Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

[Dyskusja] Nowe nagrody w eventach

1410

Komentarz

• WikitiWikiti Moderator Posty: 1,234
    arti1976 (PL1) powiedział(a):
    Wikiti, ale ja ślepa blondynka jestem, to są pakiety, powinna być podana ilość woja, a nie pakiety. To mnie w błąd wprowadziło. Tu jest sporo takich niewiadomych, ktoś wprowadza zmiany pod siebie, ale dziękuje za wyjaśnienie :wink:
    Pozdrawiam
    Cieszy mnie to , że mogłam pomóc

Pozdrawiam
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Opinia moja i graczy w moim sojuszu jest jednoznacznie negatywna przez duże N. Pomysł absolutnie chybiony. Jeszcze trochę i ostatni zgasi światło bo wygląda na to, że osoby "wymyślające" owe "innowacje" nie mają zielonego pojęcia o tej grze a przed oczami mają tylko kasę. Przypominam, że bez graczy nie będzie żadnej kasy. 
  • OSADA (PL1)OSADA (PL1) PL1 Posty: 242

Hehe ciekawe jakie będą mieli miny kiedy rubinowcy odejdą z gry 😁

• Wikiti powiedział(a):
    DragonSlayer00 (PL1) powiedział(a):
    Wiki a co się stanie z żetonami uczniowskimi przepadna, zostana czy będa nie potrzebne. czy zostana zamienione?
    Zostaną wymienione na nową walutę
    A czy jest jakiś określony czas, do kiedy musimy sobie zamienić żetony na złoto?
    PawelGamer3 @ pl 1
    Do końca miesiąca można wymieniać ,później automatycznie zostaną wymienione na złote monety 1 vs 1

Pozdrawiam
  • Wikiti powiedział(a):
    Do końca miesiąca można wymieniać ,później automatycznie zostaną wymienione na złote monety 1 vs 1

Pozdrawiam
    Dziękuję i pozdrawiam :)
    PawelGamer3 @ pl 1
  • nexty (PL1)nexty (PL1) PL1 Posty: 60
    miala byc poprawa a jest jeszcze gorzej mial byc sklep na nomadzie jakos go nie widac teraz elementy wiosek za ruble mamy kupowac ogony tez? o czasowkach nie wspomne po 50 sztuk na ewent zajebiscie poprawiliscie gre
    nexty @ pl 1
  • a  sklepu  u nomada  juz  nie  bedzie
  • somaiashir (PL1)somaiashir (PL1) PL1 Posty: 22
    edytowano 11.10.2019
    Też się pytam gdzie sklep nomada? Miał być podobno? Tylko patrzeć aż sklep u zmiennych zabiorą. 
    Edytuję zwracam honor sklep wrócił. 
    somaiashir @ pl 1
    Sklep jest dostępny,  tabliczki można zbierać , i wydawać jak wcześniej

Pozdrawiam
  • musashi (PL1)musashi (PL1) PL1 Posty: 2
    jak grac ja minutek nie ma ?
  • wszewc (PL1)wszewc (PL1) PL1 Posty: 41
    to jeszcze raz zapytam o cos, gdzie mozna teraz zdobyc brakujace czesci dowodcy z nomadow (insygnia wedrownego najezdzcy)? 
  • Dokix (PL1)Dokix (PL1) PL1 Posty: 2
    Witam mam pytanie nie mam mistrza kowalskiego pod zamkiem mam 52 slyszalem ze jest on dopiero od 60 lvl czy jak zdobede teraz te podkowy to one mi zostana zanim ten mistrz sie laskawie pojawi?

• Dokix (PL1)Dokix (PL1) PL1 Posty: 2
    Wikiti powiedział(a):
    arti1976 (PL1) powiedział(a):
    Wikiti, ale ja ślepa blondynka jestem, to są pakiety, powinna być podana ilość woja, a nie pakiety. To mnie w błąd wprowadziło. Tu jest sporo takich niewiadomych, ktoś wprowadza zmiany pod siebie, ale dziękuje za wyjaśnienie :wink:
    Pozdrawiam
    Cieszy mnie to , że mogłam pomóc

Pozdrawiam
    Witam mam pytanie nie mam mistrza kowalskiego pod zamkiem mam 52 slyszalem ze jest on dopiero od 60 lvl czy jak zdobede teraz te podkowy to one mi zostana zanim ten mistrz sie laskawie pojawi?
    Dokix (PL1) powiedział(a):

Witaj,@Dokix

Tam zostaną
    Wikiti, poprosze tez odpowiedz na moje pytanie. 
  • mymol (PL1)mymol (PL1) PL1 Posty: 96
    wszewc (PL1) powiedział(a):
    np. w sklepie nomada;)
    Niewielu jest przygotowanych do walki, większość jest przygotowana na to że będą walczyć inni.
    mymol (PL1) powiedział(a):
    wszewc (PL1) powiedział(a):
    np. w sklepie nomada;)
    w sklepie nomada niema tego zestawu co byl za zdobyte punkty, w kazdej edycji byly do zdobycia trzy czesci seta, w kazdej inne co tworzylo zestaw, teraz tego niestety niema. czyli nie chwalcie dnia przed zachodem slonca, to samo pewnie bedzie w pozostalych eventach, nic tylko gratulowac
Sign In to comment.