Detronizacja - Czyli jedna wielka ściema ;)

158

Komentarz

• OSADA (PL1)OSADA (PL1) Posty: 241PL1

Moze jakaś firma wykupi GGS i naprawi GGE bo te harpie tylko reklamy i promki robią..... :/

• WikitiWikiti Posty: 1,004Moderator
    WALDI 03 (PL1) powiedział(a):
    pierniczysz panie bym rzekł.
    Przestałem detronizować nawet za ruble bo taki sam zamek za ruble dostać lub mniejszy to wielka ściema. 
    Gdzie k.... to wsparcie jak piszesz . Ściema panie ściema!!!!
    Masz pan dać co najmniej taki sam ilościowo a nie k... mniejsze za zapłatę . 
    k... - kolego ale ktoś niech czyta jak chce :(

Nie ma możliwości , by za rubiny przy pierwszej fortyfikacji danego zamku, dostać mniej wojska
    Więc prosiłabym , byś nie pisał nieprawdziwych informacji
  • Piotrec (PL1)Piotrec (PL1) Posty: 68PL1
    Wikiti powiedział(a):
    Equilibriium (PL1) powiedział(a):
    DragonSlayer00 (PL1) powiedział(a):
    Jan dawno juz mówił ze to nie są gracze:) tylko boty:)
    A co ma to do rzeczy skoro obiecywali że sytuacja z obcymi/krukami ilościa defa na za zamkach się zmieni a tym czasem się pogorszyło ...
    Ja rozumiem że to taka natura , by narzekać :)
    Ale wracając do tematu , duże zamki oczywiście się też trafiają .
    Wcześniej gracze narzekali że są tylko zamki 300-500 , teraz każdy ma możliwość Detronizacji , poprzez wygnanie lub fortyfikowanie W jednym jak i w drugi przypadku taki zamek dostanie wsparcie , więc wszystko zależne jest od gracza nie od losu :) Czyli aktywny gracz jest wstanie więcej chwały zdobyć w nowym trybie niżeli wcześniej
    Aktywny,czyli taki co ładuje rubcie na grubo hehe
  • ihasia (PL1)ihasia (PL1) Posty: 29PL1

Wychodzi na to, że trzeba szturmem skoczyć na serwer DE. Założyć zameczki i grać tam. Tu zgasić światło, zamknąć bramy na klucz i wrzucić klucz do fosy😂

Białolica diablico. Pokaż piękne swoje lico. Miły, miły patrz pod nogi. Bo połamiesz zęby, nogi.:-P
  • marek74 (PL1)marek74 (PL1) Posty: 36PL1
    i znowu obcy kruki temat wraca jak bumerang

mam prośbę i pytanie do Ciebie Wikiti abyś dowiedziała sie od GGSu dlaczego na Polskim serwerze nie ma zamków kruków czy obcych 8 k czyli 8000, chyba nic trudnego dowiedzieć się o co tak naprawde chodzi że na PL1 nie ma takich zamków a na serwerze niemieckim graczom takie zamki wpadają jak mi 500 !!!!!!
  • ja mysle ze to co my tu mamy na pl serwerze zależy od moderatorów i w wiekszej czesci od zarządców,kierownictwa pl.1 serwer . A na niemieckim serwerze jest tak jak powinno byc ,poprostu bawisz sie grą. A na serwerze pl.1 jest tak jak wszedzie w calej eu że polak polaka skubie jak tylko może. Bo czym jest ciągłe podnoszenie limitów i beznadziejne nagrody??czy tak samo jest na serwerze  de.1
    czyli niemieckim??Tam napewno nie ma takiej monotonnej lipy. Też zauważyłem że tamta ekipa moderatorów nas tak nie skubała,bo było Robo i ngrody i dużo wszystkiego.Teraz cigle jest czegos mniej.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • mymol (PL1)mymol (PL1) Posty: 73PL1
    łomotimaszineri (PL1) powiedział(a):
    ja mysle ze to co my tu mamy na pl serwerze zależy od moderatorów i w wiekszej czesci od zarządców,kierownictwa pl.1 serwer . A na niemieckim serwerze jest tak jak powinno byc ,poprostu bawisz sie grą. A na serwerze pl.1 jest tak jak wszedzie w calej eu że polak polaka skubie jak tylko może. Bo czym jest ciągłe podnoszenie limitów i beznadziejne nagrody??czy tak samo jest na serwerze  de.1
    czyli niemieckim??Tam napewno nie ma takiej monotonnej lipy. Też zauważyłem że tamta ekipa moderatorów nas tak nie skubała,bo było Robo i ngrody i dużo wszystkiego.Teraz cigle jest czegos mniej.
    Moderatorzy zajmują się tylko forum nie mają żadnego wpływu na grę
    Wszystkich nie wkurzę 
    ale próbować warto
  • Ale zarząd czyli ktoś kto zarządza Godgame Empire na terenie PL już tak.

