Strona główna Polish Wasze pytania do gry

Premia gniewu

Witam, czy premia gniewu została trwale skasowana?

Komentarz

• na to wygląda ale moderatorzy jak zwykle milczą @Wikiti @Ruda
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,311
    Witam ,
    Premie nie zostały skasowane,
    Teraz znajdują się w Wyprzedaży , nie będzie już skrzynek i wyskakujących okienek, na które Gracze narzekali

Pozdrawiam 
  • zanetta31 (PL1)zanetta31 (PL1) PL1 Posty: 47
    to co mi się rzuciło w oczy to w tych ofertach  z wyprzedaży co są, to brak premii do gniewu, za mało czasówek  i brak rubli, forma  jak dla mnie mogłaby taka być zamiast okienek, ale nie z taką ofertą
  • B L A C K (PL1)B L A C K (PL1) PL1 Posty: 61
    Dziękuje za odpowiedź, ale pytałem o premię do gniewu, której teraz nigdzie nie ma :( dlatego zapytam jeszcze raz, czy zakup premii do gniewu zniknął bezpowrotnie?
  • Widać że na zarobku nim tylko zależy bo teraz albo wydasz kasę na promkę albo jak chcesz ruble na coś ważnego to musisz sobie oddzielenie kupić więc mają zarobek 2x większy
    edytowano 15.01.2020
    Lord Piotr08 (PL1) powiedział(a):
    Widać że na zarobku nim tylko zależy bo teraz albo wydasz kasę na promkę albo jak chcesz ruble na coś ważnego to musisz sobie oddzielenie kupić więc mają zarobek 2x większy

To się zmieni z rublami bo teraz prawie nikt samych rubli nie kupuje, szybko to zobaczą, że kasa się nie zgadza i coś wykminią:P
  • B L A C K (PL1) powiedział(a):
    Lord Piotr08 (PL1) powiedział(a):
    Widać że na zarobku nim tylko zależy bo teraz albo wydasz kasę na promkę albo jak chcesz ruble na coś ważnego to musisz sobie oddzielenie kupić więc mają zarobek 2x większy

To się zmieni z rublami bo teraz prawie nikt samych rubli nie kupuje, szybko to zobaczą, że kasa się nie zgadza i coś wykminią:P
    Byle to zmienili bo to tragedia z tym jest 
  • Przy poprzedniej formie premek za 35 zł można było zdobyć ok 1000 czasówek 30 min, 400 X 1h i po kilkanaście po 5h lub 24h. Do tego premie na 4h/2h 300 procent, 30k rubli troche woja i sporo więcej zabawek na wydarzenie. A teraz to jakaś kpina, to co oferują w tej wyprzedaży. Moim zdaniem oferują z 10 razy miej niz wcześniej. Tylko kasa, kasa, kasa to się dla nich liczy.

Ta gra schodzi na psy
    @Wikiti proszę przeczytaj mój 1 wpis i odpowiedz, z góry serdecznie dziękuję.
    B L A C K (PL1) powiedział(a):
    Dziękuje za odpowiedź, ale pytałem o premię do gniewu, której teraz nigdzie nie ma :( dlatego zapytam jeszcze raz, czy zakup premii do gniewu zniknął bezpowrotnie?
    Witaj,
    Premie w wyprzedaży  będą się zmieniać , na ta chwilę nie jestem wstanie powiedzieć co jaki czas 

Pozdrawiam 
    Dziękuję za odpowiedź, proszę przekaż info do centrali, że ludzie bardzo mocno są wkurzeni na te nowe premki, które krótko mówiąc są dziadowskie, pozdrawiam.
    B L A C K (PL1) powiedział(a):
    Dziękuję za odpowiedź, proszę przekaż info do centrali, że ludzie bardzo mocno są wkurzeni na te nowe premki, które krótko mówiąc są dziadowskie, pozdrawiam.
    Zawsze staramy się przekazać każdą sugestie(opinie) 

Pozdrawiam  
  • 1Grzesiek28 (PL1)1Grzesiek28 (PL1) PL1 Posty: 56
    edytowano 15.01.2020

jest godzina 22.20 i mam 4 oferty w pionie zaslanajace mi mape tak jak bylo wczesniej kolejno

wyprzedaz

oferta specjalna

prime time dla sojuszu

oferta czasowa

to co sie zmienilo wikiti?

z tego co wiem gracze narzekali na te slupki i dalej sa. powyciagaliscie tylko to co bylo korzystne dla graczy

• wszewc (PL1)wszewc (PL1) PL1 Posty: 43
    edytowano 17.01.2020
    bo teraz masz osobno placic za ruble i osobno za maszynki, premie tabliczek i chwały, podwyżka 100 procent, to jest kpina. pod plaszczykiem usuniecia slupkow z reklamami usunieto to na co gracze najczesciej wydawali real kase.......................... kolejny raz zakpili sobie z nas. a slupki na pol ekranu, jak staly tak stoja.

Sign In to comment.