Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

[Dyskusja] Nowe nagrody w eventach

1610

Komentarz

• karzel (PL1)karzel (PL1) PL1 Posty: 1
    no cuz  malo tych minutek oj malo
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Od mniej więcej dwóch lat odnoszę nieodparte wrażenie, że wszelkiego rodzaju "innowacje" wymyślają ludzie, którzy nie mają zielonego pojęcia o tej grze albo sądzą, że jesteśmy po prostu głupi i łykniemy wszystko co podadzą. Jeżeli chcecie wiedzieć co gracze sądzą o waszych "ulepszeniach" popatrzcie na mapę. Ten obraz mówi wszystko. 
  • AD777 (PL1)AD777 (PL1) PL1 Posty: 32
    edytowano 15.10.2019
    Witam @Wikiti zepsuli bardzo pomijacze jesli chodzi o eventy np. samuraje nomady zrobilem 65k pkt i dalej nie moge latac bo pomijaczy nie ma a wczesniej w nagrodach latalo sie dlugo i jeszcze zapas byl a tak to bym zrobil z 120k jakby dawali pomijacze normalnie w eventach, nie wiem czy masz jakis wpływ na to ale mam prośbę na dobro gry bo duzo graczy narzeka. zapytaj support czy maja w planie minutki usunac czy dawac ich po 50 co tydzien...  czy je naprawic.....                                                                                                                

pozdrawiam kubeku69
  • OSADA (PL1)OSADA (PL1) PL1 Posty: 244

Zabawa zaczyna się kiedy nabijasz poziomy chana to wtedy tyle minutek to śmiechu warte

Kiedy przywrócicie poprzedni system nagród eventowych ?

• mymol (PL1)mymol (PL1) PL1 Posty: 115
    NewSmyk (PL1) powiedział(a):

ten w którym zabawek było na dwa ataki na zbrojmistrzu i jakieś zbroje co na sprzedaż szły od razu??
    mymol (PL1) powiedział(a):

ten w którym zabawek było na dwa ataki na zbrojmistrzu i jakieś zbroje co na sprzedaż szły od razu??
    Ten, w którym było dość czasówek żeby polatać na chana i nomada, w którym wpadały elementy do kuźni fuzyjnej, wojo i zabawki (nawet jeżeli tylko na dwa ataki to i tak więcej niż obecnie), w którym można było od czasu do czasu pobawić się i powalczyć o jakąś topkę bez konieczności pakowania realnych pieniędzy, ot tak dla zabawy. Jeżeli cierpisz na nadmiar kasy i nie wiesz co z nią zrobić proponuję wpłaty na schronisko dla zwierząt albo jakąś zrzutkę dla dzieci a jeśli nadal upierasz się przy finansowaniu GGE to przypominam, że wcześniej mogłeś sobie kupić wszystko co ci się tylko zamarzyło ponieważ w empire wszystko jest na sprzedaż.
  • mymol (PL1)mymol (PL1) PL1 Posty: 115
    mymol (PL1) powiedział(a):

Ten, w którym było dość czasówek żeby polatać na chana i nomada, w którym wpadały elementy do kuźni fuzyjnej, wojo i zabawki (nawet jeżeli tylko na dwa ataki to i tak więcej niż obecnie), w którym można było od czasu do czasu pobawić się i powalczyć o jakąś topkę bez konieczności pakowania realnych pieniędzy, ot tak dla zabawy. Jeżeli cierpisz na nadmiar kasy i nie wiesz co z nią zrobić proponuję wpłaty na schronisko dla zwierząt albo jakąś zrzutkę dla dzieci a jeśli nadal upierasz się przy finansowaniu GGE to przypominam, że wcześniej mogłeś sobie kupić wszystko co ci się tylko zamarzyło ponieważ w empire wszystko jest na sprzedaż.
    czemu sądzisz że kupuje rubiny???
    ostatnio promke kupiłem jakieś 7lat temu kiedy nie miałem zbroja na wojenke 
    z wątpliwą przyjemnością kupowania przez 3 dni z rzędu żeby dostać w końcu rabat 5% ;))
    a 2700 głazów i 5300 muru tarcz podoba mi się znacznie bardziej niż 300 głazów i jakieś 700 tarcz :D
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,311
    Witam,
    Co do minutek ,mam dobrą wiadomość dla Graczy , zakup klepsydr zostanie w najbliższej aktualizacji zwiększony

