku więc proszę o przemyślene tego tematu.
    Jest jeszcze bardzo bardzo dużo takich małych acz dokuczliwych upierdliwości, które nie mają uzasadnienia nawet finansowego a wyglądają na niechlujstwo lub złośliwość ale to już sagę o tym mozna napisać:)
    pozdrawiam
  • Pusinka (PL1)Pusinka (PL1) PL1 Posty: 1
    BoB - Chciałbym aby była szybsza możliwość zdobywania srebra i złota w liście nagród niż od lvl 70.
    WoR - Również chciałbym szybszą możliwość otrzymywania srebra i złota niż od lvl 70.
  • robert28031 (PL1)robert28031 (PL1) PL1 Posty: 112
    yahagi (PL1) powiedział(a):
    Mam propozycje odnośnie ucznia kowalskiego.

Skoro za srebrne monety można kupic losy do Koła Fortuny to za zlote powinno byc choc kilka losów do Koła Niewyobrażalnego Dostatku. 

he he to polecialas slonce po bandzie przeciez jakby tak zrobili to nie beda mogli spac po nocach ze im tyle kasy bokiem ucieka a jak przeboleja I zrobia to te zalote przez rok bedziesz zbierac zeby jeden los kupic :))))
    robert28031 @ pl 1
  • mymol (PL1)mymol (PL1) PL1 Posty: 102
    marek74 (PL1) powiedział(a):
    [WoR] - Obcy Najeźdźcy
    [BoB] - Inwazja Kruków wpis bedzie dotyczył jednego i drugiego: 1 ) zamki do 8k w ilości co najmniej 10 na ewent, 2) brak nieudanych zwiadów, 3) tylko def na zamkach, 4) żeby były przypisane poziomy legendarne w końcu, 5) naliczanie punktów do rankingu nie po przez chwałę tylko jakie chorągwie są uzyte czyli 1% = 1 punkt podobnie jak naliczanie punktów do turnieju sojuszy
    to ja jeszcze poproszę bańke rubli i darmowe losy co niedzielę,

Niewielu jest przygotowanych do walki, większość jest przygotowana na to że będą walczyć inni.
  • Marek masz racje to sa dobre propozycje bo dlaczego mialoby tak nie byc?
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • RudaRuda Moderator Posty: 350
    Sugestie dotyczące Nomadów i Samurajów, jak również propozycja przesuwania dowódców zostały przekazane do dalszej analizy przez Zespół.  Uprzedzając pytania i pretensje - mogę zgłosić tylko 3 propozycje tygodniowo. W dalszym ciągu czekam na propozycje dotyczące Kruków/Obcych, bo póki co są to "propozycje", które Zespół już zna i da odpowiedź, którą również znacie.
    Ruda powiedział(a):
    (...)W dalszym ciągu czekam na propozycje dotyczące Kruków/Obcych, bo póki co są to "propozycje", które Zespół już zna i da odpowiedź, którą również znacie.

Chcemy tylko tak jak gracze na niemieckim serwerze mieć na Kruku i Obcych zamki z większą ilością obrony, jeżeli to jest niemożliwe z niewiadomych powodów to poprosimy więcej różnych ogonów, flag i sztandarów z premią chwały, proszę tylko dobrze przekazać, że więcej flag itp. nie znaczy drożej  :p bo relatywnie drogo to już jest jak nie wiem co
    Powoli nam się tu off topic robi. Proszę zatem w tym wątku skupić się wyłącznie na eventach.

Dodatkowo:
    [OR] - Zewnętrzne Krainy
    [BoH] - Za horyzontem.

Przypominam, że od narzekania jest inny temat (link w pierwszym poście), wszelkie bugi i awarie zgłaszamy w odpowiednim dziale. Z góry dzięki :)
  • paka33 (PL1)paka33 (PL1) PL1 Posty: 169
    Mam pytanie w kwestii naliczania punktów nomada w wydarzeniu miesięcznym...

Kiedy w końcu jakiś geniusz z GGS-u wpadnie na to, żebyśmy nie musieli klikać po te 160 ogonów tylko po to, żeby nam naliczyło 3 punkty w miesięcznym?
    Naprawdę nie idzie napisać kilku linijek poprawki, żeby zliczało nam to sumarycznie?
    Gracze w nomku zdobywają po kilkadziesiąt czy nawet po kilkaset tysi tabliczek podczas eventu.
    No i na koniec zaczyna się klikanie...
    Przecież można to zrobić tak, by całą operację załatwić kilkoma zaledwie kliknięciami.

Pomijam już fakt, że jest to totalnie bezsensowna czynność.
    Gracze są odciągani od samej gry i tracą czas na bezmyślne klikanie.
    Generowane jest sztucznie obciążenie samej gry - a z płynnością to tu jeszcze daleko do doskonałości.

Nie wiem czy było to wcześniej zgłaszane do twórców gry. Jeśli tak - to chyba pora na przypomnienie o problemie.
    paka33 @ 5
    Raczej nie było to zgłaszane. Oczywiście niebawem zostanie :)
Sign In to comment.