Strona główna Sugestie, pochwały & krytyka

Reklamy,premie

Jak już wiadomo wyskakuje nam wiele okienek z promocjami itp i to po prawej stronie ekranu. Może tak wrzucić wszystkie promki na lewą stronę pod monety?? Będzie bardziej przejrzysta gra bo aktualnie te okienka sporo zasłaniają czasem nawet uniemożliwiają ataki itp.
Co Wy na to?

Komentarz

• Olusia12365 (PL1)Olusia12365 (PL1) PL1 Posty: 115
    Pomysł niezły, jak każdy inny dotyczący tego typu rzeczy, a i wielokrotnie była już o tym mowa... jak widać po ostatniej aktualizacji reklamy nadal są, tak jak były, a wielokrotne prośby o zrobienie porządku z reklamami, odbijają się jak od ściany, więc nie wiem, czy jest nadal jakikolwiek sens poruszać ten temat ;)

• RudaRuda Moderator Posty: 350
    Sugestie zostały przekazane wyżej, z informacji zwrotnej wynika, że są prowadzone intensywne prace nad tym problemem.
  • Olusia12365 (PL1)Olusia12365 (PL1) PL1 Posty: 115
    Ruda powiedział(a):
    Sugestie zostały przekazane wyżej, z informacji zwrotnej wynika, że są prowadzone intensywne prace nad tym problemem.
    Szczerze :D rozbawiły mnie dwa słowa w powyżej wypowiedzi drogiej pani Moderator - "intensywne prace" :D
    Skargi są już bardzo długo... to jak oni prowadzą ponoć "intensywne prace", to oni tą grę już od początku piszą, czy jak?
    Bo wydaje mi się, że z poziomu programowania takiej gry zrobienie jednej rubryczki na reklamy, aby:
    - nie zajmowały pół ekranu, bo nieraz zajmują tyle miejsca http://prntscr.com/pubqj1   a wtedy idzie się wściec, bo zasłania znaczną część treści ekranu...
    - nie wyskakiwały co 5 minut, wszystkie na raz bo:
    * ścinają grę
    * blokują możliwości (np przy lataniu masówek na obozy samurajów/nomadów
    * są po prostu wnerwiające

Ten argument też już wielokrotnie padł:
    Jak ktoś będzie chciał, to sobie zajrzy do tej rubryczki, więc drodzy Twórcy Gry i odpowiedzialni za takie rzeczy ludzie - nie bójcie się, że stracicie stały dopływ kasy, bo Ci co kupowali - będą kupować nadal :)

Przestańcie być nastawieni na swoje portfele, zróbcie też coś dla nas, graczy, a będzie nas więcej :)

Wiem, że ludzie są w dzisiejszych czasach strasznie roszczeniowi i uważają, że wszystko im się należy... ale taka mała rzecz? Komu ona nie przeszkadza? (Pytanie retoryczne)

;)

• https://prnt.sc/pvddag

zmiany widze nie ma  ,mozna dostac oczoplåsu
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • p.f-85 (PL1)p.f-85 (PL1) PL1 Posty: 19

ciekawe   chyba  mam  tylko  kupować promki
    ale  po co  mi   promka  jak w  mapę  trudno  trafic
  • marrr62 (PL1)marrr62 (PL1) PL1 Posty: 6
    Wypraszam sobie wysyłanie ofert(reklam) na moje konto pocztowe na grze.
    Znikają mi ważne informacje, a wasze reklamy nie znikają(bo trzeba kliknąć)
    To co robicie jest bardzo uciążliwe.(i mocno wkur.....)

• WikitiWikiti Moderator Posty: 1,212
    marrr62 (PL1) powiedział(a):
    Wypraszam sobie wysyłanie ofert(reklam) na moje konto pocztowe na grze.
    Znikają mi ważne informacje, a wasze reklamy nie znikają(bo trzeba kliknąć)
    To co robicie jest bardzo uciążliwe.(i mocno wkur.....)

"Możesz przestać otrzymywać nasz newsletter w dowolnym momencie w przyszłości, po prostu informując nas, że chcesz anulować subskrypcję. Możesz to łatwo zrobić, korzystając z linku na dole każdego z przesyłanych przez nas komunikatów lub korzystając z naszego formularza pomocy. Niestety, nie możesz oddzielnie zażądać anulowania usługodawcy, który wysyła newsletter lub anulowania dla celów analizy statystycznej. Jeżeli chcesz anulować, musisz anulować całą subskrypcję."
  • renia3333 (PL1)renia3333 (PL1) PL1 Posty: 94
    Drogi Supporcie

Chcecie żebyśmy się fajnie bawili .......to posłuchajcie naszych próśb
    1. e venty- wydarzenia- esencje liga królestw krainy berimond- tak zasłaniają technika. koła fortuny i reszte pod zamkiem ze trudno trafić żeby coś wykonać
    2 środek promocje- tak samo 

może by ktoś końcu przeniósł to wszystko w inne miejsce - nie likwidował TYLKO przeniósł

ile będziemy prosić

Renia
  • im sie wydaje ze jak zastawia caly ekran reklamami to wtedy nie bedziesz widzial gry tylko reklamy i ciagle kupowal jedna za druga.  Bo wydaje mi sie ze malo sprytny moderator ktory sam gra , pewnie juz dawno zauwazyl ze te REKLAMY to lipa jest . Ale oni udaja ze nic nie widza , bo jak zaczna nas wspierac to ggs hamburg wysle ich na bezrobocie. hahah
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • Hejka, mam problem

Niestety nie mam zdjęcia ale te skrzynki reklamowe premii zajęły mi pionowy słupek jeśli chciałem coś zbudować to się nie dało bo te premii przeszkadzały !

Sign In to comment.