Strona główna Wasze pytania do gry

Reklamy :P

To ja mam Pytanie dotyczące waszych reklam o tuż one są bardzo dręczące
ja mam prośbę czy nie można ich nie wyświetlać tak często :open_mouth:
przez nie  nie można grać jak i każdy na grze to w końcu gramy w grę gooodgame czy reklamy ? :)
O tuż według mnie u dołu  koło paska narzędzi  są ikony z tymi Ofertami i jak dla mnie wystarczyło by je sobie otworzyć
poco je wyświetlać sekunda po sekundzie :P i zasłaniać  wiernym graczom ekran gry :) 
ja jak robię atak na obcych jak tylko wyślę atak  odrazu mam 15 reklam :P  Opanujcie się naprawdę :)
ja dobrze radze ;p Moja taka propozycja nie wyświetlajcie tych ofert automatycznie bo to przeszkadza gracz może sobie ssam
w nie wejść jak będzie potrzebował :) Ale to tylko taka moja Anegdotka ;P

Pozdrawiam Łowca :)

Komentarz

• Absolutnie popieram przedmówcę. To jest po prostu wkurzające. Gra ma dawać przyjemność a nie złościć.
  • Oli52 (PL1)Oli52 (PL1) PL1 Posty: 6
    W dniu dzisiejszym wyjątkowo dużo zauważyłem reklam i im więcej ich jest proponowanych tym częściej rozłącza  mnie z grą Ja nic do tego nie mam niech te reklamy będą ,ale muszę się wylogować i iść spać ponieważ trudno wysłać atak na nomada pomiędzy rozłączeniami na grze.
  • LegendarnyŁowca (PL1) powiedział(a):
    przez nie  nie można grać jak i każdy na grze to w końcu gramy w grę gooodgame czy reklamy ? :)
    O tuż według mnie u dołu  koło paska narzędzi  są ikony z tymi Ofertami i jak dla mnie wystarczyło by je sobie otworzyć
    poco je wyświetlać sekunda po sekundzie :P i zasłaniać  wiernym graczom ekran gry :) 
    ja jak robię atak na obcych jak tylko wyślę atak  odrazu mam 15 reklam :P  Opanujcie się naprawdę :)
    ja dobrze radze ;p Moja taka propozycja nie wyświetlajcie tych ofert automatycznie bo to przeszkadza gracz może sobie ssam

Jeśli chodzi o takie rzeczy , to chyba pomyliłeś grę kolego , bo ta gra nazywa się GoodGamePayToWinn+ReklamyEmpire.com World . więc czego ty oczekujesz? :D pomyliłeś gry na 100% .
  • Lord Piotr08 (PL1)Lord Piotr08 (PL1) PL1 Posty: 400
    edytowano 31.07.2019
    Nawet o tym pisać nie warto by i tak z tym nic nie zrobią
    Ja mam o wiele więcej pytań ale i tak nie dostanę odpowiedzi na nie  więc nie przejmuję się tymi sprawami  bo gadanie nic na nie da
    Post edited by Lord Piotr08 (PL1) on
  • OSADA (PL1)OSADA (PL1) PL1 Posty: 241
    Chyba moderatorzy odpowiadają na wygodne pytania. Zamiast odpowiedzieć na temat reklam cisza...
    Pod innymi postami coś odpowiedzą coś nie, w tym przypadku ktoś się pyta o zmniejszenie wyświetlanych ilości reklam i ci cisza... Macie jakąś rozpiskę na które pytania odpowiadacie, a na które nie??
    Mnóstwo pytań do Moderatorów i bardzo często brak żadnej odpowiedzi :worried: .No chyba po to jesteście na forum aby pomagać, a nie cytować paragrafy o grze co można czego nie itd. Czasami warto podyskutować z graczem i dojść do wspólnego zdania, a nie milczeć bo w tym przypadku to złoto nie jest tylko nieporozumienie
    :( 
  • Ghost 25Ghost 25 Moderator Posty: 138
    edytowano 08.08.2019

My wiemy że GGS ma zredukować część reklam. Tylko tyle wiemy odpowiedzi na pytania nie będziemy wymyślać.

Ja sam jestem za nawet całkowitym usunięciem reklam, ponieważ dla mnie też są irytujące
    .

Pozdrawiam
    Ghost
    Ja jeszcze mówiłem o tym, że na wiele pytań nie odpowiadacie. A jak nie wiecie to napiszcie to aby forumowicze nie myśleli, że ich ignorujecie
  • Normalnie nie da się grać przez te reklamy chce atak ustawić czy obrone mam 30 sek do ustawienia a tu nagle reklamy co to jest ?????
    Są ikonki wystarczy moge sobie otworzyć a nie bez ustanku wyświetlają się na ekranie co 15 sek. reklamy 
    opanujcie sie 
    To jest bardzo wkurzające i uciążliwe 
  • Piperkin1GamerU (PL1) powiedział(a):
    LegendarnyŁowca (PL1) powiedział(a):

Jeśli chodzi o takie rzeczy , to chyba pomyliłeś grę kolego , bo ta gra nazywa się GoodGamePayToWinn+ReklamyEmpire.com World . więc czego ty oczekujesz? :D pomyliłeś gry na 100% .
    WONTPIE :p
  • ZuzaAmi (PL1)ZuzaAmi (PL1) PL1 Posty: 1
    Temat powraca.
    Kiedy znikną te wyskakujące reklamy i ikony z nimi powiązane??? Jeszcze trochę to trzeba będzie mieć minimum 60 cali żeby cokolwiek zobaczyć innego. Jak można grać jak co chwilę wyskakuje kilka reklam a reszta zasłania mapę?
    Kiedy GGS coś z tyk zrobi?
  • Betica1User (PL1)Betica1User (PL1) PL1 Posty: 126
    http://prntscr.com/p5p87i
    bez komentarza ;p
    Betica1User @ pl 1
  • Pio19tras95 (PL1)Pio19tras95 (PL1) PL1 Posty: 118
    edytowano 14.09.2019

Na tych 60 calach to przesada.. Chyba że chcesz ikony od promek wielkości głowy bo nie widzisz 😂😂😂😂

Ale racja skoro umieli zrobić ikonę wyprzedaży to druga obok by nie przeszkadzała do eventow.. 😉

Pio19tras95 @ pl 1
  • z tymi reklamy to się nie doczekamy aż do 2050 roku  bo oni nie mają czasu na takie prawy oni wolą dawać nowe promki gdzie gracz może kupić wojsko za konkretną cenę

Miał być bloker reklam przepraszam kiedy bo to już przesada jak będę chciał kupić to kupię.

A tak w ogóle to słabe te promocje :D

• Olusia12365 (PL1)Olusia12365 (PL1) PL1 Posty: 109
    Obietnice...obietnice...obietnice... różnica tylko taka, że nikogo nie wybieramy, więc jesteśmy skazani na pomysły GGS-u :)

Tak jak w pewnej grze od 2012 r obiecują wersję 3D... po dzień dziś nie widać ;p

Pewien element dla każdej gry pozostaje wspólny... niestety

Sign In to comment.