Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

[Dyskusja] Za horyzontem

W tym  wątku można dyskutować o naszym nowym  wydarzeniu Za Horyzontem

Proszę trzymać się tematu,

Pozdrawiam
Wikiti
«139

Komentarz

• kosar (PL1)kosar (PL1) PL1 Posty: 397
    a wiadomo kiedy to będzie? pierwszy raz , sugerował bym niedziele lub sobotę , wtedy będzie więcej graczy
  • kosar (PL1) powiedział(a):
    a wiadomo kiedy to będzie? pierwszy raz , sugerował bym niedziele lub sobotę , wtedy będzie więcej graczy
    Chyba jutro z tego co czytałem w grze. 
    somaiashir @ pl 1
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    To wygląda niemal jak wcześniejsza wersja gry gdzie trzeba było walczyć, zdobywać, utrzymać wieże. Niewielu pamięta jeszcze te czasy kiedy na wieże wysyłało się defa i pilnowało całym sojuszem. Czyżby gra zatoczyła koło?
    Zobaczymy, jak to będzie wyglądało w rzeczywistości i oczywiście ile to wszystko będzie kosztować bo jak wiadomo gra może i jest bezpłatna ale żeby sobie pograć to trzeba zapłacić.
  • Muto Yugi (PL1)Muto Yugi (PL1) PL1 Posty: 48
    NewSmyk (PL1) powiedział(a):
    To wygląda niemal jak wcześniejsza wersja gry gdzie trzeba było walczyć, zdobywać, utrzymać wieże. Niewielu pamięta jeszcze te czasy kiedy na wieże wysyłało się defa i pilnowało całym sojuszem. Czyżby gra zatoczyła koło?
    Zobaczymy, jak to będzie wyglądało w rzeczywistości i oczywiście ile to wszystko będzie kosztować bo jak wiadomo gra może i jest bezpłatna ale żeby sobie pograć to trzeba zapłacić.
    Możesz zakończyć swoje starcze pierd***nie ? Odkąd zaglądam na forum, każdy twój komentarz jest w stylu, kiedyś to kurła było i nie wróci więcej. A co do samego wydarzenia, to bez wiedzy co za nagrody będą za te całe wpływy, to nie ma co się podniecać, bo chwilowo patrzę, że to może wyglądać jak sztuczne wywołanie wojny, a na wojnę zawsze idzie dużo szeroko pojętych zasobów.
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,186
    Muto Yugi (PL1) powiedział(a):
    Możesz zakończyć swoje starcze pierd***nie ? Odkąd zaglądam na forum, każdy twój komentarz jest w stylu, kiedyś to kurła było i nie wróci więcej. A co do samego wydarzenia, to bez wiedzy co za nagrody będą za te całe wpływy, to nie ma co się podniecać, bo chwilowo patrzę, że to może wyglądać jak sztuczne wywołanie wojny, a na wojnę zawsze idzie dużo szeroko pojętych zasobów.
    Co do samych nagród,powiem tak . Będą miały swoją wartość :)
    Pozdrawiam

Wikiti powiedział(a):
    Co do samych nagród,powiem tak . Będą miały swoją wartość :)
    Pozdrawiam

W ten sposób można napisać, że nawet grosz ma swoją wartość ;) 
  • Piotrec (PL1)Piotrec (PL1) PL1 Posty: 68
    Narazie to nie można tam wejść
  • dymitr38 (PL1)dymitr38 (PL1) PL1 Posty: 111
    Zgadza się, Ułani potwierdzają nie można tam wejść
    dymitr38 @ pl 1
  • Wywala z gry przy próbie wejścia
  • witus4536 (PL1)witus4536 (PL1) PL1 Posty: 10
    kolejny zlodziejki event
  • miras-83 (PL1)miras-83 (PL1) PL1 Posty: 3
    nadal nie mozna wejsc 
  • też nie mogę wejść na tamten ewent , ehh .
  • Zbynek54 (PL1)Zbynek54 (PL1) PL1 Posty: 4
    nadal wywala z gry i nie da się wejść na event - czy to już norma ???? tak ma być ???
  • kusy (PL1)kusy (PL1) PL1 Posty: 28
    edytowano 25.10.2019
    moze beda mialy swoja wartość jak ktos tam xxxxxx wejdzie jak zwykle swioch dopuszczą a reszta dostanie ochłapy  xxxxxxxxxx

Edit by MOD
    Post edited by Wikiti on
    kusy @ pl 1
  • Nadal nie można wejść. Ciekawe kiedy łaskawie wpuszczą. 
    somaiashir @ pl 1
    Można wejść, tylko trzeba długo czekać w ekranie ładowania - polecam iść zjeść obiad albo wypić herbatkę

Całe wydarzenie, to zewnętrzne ze zmienioną grafiką, zamek budujemy od zera, czyli ten kto grał/gra na zewnętrznych, wie jak to wygląda. P2W w pełnej okazałości. I nawet by mnie to tak nie bolało, bo koniec końców, kiedyś się nazbiera te nowe materiały (główna nagroda w evencie) to piekarnie i magazyny sprzed wieków to poroniony pomysł - po pierwsze, te budynki nie powinny kiedykolwiek powstać, już teraz można trzymać po 25-30k wojska na punkt, razem z piekarniami i magazynami, będzie to pewnie z 40k minimum.
    Po drugie, można je zdobyć JEDYNIE poprzez znalezienie się w GLOBALNYM top5. Powodzenia XD

Finansowo genialny ruch, wszyscy się na to rzucą, tak jak na początku na zewnętrzne. Gracze będą niezadowoleni, ale no cóż, pokrzyczą z tydzień i będą grać dalej.
    Zapomniałem dodać - bardzo mi się podoba, jak za top5 dostaje się te nowe surowce, w setkach tysięcy, a później już tylko w tysiącach, bądź nawet tylko w setkach
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Mogę zakończyć, jak doczekam się w końcu sensownej i spójnej aktualizacji, która uwzględni wszystkie aspekty gry, począwszy od wymaganych zasobów, wojsk, narzędzi a skończywszy na możliwości zabawy bez ciągłego pakowania kasy. Na ta chwilę nic takiego się nie pokazało. Patrząc na ostatnie zmiany to wygląda na to, że nie ma pomysłu na dalszy rozwój gry poza dokładaniem powielających się w swojej formule eventów przy jednoczesnym obcinaniu nagród jak chociażby ostatnia kwestia czasówek czy wcześniejsze zmniejszenie ilości rubinów na wieżach. Nie podniecam się nową aktualizacją bo nie ma czym. Informacje są właściwie znikome i oczywiście wszystko okaże się "w praniu" a czytając komentarze mam ochotę powiedzieć "a nie mówiłam". Masz prawo mieć swoje zdanie podobnie jak ja mam swoje i uważam, że największą bolączką jest brak spójności i pomysłu. Przykro, że uraziłam Twoja wrażliwość moim starczym pier***niem. Pozwolę sobie po raz ostatni porównać "kiedyś" z "obecnie" i powiedzieć, że wcześniej, jeżeli pojawiały się w grze nowe elementy to miały one sens i tworzyły pewna całość z tym co już istniało. Obecnie to jeden wielki pierdolnik bez ładu i składu. Oczywiście to tylko moje starcze narzekanie, które Twoim zdaniem ma niewiele wspólnego ze wspaniałą i ekscytującą grą jaką jest bez wątpienia Empire. Życzę powodzenia i świetnej zabawy. 
Sign In to comment.