Pozdrawiam
  • marskrzy (PL1)marskrzy (PL1) PL1 Posty: 119
    Wikiti i jak klepsydry zwiększono? Zdaje się była jakaś aktualizacja od tego czasu. Pytam bo zakupiłem u mistrza Kowalskiego i już prawie wszystko wykorzystałem haha. W sumie to jak się temu lepiej przyglądnąć to jest to bardzo dobre posunięcie. Część graczy, która już nie ma minutek- obecnie  ma przerwę  4 dniową w grze, a więc jest do bardzo fajny sposób aby wyjść z nałogu tej gry . Powolutku sukcesywnie małymi kroczkami przestawać grać. Druga grupa graczy zajmie się lataniem po baronach , fortecach zimowych i pustynnych oraz smokach. Zdobędą rubiny i zaczną się zastanawiać czy kupić rubiny, czy nie kupić, a może  kupić, a może nie kupić. :)) A w sumie nie kupić bo się trochę tego natłukło i starczy na dokończenie budowy różnych budynków rubinowych. I tak oto w 1 przypadku i 2 przypadku GGS strzela sobie sam w stopę.  Jakby na to nie patrzeć samuraje, nomadzi, obcy to są wszystkie eventy, które mają odwrócić naszą uwagę od źródła , od tego od czego zaczynała się ta gra  czyli od zbierania rubinów na baronach. :)
    marskrzy @ pl 1
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,311
    marskrzy (PL1) powiedział(a):
    Wikiti i jak klepsydry zwiększono? Zdaje się była jakaś aktualizacja od tego czasu. Pytam bo zakupiłem u mistrza Kowalskiego i już prawie wszystko wykorzystałem haha. W sumie to jak się temu lepiej przyglądnąć to jest to bardzo dobre posunięcie. Część graczy, która już nie ma minutek- obecnie  ma przerwę  4 dniową w grze, a więc jest do bardzo fajny sposób aby wyjść z nałogu tej gry . Powolutku sukcesywnie małymi kroczkami przestawać grać. Druga grupa graczy zajmie się lataniem po baronach , fortecach zimowych i pustynnych oraz smokach. Zdobędą rubiny i zaczną się zastanawiać czy kupić rubiny, czy nie kupić, a może  kupić, a może nie kupić. :)) A w sumie nie kupić bo się trochę tego natłukło i starczy na dokończenie budowy różnych budynków rubinowych. I tak oto w 1 przypadku i 2 przypadku GGS strzela sobie sam w stopę.  Jakby na to nie patrzeć samuraje, nomadzi, obcy to są wszystkie eventy, które mają odwrócić naszą uwagę od źródła , od tego od czego zaczynała się ta gra  czyli od zbierania rubinów na baronach. :)
    Witam
    W kolejnej aktualizacji, Limit czasówek zostanie zwiększony z 75h co 7d do 275h co 7 dni

Pozdrawiam
  • nie ma jeszcze dyskusji o tym, ale nie moge zrobić zwiadu na obozie nomadow po najnowszej aktualce
  • MackoHL (PL1)MackoHL (PL1) PL1 Posty: 1
    Nie jestes sam. GG jak zwykle niby cos polepsza (na swoja korzysc) a przy okazji cos psuje...
    Ciekawe, ze nigdy nie zdarzaja im sie bledy w kupowaniu rubinow a zawsze tylko w grze.
    Tak wiec mamy postoj z atakami, chyba, ze ktos bedzie latal na slepo.
    Dzieki GG za kolejny syf!!!
  • A czy gracze dostaną rekompensaty za to co mogli wywalczyć w tym czasie?
Sign In to comment.