Strona główna Polish Wasze pytania do gry

Wyprzedaż premki

Te nowe wyprzedaże z premkami na nomada itp to ma być żart ? ilość pomijaczy 40szt .... premka na 4h a pomijaczy tyle co kot napłakał kto to wymyślił?
http://prntscr.com/qnfh61

Komentarz

• moderatorzy w polsce mysla ze kazdy  wydaje kase tylko na gre . ze  gra empire to jakas wazna jest i w ogole.    To juz  przestalo miec takie znaczenie, ja gram ze free 1 h  dziennie i sie przygladam .Bardzo zabawne jest to jak czyta sie wpisy na forum . O zmianach ktore powstaly tylko dla budowniczych majacych pragnienie i rzadze rozbudowy swoich wlosci .haha
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • już lepsze były te co były wczęsniej bo te to lipa
  • Premia do Rubinów,wózek z pominięciami,premia do tabliczek nomada,premia go gniewu-medali chana  ????   Gdzie to jest  nawet to zabraliście ?!   To co jest w tych wyprzedażach  to sobie w buty możecie wsadzić !!!
    Czas skończyć z ta durną grą   co aktualka to coraz gorzej jest    oszuści i naciągacze !!!
  • jestem podobnego zdania teraz to pojechali. wczesniej kupujac rubiny dostawalo sie pelno dodatkow a teraz nie wiem co to ma byc. po co te ankiety jak wy nie wyciagacie z nich wnioskow. wogole nie sluchacie graczy.

jestem w tej grze od miesiaca i jestem coraz bardziej wk..... wasza jedyna szansa na biznes to utrzymac starych graczy bo nowi szybko odejda gdzie indziej , marchewke sadzic bo tam beda ich powaznie traktowac. wy nawet tego nie potraficie podnoszac ceny zamiast obnizajac. jak widac na forum to ludziom konczy sie juz cierpliwosc

• no ja chociaz sie tylko narazie przygladam to musze wyrazic sie pozytywnie ze zmiana promek i wyprzedazy to chyba cos dobrego jest bo duzo tego .

• zanetta31 (PL1)zanetta31 (PL1) PL1 Posty: 47
    również chciałam podziękować za tak pozytywną zmianę, nie dość że kasę zaoszczędzę, to i czas :), bardzo się staracie o dobro klienta, nawet jakby człowieka czasem poniosło, to po zerknięciu w oferty  ochłonie
  • zobacza na raporcie przychodow, moze ktos na gorze w koncu sie zainteresuje tym co sie dzieje jak na koncie bedzie bida

• Wreszcie mogę powiedzieć, że jestem wolnym człowiekiem, skutecznie odzwyczajacie mnie od wydawania realnych pieniążków w tą jakże schodzącą na dno grę ;) Dziękuję i pozdrawiam 
  • proponowalbym zeby wszystkie promocje itp.znajdowalyby sie w ikonie wyprzedaz, tam powinno znajdowac sie wszystko co zwiazane z promocjami+ inne informacje.Bo jedna ikona nikomu napewno zbytnio nie przeszkadza ale jak to sie mialo i dzieje teraz to jest kilka ikon ustawionych w rzedzie pionowym jedna pod druga.Problem zaczyna sie wtedy jak ktos urzywa   laptop z mniejszym monitorem  ,mala rozdzielczocia ekranu i wtedy te ikony stanowia problem.  Wiec Wikiti czy to zla propozycja zeby umiescic wszystkie ikony w jednej ikonie
    wyprzedaz ??? O tym pisal juz 1rok wczesniej i chyba nie tylko ja.

• Niech wiedzą że już stracili 520 zł bo tyle miałem wydać na rubiny z promkami na chana lub samuraja
  • ja mialem 60zl na berimondzie ale nie bylo to myslalem ze na glownym wydam ale tez lipa to jednak nie wydam. Moze niewiele przy Lord Piotr08 (PL1) ale tez sa w plecy

• @Wikiti @Ruda

Czyli teraz to co wprowadzili nie bedzię z tym zmian wcześniejsze premki etapowe nie powrócą ?
  • wszewc (PL1)wszewc (PL1) PL1 Posty: 43
    teraz plac osobno za ruble i osobno za maszyny.

kasa, kasa, tylko to sie liczy!!!!
Sign In to comment.