Strona główna Wojny sojusznicze & sparingi Graczy

wojna pół żartem, pół serio ;p

13»

Komentarz

• Betica1User (PL1)Betica1User (PL1) PL1 Posty: 126
    Zastanawiałam się , czy warto odpowiedzieć.... Jednak warto, bo wierzę w ludzi ;)

po pierwsze
    Dziwne jest to, że osoba , która nie bierze udziału w wojnie zabiera głos w tej sprawie. (wARriors to chyba szkółka)

po drugie

zmień środowisko, bo ciągle Ci coś miauczy, szczeka, o ludzkiej mowie zapomniałeś.A polski język jest bardzo bogaty i można wyrazić swoje emocje, bez ubliżania i poniżania kogokolwiek, pod warunkiem, że się to umie.

po trzecie, nie płaczę, tylko otrzepuję brokat, z tych którzy uważają, że ich linia jest jedyną słuszną.

Betica1User @ pl 1
  • Pio19tras95 (PL1)Pio19tras95 (PL1) PL1 Posty: 118
    edytowano 29.12.2019
    A kto mi zabroni, Wy? pamiętajmy iż mamy demokrację, więc się będę wypowiadał jeżeli mam kaprys o kim chce, jak chce i ile zechcę..
    Dziwnę również jest to, że taki duży sojusz jak Wasz narzeka na ataki w wigilię, jakieś tam małe po 300 - 500 woja. Jeżeli chodzi o miauczenie, szczekanie.. nie nie muszę zmieniać środowiska mimo, że mamy bogaty słownik to nie każdy może zrozumieć inne określenia  ;)  ;) nie miej jednak żalu...
    rozumiem nie jest to zabawne? okeeey, czyli " wojna (pół serio, pół żartem) " to kłamstwo, jest serio... - boję się  :disappointed:
    Szkółka mówisz jakaś wariors - nie znam soja nie mogę też znaleźć takiego albo edytuj wpis i popraw - proszę.
    zamiast latać słupami możesz odpalić, miejsca mam dużo wokół siebie zapraszam. - wiesz co będzie za chwilę więc mi .... - no mało mnie to obchodzi czy zdążycie kijka mi wbić  :D 
    przykład słupka przewinęło się ich parę i ten opis.. mmmm.... miodek na me oczy 

http://prntscr.com/qh3eei

" papryczka chilli nadchodzi będzie ostro " narazie to nic nie było 

http://prntscr.com/qh3euz

itd.itp.... :)

ooo a kuku 

http://prntscr.com/qh3g9c

a mówią tam gdzieś, że cio...tki się biją na sabotki.

godzin wklejać mi się nie chce ale mogę.. o 2:28 się zaczęło a ktoś tam przysnął już po 8:00 - oby mu się klawisz od klawiatury w oko nie wbił  :D 
    Czy nie Wasze? - jak nie Wasze to przepraszam.. taki dziwny zbieg okoliczności.
    Dużo czytelników tutaj zagląda więc myślę, że zwiększanie zasobów słów może skutkować tym, że ktoś czegoś nie zrozumie :) .... bez urazy już się nie złość, Ty to pojmiesz wszystko zapewne znasz mnie :wink:

taki cytacik.. jeżeli wiesz co znaczy ironia - zresztą wiki przed nosem teraz - oczywiście wikipedia 
    " świąteczny potwór we mnie
    budzi sie raz na dekadę
    wiem, wiem ziomuś to rzadko
    słyszę jak narzekacie
    więc, w stadzie raźniej
    nie jestem tu dziś sam
    jaraj sie jak Kurdystan
    chu* ci w barszcz
    siekiera ci prosto na twarz
    7 leci
    ekipa śpiewa kolędy, chór abortowanych dzieci
    cały świecisz po Czarnobylu, na ch** ci choinka
    odpocznij, wyluzuj, ___?__ skoczy po drinka
    ekipa starych szmat
    nie będzie pierwszej gwiazdki
    twój dzieciak wjeżdża w kryształ
    niczym w śnieżne zaspy
    świetnie, patrzysz czy już wleciał Mikołaj
    na niebie zamiast niego trójgłowy król ___?__
    Mikołaj stroi elf twojej siostrze w nocy
    wpierw stroi by następnie zrobić pochwę z głowy
    ten EP rozp***
    tak więc ze szczęścia sie posrasz
    nie będzie niespodzianek jak Bruce ___?__ w dzień ojca
    w święta tak nie można
    kur*** mogę wszystko
    Rudolf przedawkował, piana z ryja___?__
    hej dziewczynko, wiem ze lubisz dinozaury więc,
    twego ojca dziś wy**** pterodaktyl z AIDS
    co za pech, oby pleśń ci zęby zjadła
    a całą planetę pokrył zimna mrok,
    życzę ci byś wykrwawił sie przez genitalia (co?)
    wesołej apokalipsy życzy Piotras " 
    Pio19tras95 @ pl 1
  • mymol (PL1)mymol (PL1) PL1 Posty: 90

Piotrek ty już dzisiaj nie pijesz ;)

@Betica1User (PL1) Proponuje zamknąć temat, który z satyrycznego staje się coraz ostrzejszy

Niewielu jest przygotowanych do walki, większość jest przygotowana na to że będą walczyć inni.
  • Betica1User (PL1)Betica1User (PL1) PL1 Posty: 126
    edytowano 29.12.2019
    to co dałeś, nie dotyczy LW WL ani mnie i tyle w temacie.
    Język polski, trudna język ;)

I proszę moderatora o zamknięcie tematu, bo bzdur i kloacznych określeń nie znoszę. A widzę , że takie tu zawitały.
    Betica1User @ pl 1
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,201
    Zgodnie z prośbą Autora, zamykam 
Ta dyskusja została zamknięta.