Strona główna Sugestie, pochwały & krytyka

NOWA KRAINA PROPOZYCJA

2»

Komentarz

• kosar (PL1)kosar (PL1) PL1 Posty: 445
    już się namyśleli czy jeszcze nie

• WikitiWikiti Moderator Posty: 1,212
    Wikiti powiedział(a):
    kosar (PL1) powiedział(a):
    Chciałbym zaproponować nową krainę 

byli by tam tylko członkowie sojuszu
    - czyli jak jestem w jakimś sojuszu to tam jestem
    -walczyło by się tylko z botami , troche jak kruki/obcy ale mocniejsi

Witam,
    Nie wiem po co  nowa kraina :) W końcu to o czym  wspominasz to już mamy Daimyo :)
    Ale  twój pomysł zostanie w co  tygodniowych raportach przekazany , naszemu zespołowi

Pozdrawiam

ale wiadomo kiedy dostanie odpowieć mniej więcej długo czekam
  • Kosar napisze  tu moją propozycje : A moja jest taka by robić dowódcę główkę co daje dajmy na % do dziedzinca % do czegoś tam coś już wymyśla 3 statyka taka samo ,a 2 specjalne były by takie :
    -% do szybkości poruszania się chorągwi czerwonych  i % do chwały .

Są % do szybkości osłon drewnianych to czemu nie zrobić do chorągwi czerwonyc
  • Olusia12365 (PL1)Olusia12365 (PL1) PL1 Posty: 109
    Wikiti powiedział(a):
    Chciałbym zaproponować nową krainę 

byli by tam tylko członkowie sojuszu
    - czyli jak jestem w jakimś sojuszu to tam jestem
    -walczyło by się tylko z botami , troche jak kruki/obcy ale mocniejsi

Witam,
    Nie wiem po co  nowa kraina :) W końcu to o czym  wspominasz to już mamy Daimyo :)
    Ale  twój pomysł zostanie w co  tygodniowych raportach przekazany , naszemu zespołowi

Pozdrawiam
    Oto jest wigor polskich moderatorów :D zamiast zachęcać, to jeszcze zniechęcą... i zmieszają pomysł z błotem, podczas gdy gracze robią wszystko, aby przerwać monotonię gry.
    Z całym szacunkiem... ale na prawdę nie widać, że ludzie uciekają z gry? Że coraz więcej trzeba wydać kasy, aby w ogóle grać na jakimkolwiek poziomie?
    Wiem, że to nie zależy od Was bezpośrednio... ALE :)

No właśnie... ale... i tu już każdy może sam sobie dopowiedzieć ;)

To nie jest gra, która była kiedyś, a kadra ma być w końcu od wspierania i pomagania, owszem - czasami jak trzeba to do sprowadzenia do parteru i zgromienia niewdzięcznego urwisa...

Ale dlaczego narzekania i wołania graczy - nie tylko na samą grę, ale na moderatorów - są coraz głośniejsze? ;)

Oto jest pytanie...

Wszystkie pomysły Graczy, staramy się je przekazać zespołowi,ale co z nich zostanie wdrożone i czy zostanie wdrożone, no niestety nie mamy na to wpływu

Ale już niebawem liczę że Gracze będą zadowoleni :)

Pozdrawiam

Wikiti powiedział(a):

Wszystkie pomysły Graczy, staramy się je przekazać zespołowi,ale co z nich zostanie wdrożone i czy zostanie wdrożone, no niestety nie mamy na to wpływu

Ale już niebawem liczę że Gracze będą zadowoleni :)

Pozdrawiam

Zdaję sobie sprawę, że nie macie Państwo wpływu... ale nie można udawać, że wszystko gra.. podczas, gdy nie gra nic ;)

Pozdrawiam również

• NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Pomysł fajny :) obawiam się jednak, że jak wszystkie tego rodzaju propozycje, wyląduje w koszu :( albo dodadzą za kasę :(
    widzicie ggs , 100% graczy komentujących to popiera mój pomysł 
    i nadal czekam na odpowieć 
  • mymol (PL1)mymol (PL1) PL1 Posty: 96
    nie, ja nie popieram
    Niewielu jest przygotowanych do walki, większość jest przygotowana na to że będą walczyć inni.
    Pytanie - jakim procentem grających graczy w GGE (polski serwer) są gracze komentujący ;)

o tego nie wiem wróżką  jestem , ani wróżbitą maciejem , ale  możesz mi odpowiedzieć na to pytanie , schęcią poczytam
    Proszę zapoznać się z nowym naszym wydarzeniem https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/368413/za-horyzontem/p1?new=1 Powinno spełniać oczekiwania Pozdrawiam
  • Wikiti powiedział(a):
    Proszę zapoznać się z nowym naszym wydarzeniem https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/368413/za-horyzontem/p1?new=1 Powinno spełniać oczekiwania Pozdrawiam
    a co z  starymi takimi jak podziemie ,czy ciernie
    czli muj pomysł z nową krainą się nie sprawdził?

bo to co tu jest to jest coś innego , czy jak
    czy mam rozumieć że  to ma być zamiast tego ca napisałem , i to takie nie , czli że ten pomysł to klapa
    i to będzie zamiast tego , bo nie wiem jak mam to rozumieć , prosił bym o wytłumaczenie

no to jest kąpletnie coś innego
Sign In to comment.