Strona główna Sugestie, pochwały & krytyka

OBCY, KRUKI i Wikiti

marek74 (PL1)marek74 (PL1) PL1 Posty: 49
edytowano 29.12.2019 w Sugestie, pochwały & krytyka
"Witam,

Z tego co widzę , temat zmierza donikąd , tak jak już wspominałam wcześniej, każdy dostaje te same Aktualizacje , gramy na Serwerze PL1 i każdy ma takie same warunki gry...

Życzę wam Szczęśliwego Nowego Roku, Szampańskiego Sylwestra

Tak więc dużo optymizmu
i wiary w pogodne jutro życzy Wikiti "

Wikiti jak smiesz pisać że temat "DETRONIZACJA - jedna wielka ściema"  zmierza do nikąd!!! a mam pytanie co zrobiłaś w temacie by na serwerze PL1 zamki obcych czy kruków, jakie mają niemcy, były na polskim serwerze???? najlatwiej niewdzięczny temat zamknąć bo odpowiedzi poprostu nie masz. dlaczego tylko piszesz to co ci osoba z GGSu pisze.
ile grasz w tą grę że graczy z długim stażem traktujesz jak śmieci niczym GGS. 
dla mnie to niewyobrażalne ze można napisac ze wszystko jest tak samo a screeny to chyba z nieba wziąłem otrząsnij się Wikiti bo na takie jak Ty mowi się i pisze po prostu że jesteś jedną wielką xxxxxx 
na 100% obiecuję ze bedę wklejal screeny na innych forach i zobaczymy czy tylko serwer PL1 jest oszukiwany 

Q.... co za ludzie prowadzą to forum 

Edit by Mod
Post edited by Wikiti on
«13

Komentarz

• ihasia (PL1)ihasia (PL1) PL1 Posty: 29

Z reguły nie jestem czepialska, moze czasem zgryzliwa i delikatnie wredna..aczkolwiek muszę się dzisiaj czepiać słów Wikti.

".. każdy dostaje te same Aktualizacje , gramy na Serwerze PL1 i każdy ma takie same warunki gry..."

Myślę, że dobrze zrozumiałam. Mamy nie jęczeć, bo na serwerze PL1 jestesmy wszyscy równi. Czyli jednak droga Wikti nam rację przyznała, zapewnie nie świadomie, iż są serwerki lepsze i gorsze. Najwyraźniej na PL1 zarabiają najmniej. Sięgać dziatwa do kiebzy.. 🤣 🤦‍♀️

Pozdrawiam i szampanskiego sylwestra twórcom ggs, oby wam bąbelki nosem poszły. Tssss

Białolica diablico. Pokaż piękne swoje lico. Miły, miły patrz pod nogi. Bo połamiesz zęby, nogi.:-P
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,200
    ihasia (PL1) powiedział(a):

Z reguły nie jestem czepialska, moze czasem zgryzliwa i delikatnie wredna..aczkolwiek muszę się dzisiaj czepiać słów Wikti.

".. każdy dostaje te same Aktualizacje , gramy na Serwerze PL1 i każdy ma takie same warunki gry..."

Myślę, że dobrze zrozumiałam. Mamy nie jęczeć, bo na serwerze PL1 jestesmy wszyscy równi. Czyli jednak droga Wikti nam rację przyznała, zapewnie nie świadomie, iż są serwerki lepsze i gorsze. Najwyraźniej na PL1 zarabiają najmniej. Sięgać dziatwa do kiebzy.. 🤣 🤦‍♀️

Pozdrawiam i szampanskiego sylwestra twórcom ggs, oby wam bąbelki nosem poszły. Tssss

Nie ma lepszych i gorszych Serwerów każdy serwer otrzymuje te same aktualizacje , nawet w tym samym czasie 
    tak jak wspomniałam już niejednokrotnie, to ze ktoś na naszym forum się nie chwali nie znaczy że nie ma u nas dużych zamków ,
    Więc proszę nie dublować tematów i nie robić sztucznej afery  z czegoś co nie ma miejsca  
  • paka33 (PL1)paka33 (PL1) PL1 Posty: 168
    Droga Wikiti!

Szanuję Twój wysiłek jako moderatorki forum ale obawiam się, że bronisz straconej sprawy.
    Przez wiele miesięcy nikt ze znajomych graczy nie trafił zamku powyżej 3k.
    Czyli co - mamy pecha?

Twierdzisz, że jesteś zwykłym graczem na naszym serwerze.
    No to utnij proszę te dyskusję. Pokaż proszę swoje rapki (lub koleżanek/kolegów z soja) gdzie macie te duże zamki. No bo rozumiem, że macie w każdej edycji takie?

paka33 @ 5
    Musicie pamiętać , wszystkie sugestie Graczy są przekazywane do odpowiednich osób, więc nie jest to zależne od nas Moderatorów , co i kiedy zostanie zmienione . wiec proszę nie mieć pretensji do nas (Moderatorów)  że na wszystko nie możemy wam odpowiedzieć , jesteśmy tylko łącznikiem Gracz vs GGE

