Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Zakup rubinów i dodatki

Uprzednio dokonałem uzupełnienia oferty poziomowanej oraz kilku innych . Po dokonaniu zakupu rubinów w ilości 37,5 tyś, powinienem otrzymać dodatkowe nagrody za zakup tak jak było ustalone za 6,5 -15-30 tyś. rubinów , lecz owych nagród nie otrzymałem , pasek wyznaczający próg nagrody nie załadował się tak jak powinienem przez co i nagrody również nie dobyły. Czuję się oszukany i mam nadzieję ,że otrzymam należną pomoc.

Komentarz

• Dołączam załącznik
  • jar6 (PL1)jar6 (PL1) PL1 Posty: 20
    gina rubiny i wojsko narzedzia co sie dzieje
    jar6 @ pl 1
  • dzis dokonałem zakupu  rubinów dwa razy za 104.99 zł w godzinie miedzy 7;30-8;30  i znowu lipa jak zawsze ostatnio kaske pobieraja a zakupu nie widac o co tu chodzi?
  • marcin26051984 (PL1) powiedział(a):
    dzis dokonałem zakupu  rubinów dwa razy za 104.99 zł w godzinie miedzy 7;30-8;30  i znowu lipa jak zawsze ostatnio kaske pobieraja a zakupu nie widac o co tu chodzi?
    moze ci promki wygasły zanim kupiłeś
  • HeavyDeadpool (PL1)HeavyDeadpool (PL1) PL1 Posty: 5
    edytowano 30.12.2019
    wczoraj 29.12.2019 zakupiłem 15 tysięcy rubinów, bo miałem jeszcze ofertę z początku którą można było kupić tylko raz. Było dużo ilości wojska, rubinów zasobów i dekoracje. Był też żuraw budowlany. była nieograniczona czasowo. po zakupie okazało się, że z tej oferty nic nie dostałem. było 50tysięcy rubinów, 2 tysiące woja, zasoby oraz dekoracje. proszę o szybką pomoc w tym. zdjęcia nie zrobiłem, bo nie wiedziałem że tak może być.

Post edited by HeavyDeadpool (PL1) on
  • Witam. Zakupiłam dziś rubiny, w promocji otrzymałam m.in. 250 % otrzymywanej chwały przez 6 godzin, lecz ta promka do chwały nie działa. Za atak otrzymuję tyle pkt chwały co dotychczas. Proszę o pomoc. 
  • nMadzialenka (PL1) powiedział(a):
    Witam. Zakupiłam dziś rubiny, w promocji otrzymałam m.in. 250 % otrzymywanej chwały przez 6 godzin, lecz ta promka do chwały nie działa. Za atak otrzymuję tyle pkt chwały co dotychczas. Proszę o pomoc. 
    apisz do supporu chodź na odpowiedź sobie trochę poczekasz ,ja czekam już od 23.12.19 i dalej nic nie odzyskałem co straciłem
Sign In to comment.