• ihasia (PL1)ihasia (PL1) Posty: 29PL1
    z ciekawosci chyba sobie zameczek na de postawie , a co
    Białolica diablico. Pokaż piękne swoje lico. Miły, miły patrz pod nogi. Bo połamiesz zęby, nogi.:-P
  • https://prnt.sc/prxne6
    Czy mnie interesuje taka reklama?
    w ogole nie . Wiec pokiego czorta ten spam???

marek74 (PL1) powiedział(a):

mam prośbę i pytanie do Ciebie Wikiti abyś dowiedziała sie od GGSu dlaczego na Polskim serwerze nie ma zamków kruków czy obcych 8 k czyli 8000, chyba nic trudnego dowiedzieć się o co tak naprawde chodzi że na PL1 nie ma takich zamków a na serwerze niemieckim graczom takie zamki wpadają jak mi 500 !!!!!!
    Witaj, marek74
    Na wszystkich serwerach  (prócz testowych) jest ta sama aktualizacja  , więc serwer Niemiecki czy też Polski , mają taką samą wersje Obcych, Kruków 

Pozdrawiam 
    ja mysle ze to co my tu mamy na pl serwerze zależy od moderatorów i w wiekszej czesci od zarządców,kierownictwa pl.1 serwer . A na niemieckim serwerze jest tak jak powinno byc ,poprostu bawisz sie grą. A na serwerze pl.1 jest tak jak wszedzie w calej eu że polak polaka skubie jak tylko może. Bo czym jest ciągłe podnoszenie limitów i beznadziejne nagrody??czy tak samo jest na serwerze  de.1

Odpowiedź taka sama jak dla kolegi wyżej, Wszystkie serwery dostają to samo , więc prosiłabym byś nie pisał nieprawdy , że jakiś serwer ma coś czego nie ma PL1 :)
    Bo to mogę podciągnąć pod buntowanie społeczności. A to się może już wiązać z blokadą 

Pozdrawiam 
  • Ja do buntu  nigdy nie podrzegalem, tylko sygnaly sa z roznych miejsc , a na serwerze niemieckim graja tez polacy i wymieniamy  nowosci miedzy soba. Wiec blokada jest napewno nie na miejscu.

Ja do buntu  nigdy nie podrzegalem, tylko sygnaly sa z roznych miejsc , a na serwerze niemieckim graja tez polacy i wymieniamy  nowosci miedzy soba. Wiec blokada jest napewno nie na miejscu.
    Jednak miała bym prośbę  byś nie  pisał niesprawdzonych informacji(plotek)
    , ponieważ wszystkie serwery dostają te same aktualizacje 
  • marek74 (PL1)marek74 (PL1) Posty: 36PL1
    Wikiti powiedział(a):
    marek74 (PL1) powiedział(a):

Witaj, marek74
    Na wszystkich serwerach  (prócz testowych) jest ta sama aktualizacja  , więc serwer Niemiecki czy też Polski , mają taką samą wersje Obcych, Kruków 

Pozdrawiam 
    Wikiti mi nie chodzi czy jest na serwerach ta sama aktualizacja czego sumą są te same wersje obcych czy kruków ale mi chodzi o ilość woja na tych ze zamkach u nas na PL1 500 są, na niemieckim serwerze popatrz sobie na screena jest data i godzina ile miała osoba na zamku woja 
    http://prntscr.com/psdehp
    http://prntscr.com/psdgjh
    a ja takie zamki widziałem u siebie 4 lata temu i jeżeli komukolwiek zarzuciłaś że rozsiewa plotki to jesteś w błędzie 
    pozdrawiam i jeszcze raz proszę bys dowiedziała sie dlaczego na PL1 nie ma takich zamków
  • wlasnie o to mi chodzi Marek to jest swietnie ze zamiesciles ten screen to pokazuje jaka jest rożnica miedzy nami i niemcami. Jak juz pisalem wcześniej to nie tylko róznica w obcym tak jest we wszystkim.
    Wiec zadam pytanie do Wikiti czy dalej Twierdzisz ze pisze nie prawdziwe informacje czy plotki ?? 
    bo wydaje mi sie ze jednak mialem racje.

Witam,
    Wszystkie serwery otrzymują te same wersje wydarzeń , więc na każdym serwerze mogą się trafić takie duże zamki, jak byście zauważyli, na forum udziela się może 1% naszych aktywnych graczy , więc to że nie każdy trafia na takie duże zamki nie oznacza że na naszym serwerze ich nie ma 

Pozdrawiam 
Ta dyskusja została zamknięta.