Pozdrawiam  
  • 2500 to mój najlepszy wynik (woja w zamku) nie pamiętam już od kiedy a to po detronizacji
  • ihasia (PL1)ihasia (PL1) PL1 Posty: 29
    Wikti- nikt tego nie neguje. Zdajemy sobie sprawe, ze jestes tylko lacznikiem, ale tez graczem- i sama dobrze wiesz jak jest- wiesz, ze mamy racje. Moze nie wypada Ci jako moderatorowi sie do tego przyznac. Rozumiem. Nam chodzi o sprawiedliwosc. O Zwyczajna szczerosc a nie mydlenie oczu, powtarzaniem w kolko tego samego. Mysle, ze gdyby ktos na grze mial takie zamki jak na serwerze niemieckim, pokazal by nam je- i sprawa bylaby jasna. Ale zwroc uwage na to, iz tam takie zamki sa czyms normalnym, u nas niestety normalne sa zamki po 500 woja.. to nie przypadek. Szkoda tylko ze ggs nie szanuje swoich graczy. Moim zdaniem to bardzo nieuczciwe z ich strony. Z drugiej strony wy jako moderatorzy moglibyscie stanac za swoimi, sprobowac chociaz wyjasnic sprawe. Nie wiem jak wyglada wasza wspolpraca z ggs. Byc moze dostajecie suche teksty do tlumaczenia i wrzucenia na forum, a na kazde pytanie ta sama odpowiedz z automatu. Wyjasnij nam prosze jak to wyglada. 
    Pozdrawiam i zycze wszystkim szczesliwego nowego roku. 
    Białolica diablico. Pokaż piękne swoje lico. Miły, miły patrz pod nogi. Bo połamiesz zęby, nogi.:-P
    Tak jak już było wspominane w nie jednym temacie, My jako Moderatorzy przesyłamy Wasze, Graczy sugestie .

A to czy coś będzie wprowadzone i kiedy, niestety nie mamy na to wpływu 

Pozdrawiam  
  • oczywiscie trzeba kiedys sie otrzasnac i ja to zrobilem .poddalem posty i czekam .nic sie nie zmieni to grac nie bede.to empire bardzo absorbuje a to juz nie jest takie fajne. Jak przeczytam ze na pl1 jest tak samo jak na d1 to pomysle o powrocie do gry.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    łomotimaszineri (PL1) powiedział(a):
    oczywiscie trzeba kiedys sie otrzasnac i ja to zrobilem .poddalem posty i czekam .nic sie nie zmieni to grac nie bede.to empire bardzo absorbuje a to juz nie jest takie fajne. Jak przeczytam ze na pl1 jest tak samo jak na d1 to pomysle o powrocie do gry.
    masz rację, to klasyczny wyścig szczurów gdzie i tak rządzi pay to win, ani zabawy ani satysfakcji. Ja już dawno odpuściłam, wchodzę pogadać z ludźmi i coś tam poklikać ale to nie jest gra. 
  • Drakulas (PL1)Drakulas (PL1) PL1 Posty: 74
    od sławetnej aktualizacji ,od kiedy miało być tak dobrze to u mnie największy obcy to ten :
    http://prntscr.com/qil0q9
    na 200 albo 300 ataków zawsze ten sam co edycja kruka albo obcego to ciągle ten sam to samo wojsko wymieszane z ta sama ilością offa na 1770 całego wojska 160 to off
    drugi to trochę ponad 1500 i trzeci to trochę ponad 1000 cala reszta to 500+
    ale co najśmieszniejsze to zawsze te niby "grubaski" są identyczne 
  • Drakulas (PL1) powiedział(a):
    od sławetnej aktualizacji ,od kiedy miało być tak dobrze to u mnie największy obcy to ten :
    http://prntscr.com/qil0q9
    na 200 albo 300 ataków zawsze ten sam co edycja kruka albo obcego to ciągle ten sam to samo wojsko wymieszane z ta sama ilością offa na 1770 całego wojska 160 to off
    drugi to trochę ponad 1500 i trzeci to trochę ponad 1000 cala reszta to 500+
    ale co najśmieszniejsze to zawsze te niby "grubaski" są identyczne 
    U mnie jest tak samo u reszty świata pewnie też jeszcze nie było zamku gdzie by było więcej niż 1770 wojska lub więcej niż 1500 , nawet ustawienie jest w nich takie same
  • marskrzy (PL1)marskrzy (PL1) PL1 Posty: 107
    Super ogłoszenie :
    Stań u boku swego króla Eryka, który poprowadzi wojska do walki! Czy znajdziesz się wśród jego poddanych na czele szarży? Nadszedł czas próby – maszerujemy po chwałę i honor!. Honor???????? Od kiedy hahaha
    marskrzy @ pl 1
  • Drakulas (PL1)Drakulas (PL1) PL1 Posty: 74
    i powtórka z rozrywki kolejny zamek 1778 wymieszany z offem i trochę ochotników
     http://prntscr.com/qjlxzx
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Drakulas (PL1) powiedział(a):
    i powtórka z rozrywki kolejny zamek 1778 wymieszany z offem i trochę ochotników
     http://prntscr.com/qjlxzx
    To wygląda na standard, u mnie w sojuszu jest dokładnie to samo. Ostatnio coraz częściej pojawia się off na Krukach i Obcych. Zamek 1500 szt z czego połowa to off. 
  • dlatego to jest tylko lipa , ile mozna klepac biede??
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
Ta dyskusja została zamknięta.