Strona główna Wasze pytania do gry

Czy da się zrobić screena z ataku, który już się skończył?

W skrócie: w czasie mojej nieobecności w grze najechał mnie gość o poranku 17.01.2020, wywołując w ten sposób wojnę. W rewanżu najechałem go dzisiaj - 18.01.2020 ja (przegrałem atak! :smile: ) . Napisał do mnie chyba ich szef i żąda screena,że jego gracz zaatakował mnie pierwszy. Przesłałem mu screena z raportem z najazdu na mnie a on powiada, że nadal nie wie, czy to jego gracz, bo nie przesłałem mu screena z samego ataku.
PYTANIE zatem brzmi: czy jest możliwość zrobienia screena z ataku na mnie, który to atak był 36 godzin wcześniej?
Będę wdzięczny, bo gość mi grozi, że mnie spalą, bo "trzeba trzymać się zasad". A przecież nie ja wywołałem tę wojnę!!!
Vlatko @ pl 1

Komentarz

• WikitiWikiti Moderator Posty: 1,212
    Witaj,
    W raporcie masz nazwę gracza atakującego .
     Więc ta korona mija się z prawdą 

Pozdrawiam 
  • Olusia12365 (PL1)Olusia12365 (PL1) PL1 Posty: 109
    Vlatko (PL1) powiedział(a):
    W skrócie: w czasie mojej nieobecności w grze najechał mnie gość o poranku 17.01.2020, wywołując w ten sposób wojnę. W rewanżu najechałem go dzisiaj - 18.01.2020 ja (przegrałem atak! :smile: ) . Napisał do mnie chyba ich szef i żąda screena,że jego gracz zaatakował mnie pierwszy. Przesłałem mu screena z raportem z najazdu na mnie a on powiada, że nadal nie wie, czy to jego gracz, bo nie przesłałem mu screena z samego ataku.
    PYTANIE zatem brzmi: czy jest możliwość zrobienia screena z ataku na mnie, który to atak był 36 godzin wcześniej?
    Będę wdzięczny, bo gość mi grozi, że mnie spalą, bo "trzeba trzymać się zasad". A przecież nie ja wywołałem tę wojnę!!!

Generalnie, zasada jest taka, że jak ktoś Cię zaatakuje, to z marszu robisz screena i sobie go "chowasz" do jakiegoś folderu i trzymasz ;) Samego screena robisz dokładnie z środka raportu - jego zawartość, czyli musisz go otworzyć :P ale to chyba wiesz.

Po za tym, pomocna czasami może być historia sojuszu. Dość często przy bitwie są pkt chwały, a więc, godzina zdobycia pkt chwały, jeśli zostałeś zaatakowany, będzie się pokrywała co do minuty z wybuchnięciem wojny ;) W ten sposób wiemy kto został zaatakowany... nie wiemy tylko kto to zrobił, ale jako dowód w sprawie tego, kto wywołał wojnę, to jest wystarczający.

No i oczywiście komunikaty przy wybuchnięciu wojny... typu: "Członek Twojego sojuszu został zaatakowany". To też jest ważne. Więc jak ktoś Ci wciska kit, że nie masz dowodów i że Ty pierwszy poleciałeś... to ewidentnie kombinuje ;) i to jego należałoby spalić za kombinatorstwo i brak uczciwości.

A top tip... jak się nie możesz dogadać z koroną, dyplomatą, czy tam kimkolwiek... postrasz opiekunami :D na niektórych to działa.

Miłego!

Sign In to comment.