Strona główna Sugestie, pochwały & krytyka

Moderatorzy na boga!

mieliście mi odpisać a potem zamknąć dyskusję co wy robicie co?
nie stosujecie się , umiecie czytać?
jeden gracz mi napisał coś co tutaj porusze
jeśli nie macie czasu na spełnianie swoih funkcji bo naprawdę długo się czeka to poco jesteście moderatorami ?
zgłosiliście się do tego dobrowolnie i wiedzieliście jakie są tego konsekwencje , i nie wciskajcie kitu że - analizujemy to
albo coś w tym typie , napisałem jak mi odpiszecie zamknijcie temat a co wy zrobiliście?! , temat został zamknięty -
bez odpowiedzi na moje pytania to co jest z wami? , moderator powinien  nie dopuszczać do sytuacji że czeka się na odpowiedzieć więcej niż 3 dni!  czasami owiele dłużej się czeka owiele owiele dłużej , chyba że nas olewacie , już ja bym lepiej sobie poradził natym stanowisku 

i nie macie prawa usunąć tej dyskusji dopuki nie odpiszecie mi na to i na moje  wcześniejsze pytanie!

sory że piszę takie żeczy i mieszam was z błotem ale no ole można?
ja już mam dosyć , wchodzę na forum i takie pytanie? odpisali mi czy nie? tak czy nie? - nie odpisali nosz  *^&$%&*

może troche przesadziłem , to miało was zachęcić 
i motywujcie graczy! anie to co teraz jest , bym bardzo was poprosił o szybką odpowieć

Komentarz

• kosar (PL1)kosar (PL1) PL1 Posty: 512
    5 dni czekam na odpowiedź  o nowej krainie 
  • mymol (PL1)mymol (PL1) PL1 Posty: 102
    jak się taki kompetentny czujesz to sam możesz podanie na moderatora zgłosić, a jak nie to proszę trochę szacunku do ich pracy bo oni swój czas poświęcają za frajer
    Niewielu jest przygotowanych do walki, większość jest przygotowana na to że będą walczyć inni.
    by być moderatorem to trzeba mieć chyba 18 lat  skończone wtedy tak 
    edytowano 31.10.2019
    a szacunek do nich kiedyś miałem teraz to ciągle tracą  

jeszcze cząstka tego jest ale umiera

kiedyś ich rozumiałem i tak dalej.... ale to się zmieniło
    a to było do moderatorów anie  pytanie do graczy
  • mymol (PL1)mymol (PL1) PL1 Posty: 102
    btw twojego bełkotu nie da się czytać bez tłumacza więc nie dziwie się że Ci nie odpisują, projektowanie takich wydarzeń jak "za horyzontem" lub to co ty opisałeś trwa miesiące, a oni dostają takich propozycji dziesiątki więc proszę przestań spamować forum ;)
    Niewielu jest przygotowanych do walki, większość jest przygotowana na to że będą walczyć inni.
    to niby jakie ostatnio były propozycję takich rzeczy na forum co?
    popatrz sobie a jak chcesz już tak pisać to na priv domnie 
    bo to jest do moderatorów 

edytowano 31.10.2019
    a w o góle mogli by mi napisać że jeszcze  myślą  
    Post edited by kosar (PL1) on
  • Olusia12365 (PL1)Olusia12365 (PL1) PL1 Posty: 124
    edytowano 31.10.2019
    Hm... też ciężko dyskutować z drugą stroną, jeśli ona nie zna podstawowych zasad dyskusji, a przede wszystkim ORTOGRAFII :)

Czujesz się kompetentny? To zanim poczujesz się w pełni, to radziłabym zajrzeć do słownika ortograficznego. Trochę szacunku do naszego języka.

w ogóle*
    rzecz*
    odpowiedź*
    swoich*
    po co*
    dopóki*

Do tego, wyrażając szacunek dla danej osoby, pisze się słowa typu "Was" z dużej litery ;)

Takich rzeczy uczy się w pierwszych 3 klasach podstawówki :)
    A nie chciałabym mieć moderatora, który takowej wiedzy nie ma...

Pozdrawiam ;)

Trochę przesadziłem z tym co pisałem , ale moderatorzy no powiedzie czy to jest fer jak ktoś zamyka twoją
    dyskusję a  nie spełnił warunku , ja trochę przesadziłem i przepraszam 

Ale czytajcie uważniej 
  • Mnie bardziej interesuje co z tymi osiągnięciami z podziemia i cierniami bo ani widu ani słychu nic nie wiadomo a nie długo złapie blokadę 
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,253
    kosar (PL1) powiedział(a):
    5 dni czekam na odpowiedź  o nowej krainie 
    Odp. padła już dawno, czyli pomysł został przekazany, i nic więcej nie możemy na tą chwilę zrobić ,
    .. no chyba że za spamowanie przyznać punkty karne :) 

Proszę więc być nie robił spamu na forum , bo niestety będę zmuszana cię wynagrodzić 

Pozdrawiam 
    I zamykam 
Ta dyskusja została zamknięta.